Режим на Пиер Дюкан - 33 част

  • 28 945
  • 650
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 090
Довечера сме на кръчмичка и със сигурност ще поразваля режима, ама още отсега съм се наточила за пилешки дробчета и някаква салатка  chef
Мишле, не е нужно да нарушаваш режима - със сигурност ще има я пилешка пържолка, я риба на скара или нещо подобно. Не е хубаво предварително да си решаваш и да се навиваш за нарушение.

дробчетата ще ти ги изпържат сигурно, ама не е болка за умиране ако толкова много ти се ядат.
Както и не е хубаво да подтикваме някого към нарушение, по-правилно ми се струва да се опитаме да го спрем, нали затова сме се събрали?

# 61
  • Мнения: 3 360
Кри,подкрепям те!А между другото всеки път като ти погледна лентичката и си казвам-Ето,значи може....Възхищавам ти се искрено ,да знаеш! PeaceМного упорство и воля и ....Браво!Искам да се справя като теб и Вещи и.. Асса .и ...Живото доказателство сте ми Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 745
Момичета съжалявам Sad не съм искала да подтикна Мишлето към нарушени Embarassed

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Довечера сме на кръчмичка и със сигурност ще поразваля режима, ама още отсега съм се наточила за пилешки дробчета и някаква салатка  chef
Мишле, не е нужно да нарушаваш режима - със сигурност ще има я пилешка пържолка, я риба на скара или нещо подобно. Не е хубаво предварително да си решаваш и да се навиваш за нарушение.

дробчетата ще ти ги изпържат сигурно, ама не е болка за умиране ако толкова много ти се ядат.
Както и не е хубаво да подтикваме някого към нарушение, по-правилно ми се струва да се опитаме да го спрем, нали затова сме се събрали?

Кри  Hug Hug Hug Много се радвам, че не съм само аз, която държи тон Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 3 090
Момичета, имаме нужда не да се успокояваме, ако някой е нарушил режима, а сме тук да се стягаме взаимно и да се поддържаме. Затова си позволявам да правя забележки.  Hug Имайте пред вид, че като се настроиш да си прегрешаваш, няма измъкване. Днес нещо дребно, утре още нещо - и в един момент омагьосания кръг се затваря. Далече съм от мисълта, че трябва да правим трагедии ако се хапне нещо нережимно. НО -  особено новичките трябва да се постараят първо да схванат същността на режима и да свикнат да се хранят по този начин и чак след това да си позволяват нарушения, защото ще знаят как да се справят в такива случаи. Позволявам си да тегля тази "реч" защото съм тук от 5 месеца и половина и видях как идват надъхани момичета, които след няколко дни ни напускат и после продължават да "прелитат" от диета на диета. Трябва да си кажем - Режимът действа и аз ще успея с него и ще полагам всички необходими усилия. Защото мога и искам.
Елена, нищо лично, ти беше само повода. Hug

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Кри
                         

           

# 66
  • Мнения: 745
Кри права си  Hug а аз си взех поука.

Да ви питам нещо - днес ми е 5 ударен ден и съм много надъхана защото резултата е - 2.5 кг. Дали да карам 7-8 ударни и после да мина на смесен? Или да карам 5/5 както Дюкан казва?

# 67
  • Мнения: 3 360
Елена,четох че 5:5 дава най-добри резултати Peace

 newsm09 Отказване няма!


# 68
  • Мнения: 3 360
...............докато станем..

А на  вас,мили дюканки-спокойна и щастлива вечер!
                                         

# 69
  • Мнения: 980
Кри, моите желани килограми са изписани на лентата. Досега се опитвам да пазя 5/5...но много хард ми идва без зеленчуци. За плодове не се и сещам ама зеленчуците..Чудя се дали да не мина 3/4 или 2/5 п/з. Или щом имам да свалям доста да си стоя на 5/5 ????  Hug

# 70
  • Мнения: 980
За вечеря си направих извара с кисело мляко, чесън , копър и магданоз. Нещо като катък. И отделно 3 яйца пак с малко извара. Сега седя като един надут плондер и чакам да хвърля още едно кило.  Joy  Joy  Joy

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 245
Елена, аз на мен си избрах вариант според това, което прочетох в книгата - 10 ударни и после 5 на 5. и така си карам оттогава.

Вещи и Кри абсолютно ви покрепям в тона!!!

# 72
  • Мнения: 831
Кри, благодаря ти! Аз съм си доста заблудена след целодневно търчане по паркове с храна за мен и 2-те деца....а се чудех защо не пише никой....мъкааааа
И като никога съм за развихрила в кухнята, за да е готово до 19:30 и любимия се обади да ми каже, че полицаите не го пускат по Драган Цанков заради мача, а ние живеем на него.....стана ми кофти  Cry..той се върна в офиса в Младост...

# 73
  • Мнения: 3 640
Кри, Вещи,   bouquet

Да се отчета и аз за днес:
Закуска - 1/2 кисело мляко "Култура" с 2 с.л. овесени трици.
9 часа - 2 чая (1 черен и 1 билков).
10,30 часа - пуешко филе.
Обяд - сварено бяло пилешко месо и извара, размачкана с малко мляко и диетична сол.
14 часа - 1 безкофеиново капучино.
16 часа - 8 рулца от раци и малко сирене лайт.
Вечеря - сварено бяло пилешко месо и извара, размачкана с малко мляко и диетична сол.
Вода (до момента) - 2 л.
Физическа активност - 1/2 час разходка и 1 час тренировка каланетика.

Лека вечер на всички!  Hug

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 245
момичета дайте ми съвет - искам да си направя крем - ванилия, но не печен но не знам с какво да го сгъстя. предложете с какво да го сгъстя?

Общи условия

Активация на акаунт