Когато нещо ви мъчи, с кого споделяте ...

  • 3 754
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
Има с кого.Имам една приятелка с която мога всичко да споделя,просто е така...да си излея душата.Съвети не очаквам от нея  ladyuu

# 46
  • Мнения: 4 740
 Споделих вече, дано не съм натоварила човека много. Бекрайно съм му благодарна, че ме изчете...

# 47
  • Мнения: 13 512
Имам няколко приятелки, с които споделям. Никога не бих споделила нещо лично във форума, на непознати хора.Не мога да тая в себе си нищо, което ме тревожи.

# 48
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
с психотерапевта, после с мама и накрая с мъжа ми!

# 49
  • Мнения: 533
С една приятелка която е доста по възрастна от мен. Тя ми е кошчето за душевни отпадъци. smile3506

# 50
  • Мнения: 2 336
Зависи - най - вече със сестра си и с една приятелка. Ама тя ми е на - близката приятелка.
Когато обаче се оплаквам - целия свят искам да ме чуе.

# 51
  • Мнения: 43
Има моменти в които се чувствам по начин за който никой не искам да разбере. Тогава чета стихове

# 52
  • Мнения: 2 019
със съпруга ми

# 53
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
С мъжлето, с мама , с  верни дружки Mr. Green
Вили

# 54
  • Мнения: 803
Зависи какво ме мъчи...Има неща, които на никой никога не съм споделяла и нямам намерение да го правя. Тях ги изливам на бял лист хартия. Да, наистина се получава малко шизофренично накрая, но поне изпитвам облекчение. След като излея цялата "отрова"на листа, го прочитам и изгарям. Не искам да рискувам някой да го намери..
Когато имам нужда от съвет или съм на кръстопът относно служебни въпроси или някакви други проблеми се обръщам към мъжа до мен и към една приятелка, която винаги е до мен и всеки път ми помага. Общо взето споделям на моя приятел 98% от нещата, които ме мъчат, защото знам че много ме обича и винаги ще ми помогне с каквото може.
Но и аз си имам моята тъмна страна и моите демони и те са си само за мен. Само аз мога да си ги разбера и само аз мога да ги заглуша (защото все още не съм успяла да се справя с тях и да ги унищожа).

# 55
  • Мнения: 636
С никой Cry Иска ми се много неща да споделя с някой, но не мисля, че има кой да ме разбере. Толкова добри приятелки нямам.
Със сестра ми също малко се отчуждихме.
С мъжа ми абсурд- сякаш сме от различни светове-толкова плосък ми се струва понякога.
Офффф... то и аз съм един чешит ooooh!

# 56
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Споделям с майка ми,съпруга ми или някоя приятелка,но първо като че ли споделям на майка ми

# 57
  • Мнения: 100
Аз споделям с мъжа ми и с майка ми. Каквото и да ми се случи казвам на майка ми. Дори и да не ме разбере, дори и да ми се разсърди тя ми е най-близкия човек. Каквото и да съм направила знам че никога няма да си промени отношението към мен нито ще ме предаде. Нали за това са майките.
В твоя случай може би е добре да постъпиш както Джейн те е посъветвала. Влез в някой чат с чужд ник и си кажи мъката на някой напълно непознат. Ще ти олекне а може и да получиш безпристрастно мнение каквото приятелка или роднина няма да ти дадат.
Успех и дано се отървеш от проблема.

  202uu

# 58
   Разбира се,че на първо място споделям с маика ми,после със сапруга ми и с приятелки. Hug

# 59
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
зависи от естеството на душевните ми теразния.
Поради което, отговарям така: с майка ми, с мъж ми, със съседката, която ми е доста верна дружка. И от там насетне, с много други хора.

Общи условия

Активация на акаунт