Когато нещо ви мъчи, с кого споделяте ...

  • 3 749
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 353
С майка ми и със съпруга ми.

# 61
  • София
  • Мнения: 289
Със сестра ми. С нея мога да споделя абсолютно всичко.

# 62
  • Мнения: 223
Всичко споделям с моята си приятелка,достатъчно е само да и се обадя и да и кажа,че искам спешно да я видя и тя е при мен.Не се затварай в себеси сподели с някой!

# 63
  • Мнения: 2 908
С никого-няма обикновено кой да ме разбере-имам приятелки(друг въпрос е,че те всички живеят в други градове сега),но съм разбрала,че всеки в определен момент клати глава,гледа те съжалително все едно те разбира,а всъщност не е така-и реших,че няма смисъл да ги товаря и тях.Много съм чувствителна и се чувствам зле от най-дребни неща,което не е добре. Sad

# 64
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
С половинката. На него единствено имам доверие да ми даде съвет, да ми помогне или просто да ме изслуша. Дори между нас нещо да не върви, оставаме си много близки приятели, и сме се доказали един на друг като такива.

# 65
 ами с майка ми не споделям,защото знам че ще се притесни а аз не искам да я мисля и нея,с мъжа ми вече също не споделям,защото вместо да ме успокоява започва да ми чете конско с което разбира се никак не ми помага та в общи линии няма с кой.

# 66
  • Мнения: 22 963
Споделям с мъжа ми,с приятели,с майка ми,сестра ми.Често,обачеима неща,които не споделям с никого.Знам,че и да ги изажа,това няма да помогне.Затова си ги тая.Научих се вече.

# 67
  • София
  • Мнения: 123
Обикновено половинката товаря с вси4ко

# 68
  • Мнения: 3 153
Имам трима близки приятели-с тях споделям всичко. Не обичам да държа нещо в себе си....Дори да не получа съвет или да не ме разберат, се освобождавам поне малко от натрупаното, което ме тормози.

# 69
  • Мнения: 2 723
Споделям с всички, които знам, че биха ме изслушали. Приятелки, колежки, познати, роднини... не подбирам
С майка ми не, с мъжа ми да, но не и ако проблема е свързан с него...
Много добре се чувствам, никакви отрови не държа в себе си, аз да не съм за 2 дни я. Голям праз, че всички ще знаят душевните ми терзания  Naughty

# 70
  • Варна
  • Мнения: 4 969
С майка ми, сестра ми и мъжО

# 71
  • София
  • Мнения: 1 732
С момчето най-често, с майка ми (с нея може би по-малко вече, защото сме като от различни планети).
Приятелките ми ги пресях след един инцидент лятото.

Обаче много ми липсва женската приказка понякога..

# 72
  • Мнения: 467
Ух... много често съм в такова положение. Много споделям с леля ми, доста със свекърва ми. Също и с две приятелки. Мъжа ми естествено. В общи линии обаче никога не казвам всичко. Винаги ме е страх, че може по някакъв начин разбраното да се използва срещу мен в друг момент... Дори и от близки...  А и всеки си има проблеми. Не обичам да натоварвам хората и с моите.
Опитвам се, да отместя вниманието си с една идея в страни, за да мога да не бъда погйлната от проблемите, а да се опитам да ги видя отстрани. Обикновено ми трябва нещо малко, за което да се хвана.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 530
Споделям с моята приятелка, която за жалост е в Америка. Та си пишем в скайпа, а като ни писне хващаме телефоните.

# 74
  • Мнения: 3 611
Задьлжително споделям, няма кой zнае какво zначение на кого.
Ако е нещо, което не би трябвало да zнаят дори приятелите ми, сьм го споделяла с непоzнати (има доста в нета  Wink).
Определено олеква.
Пьк и някой хубав сьвет можеш да получиш...

Общи условия

Активация на акаунт