Аплодисменти за ...!

  • 4 323
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 494
Аплодисменти за мен,защото си ги дължа(,а постоянно го забравям)!!!

# 61
  • Мнения: 49
Аплодисменти за приятелите ми, истинските, които застават до мен винаги в най-трудния момент! И не престават да ми вярват, да ме окуражават, да ме обичат...
Аплодисменти и за човека до мен, въпреки че е голям сръдльо напоследък, за рождения ми ден ме заведе до Солун! Е, един ден, ама какъв...
Аплодисменти за родителите ми и любовта им!
Аплодисменти и за тази хубава тема! Ей, слънчево ми стана на душата!  bouquet

# 62
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аплодисменти за мъжа ми че ме трае вече 17 години. Най-търпеливия, спокоен и внимателен мъж на света.
Аплодисменти за големия ми син че ми помага да гледам малкия и го гледа когато ми се наложи да изляза. Аплодисменти и за това че винаги се обажда като излиза и се връща по-рано от часа в който съм му казала да се прибере. Освен това е пълен отличник и примерен ученик което е голямо облекчение и повод за гордост.
Аплодисменти за майка ми, свекърва ми и зълва ми че винаги с готовност се отзовават да гледат малкия за да можем да заминем с мъжа ми за 2-3 дни да си починем.
 

# 63
  • Мнения: 2 386
Аплодирам хората, които ще протестират утре за децата в Могилино. Аплодирам и се покланям!

# 64
  • Мнения: 320
Аплодисменти за всички учители!!! smile3501Те заслужават по-високи заплати!!! smile3501 smile3501

# 65
  • Мнения: 3 091
Аплодисменти за младите учени, които днес ще протестират заради мизерното положение, в което е оставена българската наука!

# 66
  • Мнения: 6 472
Аплодисменти, за всички които надигнаха глава и не се чувстват роби
Аплодисменти, за тези които наистина ги е грижа
Аплодисменти за майка ми, която се нагърби с тежката задача да ми гледа децата, за да мога аз да работя и да уча. Аплодисменти за това, че ме подкрепи в стремежа ми да следвам мечти!

И аплодисменти за Летящата, която има нерви да ме изчака да се наболедуваме Wink

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Аплодисменти за тези хора!

http://www.bgfactor.org/index_.php?cm=11&id=12742

# 68
  • Мнения: 3 268
Ето това наистина заслужава аплодисменти!

# 69
  • Мнения: 6 206
Аплодисменти за Камен и Ния, на 8 год, от Пловдив, които са спестили 10 лв от джобните си пари и ми ги донесоха за това http://www.tonbonbon.com/blago.html

# 70
  • Мнения: 3 405
Аплодисменти за широкоскроените хора и за тези, които гледат напред.

# 71
  • Мнения: 515
Аплодисменти за непознатия мъж който ми върна 50лв. паднали от джоба ми  Hug

Общи условия

Активация на акаунт