39.2' температура след секцио вечеп трети ден!?!

  • 9 124
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 688
Мен също ме боляха ужасно мускулите и всички стави след абразио и реабразио и се оказа, че имам сепсис. Но нямах никаква температура, матката беше добре изчистена. 12 дни на много силен антибиотик откарах след това и то само благодарение на мой приятел анестезиолог, който дойде в къщи, взе ми кръв и я занесе за изследвания.
Ако може и ако още не е предприела нещо по въпроса да си направи кръвни изследвания.
Стискам и палци, дано вече е добре момичето.

# 16
  • Мнения: 553
здравейте отново, много ви благодаря за мненията и загрижеността.
мойта приятелка вече е добре, не вдига температура, пие си антибиотика май днес й  е от последните приеми.
след като са й разширили шийката на матката съботата (без упойка, помежду другото адски е боляло, миличката скрила се е и е плакала половин час в тоалетната) е изтекла някаква ужасна смрад и оттогава изтича.
Явно й се е случило същото като на марианка, с тази разлика че при нея сее появило веднага. от което си правя изводите че явно са забравили да й бият инжекция за разширяване на матката а тъй като при нея беше планово секцио, дори тапата й не е била паднала и всички секрети и кръв от секциото са си останали да се разлагат в нея... и оттам температурата...
могла е сепсис да нправи като едното нищо.
Не мога да се начудя след как 3-4 дни никой не е реагирал и не я е преглеждал дали изтичат лохии и с каква миризма са, като знаят че е есекцио и че се бият инжекции за изкуствено разширяване на шийката на матката как не са проверили аджеба нито веднъж тази разширила ли се е, и колко...
На болничния пише д-р Диков, болницата е във варна, но на моя болничен за 45 дни преди раждането ми се разписа не лекуващата лекарка а завеждащата ЖК, така че всъщност не съм сигурна кой я е израждал, а и не съм я разпитвала за това, а за здравето й, пък и каква полза да иска и тя да го застреля както и аз. И затова й спестих мнението си за причините да е в това състояние... засега.

# 17
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
Уф , отдъхнах си... Успешно оздравяване !

# 18
  • Мнения: 474
След като са й разширили шийката на матката съботата (без упойка, помежду другото адски е боляло, миличката скрила се е и е плакала половин час в тоалетната) е изтекла някаква ужасна смрад и оттогава изтича.
Явно й се е случило същото като на марианка, с тази разлика че при нея сее появило веднага. от което си правя изводите че явно са забравили да й бият инжекция за разширяване на матката а тъй като при нея беше планово секцио, дори тапата й не е била паднала и всички секрети и кръв от секциото са си останали да се разлагат в нея... и оттам температурата...
могла е сепсис да нправи като едното нищо.
Не мога да се начудя след как 3-4 дни никой не е реагирал и не я е преглеждал дали изтичат лохии и с каква миризма са, като знаят че е есекцио и че се бият инжекции за изкуствено разширяване на шийката на матката как не са проверили аджеба нито веднъж тази разширила ли се е, и колко...
Ама как са й разширявали шийката без упойка - тези хора луди ли са?  Shocked RageТолкова ли пък е нямало поне една ампулка Диприван, че да я упоят  #2gunfire #2gunfire #2gunfire. Как няма да се скрие женицата да си поплаче. Аз изобщо се съмнявам дали бих издържала на това...... А там лекарите не правят ли разширяването на шийката по време на секциото..... как така забравили?!?  Rage
А за това, че никой не я е наблюдавал за състоянието на лохиите - направо не мога да повярвам  doh Дано няма повече такива изживявания твоята приятелка и да се радва на бебчето си!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт