"На който каквото му е писано " или "Който каквото си напише" ???

  • 6 233
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
А според мен истината е точно по средата.

# 31
  • Мнения: 2 908
Според мен е 'Който каквото си напише".

# 32
Начинът ни на мислене определя нашия живот.Смятам също,че и всичко ,което ни се случва е за наше добро, макар че някои неща са неприятни ,но по-късно осъзнаваме и добрите страни.В една много хубава книга пише:" Плахите мисли създават плах човек".По-хубаво е да сме по-позитивно настроени та поне по-лесно да приемаме несгодите в живота си.Така сме по-приятни и за себе си ,и за околните.Аз съм на мнение,че е изцяло в нашите ръце възможността да направим живота си такъв,какъвто искаме(или поне приблизитено).

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Според мен истината е "по средата".  Човек "кове съдбата си", само че има някои неща, които просто не зависят от волята и усилията му, колкото да се напъва за съжаление. Като че ли от нас зависи развитието ни в професионален аспект, а в личен план идва което ти е писано newsm78

# 34
  • Мнения: 332
 ooooh! Естествено,че  всеки си решава как да си живее живота. Защо казвате ,когато ви се случи нещо лошо-"така е било писано", а ако е хубаво "аз така избрах". Кой пише,какво е написал?! Ако ти не си го направиш,никой няма да ти го направи!!!

# 35
  • Мнения: 685
Според мен истината е някъде по средата. Има неща, които не зависят от нас, колкото и да ни се иска да се случат те просто не се случват. Но в голяма степен съдбата човек може да промени със здрав разум и много положително мислене. Най-важното е човек да е зареден с позитивна енергия и вяра, че нещата, които е започнал ще завършат с хепи енд.

 Peace Точно казано!

# 36
  • Мнения: 409
Според мен ако обединим двете сентенции се получава именно това от което аз се ръководя. А именно "Направи всичко по силите си ,пък да става каквото ще". В повечето случаи наистина се получават нещата, просто човек трябва да действа.

 Peace Peace Peace

# 37
Мисля, че има писани неща, които не могат да се избегнат и такива, които можеш или да си напишеш, или не.

# 38
  • Мнения: 494
Имам една приятелка-туркиня,от която знам страхотен лаф и той пасва идеално за мой отговор:"Късмета идва с мокаета!"  Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 1 956
Каквото си напише!

# 40
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
И аз съм на мнение,че съдбата много често ни налага своето,но мисля,че също много често ни дава шанс ние сами да вземем решението.Това са май най-важните и трудни моменти. newsm78
Съдбата винаги предлага най-малко две възможности,но ние избираме една от тях!

и аз така мисля

# 41
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Имам една приятелка-туркиня,от която знам страхотен лаф и той пасва идеално за мой отговор:"Късмета идва с мокаета!Grinning

Ще може ли превод? Wink

# 42
  • Мнения: 186
Според мен ако обединим двете сентенции се получава именно това от което аз се ръководя. А именно "Направи всичко по силите си ,пък да става каквото ще". В повечето случаи наистина се получават нещата, просто човек трябва да действа.

 Peace Peace Peace

# 43
  • Мнения: 4 733
" Който, каквото си напише " Peace  Това, че на еди си кой му било писано еди си какво  е оправдание на страховете, човек сам да избира посоката на живота си.

# 44
  • Мнения: 43
В дадена ситуация попадаш благодарение на обстоятелствата, но какво ще направиш зависи само от теб newsm19

Общи условия

Активация на акаунт