Миомно възелче! Помощ!

  • 6 607
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Браво , радвам се че при теб Филип@ всичко е ок.При мен миомата предизвиква спонтаннни аборти .Дидка М , извинявай , но ако не е тайна колко ти струваше хистероскопията ?

# 16
  • Мнения: 820
460 лева, като в това се включва, кръвната катрина преди операцията и хистологията на възелчетата след това.

# 17
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Благодаря на всички! Hug
Но имам един, сигурно ще ви се стори ,тъп въпрос.  EmbarassedМиома и миомен възел едно и също ли е и ако не е каква е разликата?

# 18
# 19
  • Мнения: 820
Същото е, разликата е в размерите. Когато образованието е малко му казват миомен възел.

# 20
Здравейте.И аз имам някакво зацапване след цикъл,което продължава доста дълго-около 2седмици.Не слагам превръзки,защото е малко,но май не е нормално.Родих със секцио преди 9месеца и последният ми преглед при гинеколог беше преди около 6мес.Тогава всичко си беше нормално.Възможно ли е от тогава да се е образувало нещо такова или на какво може да се дължи това течение.

# 21
  • Мнения: 820
Зацапване може да се получи не само при миома. Може да има при хормонален дисбаланс, при раничка на шийката на матката, при вагинална инфекция, при наличие на полип, дори при проблеми с кръвосъсирването. Най-добре се обърни към добър гинеколог.

# 22
  • Мнения: 46 520
tymbalymba, иди на лекар. Аз съм с 3 миоми, едната беше 7 см., но кървене/зацапване извън цикъла никога не съм имала.

murzel, ходи редовно на профилактчини прегледи, друго не може да се направи. И аз в началото много се шашках, но свикнах с мисълта  Tired откриха ми ги, когато бях бременна в 4 месец, никога не съм имала проблеми, забременях от раз, износих нормално до края, нямам болки и кървене, не нарастват, даже намаляват, дано и занапред е така ...

Същото е, разликата е в размерите. Когато образованието е малко му казват миомен възел.

И на големите пак им казват възел, миома и миомен възел е едно и също.

Общи условия

Активация на акаунт