НОЕМВРИЙЧЕТА '2005 No 2

  • 14 906
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 541
А така, Майче, бой по каската на Филков.....все има защо  bash  Twisted Evil А за децата най- вероятно той е виновен, без съмнение....най- малкото е бил на близо, когато са се случили  Mr. Green

Доминика, браов за подаръците и със здраве да си ги носите. Чакаме стаята, а за твойте дрешки може да посетиш Придобивките, че да им се порадваме и ние, старите чакали  Whistling

Еххо, съчувствам  Hug Ние в офиса водим непрекъснато битка за климатика- мъжете ни и в най- лютата зима биха искали да е на минус 20, а ние (гущерите) искаме топлинааа.....Няма оправия! Дано утре се стоплиш, че то какъв фитнес, ти още малко и хипотермия може получиш.

Ние вчера изкарахме невероятно приятен семеен ден навън- ходихме да купим 4 торби играчки от Марсел за Нана, след това обядвахме в ЦУМ, където тя разля фреша по канапетата, направи трохи в радиус от 3 метра и досаждаше на хората в същия обхват  Mr. Green На мама детето  Joy После си намерихме комплеск със спа и топли басейни, където ще ходим всяка неделя по традиция! Пълен кеф  Sunglasses

# 241
  • Мнения: 1 288
милейди, сподели за басейните. ние ще ходим в събота, да не си пречим  Mr. Green

# 242
  • Мнения: 3 089
аз днес дондурках, уших един горен калъф за чаршафи, купих купони за ДК на петра, минах през 3 банки, на връщане купих малко дрехи за филков, после пържих тиквички, като успоредно с това мих салата за вечеря и готвих чушки с яйца и сирене на фурна, и пак дондурках. за спа процедури ще ми говорите, а, а, а? не ви е срам, ейййй   Mr. Green
сега ако ми кажете и че сте закусвали и обядвали, и съвсем за аристокрация ще ви обявя Mr. Green

# 243
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
пиши, Майче, пиши, да видя какво ме чака след 3 месеца Grinning
Ние бяхме в Първомай, Мартина тотално си разби хубавия ясленски режим на ранно заспиване вечер и сега се кокори до 22:30. Пък на мен ми се гледат Изгубени...И не ме оставя да припаря до компа, веднага започва да квичи, че иска и тя...ей я на пак

# 244
  • Мнения: 9 904
тюю, майче късмет нямаш с този мъж. Де да беше като моя най-най-най  Blush

ей го детето-интернатче, но и гъзар.

# 245
  • Мнения: 1 608
Ей, Мики три ли останаха. Hug Отстрани много бързо лети времето.
Тити, Деян е много сладък.
Майче, ти не жена, а робот. Grinning

Пък ние си купихме жилище. Имаме си гледка към Витоша. Много съм щастлива.
Плановете за обзавеждане ги започнах с детската.

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 21:03 от =^._.^=

# 246
  • Мнения: 152
Честито на всички с нови придовки.
Аз да кажа, че Кити от нощес е с 39 градуса. Не я сваля повече от 37,9 и то за кратко. След изследвания  и ехограф се оказа, пикочна инфекция. Не ясно от къде се взе, но най-вероятно продължение от гнойната ангина. Пак сме на антибиотик - този път аугломентин. Дано да се приключи с това, че се очаква ако не се повлия е добре да отиде към бъбреците и тогава следват инжекции. Сега я гледа баща и, аз от четвъртък, че и болнични не може повече без прекъсване. Луда държава сме. И до тук приключват новите придобивки за нас.

# 247
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бубе, край нямат вашите неволи. Дано е за последно, измъчихте се и Кити, и вие. Praynig
Били, честита да е!

# 248
  • Мнения: 3 089
БЕСНА СЪМ! а аз мнооого рядко побеснявам! днес беше поредното дело за името на петра. сега жалим, защото предната съдийка отхвърли молбата ни понеже не сме искали експертиза. а не сме искали, защото името на детето е ВИДИМО подправено с друг почерк, с друг химикал, който даже е с друг цвят. както и да е. тази пък съдийка дала ход по същество и отхвърлила искането ни за експертиза. и извън протокола питала филков какво толкова сме против презимето на петра да бъде с наставка, т.е. да е различно от заявеното от нас. т.е. имаме всички индикации, че и сега съдът ще реше, че детето не ще се казва НЕ по начин, който ние искаме. съдиите явно наистина си мислят, че са богове. което се отнася и за нашите приятели съдии.
Е, СУПЕР МНОГО СЪМ ЯДОСАНА! баси, минаха почти 2 години!

бубе - и ти не си за завиждане! оправяйте се, ей!

Последна редакция: вт, 16 окт 2007, 10:28 от majceto

# 249
  • Мнения: 152
Не можем да свалим температурата. Пада за час и после отново 38,5.
Майче, не знам какво да ти кажа. Явно няма как да се противодейства на съдийте. А можеш ли пак да кажеш как трябва да се казва Петра и как се казва сега, според документите.

# 250
  • Мнения: 11 818
Бубе, много неприятности наистина! Дано това да са последните за тази година, а и занапред!  Praynig И дан о се справите бързо с настоящата ситуация, че звучи много сериозно!

Били, честито!! Пожелавам много радости и любов между стените му!   bouquet
 
тити, много е сладък, като кино-звезда позира!
Доминика, супер подаръци, все така да получавате!  Hug

majceto, и сега какво предстои?

Юлиана е здрава, но вече не иска да заспива без да я гушкам или да й пея, в повечето случаи спи и при нас. Надавам се нещата да станат както преди - и аз както Сердика просто оставя Малик в леглото я оставях и излизах от стаята. Сега вече искрено съчувствам на тези, които приспиват дълго и продължително! Нямам нищо против да я гушкам и пея, но това да е по 1 час минимум.. чувствам се като заложник в стаята й, особено когато се опитвам да се измъкна неколкократно.. Как едно разболяване променя всичко...
Отивам да й правя сок от грозде и после на разходка малко..

Последна редакция: вт, 16 окт 2007, 10:35 от Сисии

# 251
  • Мнения: 3 089
бубе - трябва да е петра СТЕФАН филкова, а сега актът й за раждане е с наставка 'ова', т.е стефанова. не че имам нещо твърде против, а стефан пък съвсем няма, но и двамата мислим, че не е редно лелката в общината да решава вместо нас как да се казва дъщеря ни и ние да нямаме никакво право на мнение по въпроса. да не говорим, че е и дискриминация, защото на никой чиновник не му хрумва да сложи наставна "ова" на презиме али или хасан. пфу, да му се не види. сега не е ясно какво следва. ще чакаме решение, което трябва да излезе в 30-дневен срок, но няма - ще е поне 40 или 50. след това ще видим. според филков има малка вероятност да имаме право да жалим по-високо, но не е сигурен дали на такова дело всъщност може да се жали над градски съд. май нагоре остава касационен само - не знам, не ги разбирам тия неща.  чакаме решение и там ще пише можем ли не можем ли да реагираме по-натам. а току-виж съдийката решила да не се прави да бог - де да ги знайш. баси - 2 години не можем да се преборим с администрацията и да докажем правото си ние да определим как да се казва детето ни!

# 252
  • Мнения: 11 818
Майче, а с Камен как стоят нещата?

# 253
  • Мнения: 1 253
Майче да наистина с право си бясна. Ако бях на вашето място и аз щях да бъда.
Били честито! Много добре звучи Simple Smile
Бубе дано по-бързо се оправяте и дано това е последното нещо от серията!
Сисии това все едно аз съм го писала, само където засега удържам положението за спането при нас, докога обаче не е ясно...
Юлиана е здрава, но вече не иска да заспива без да я гушкам или да й пея, в повечето случаи спи и при нас. Надавам се нещата да станат както преди - и аз както Сердика просто оставя Малик в леглото я оставях и излизах от стаята. Сега вече искрено съчувствам на тези, които приспиват дълго и продължително! Нямам нищо против да я гушкам и пея, но това да е по 1 час минимум.. чувствам се като заложник в стаята й, особено когато се опитвам да се измъкна неколкократно.. Как едно разболяване променя всичко...
Отивам да й правя сок от грозде и после на разходка малко..

# 254
  • София
  • Мнения: 44 133
Бубе, по принцип след 3-тия ден на АБ би трябвало да се усети значително  подобрение, вероятно и Т тогава ще свали....да се оправяте бързо, че е много гадно...

Майче...много тъпо, но всъщност не ме учудва... то си е просто манталитет...дай малко сила в нечии ръце и вече е бог...та ако ще да е най-ниския чиновник все тая....българска му работа...
(
Ние пък чак сега ставаме...мноогооо прекалихме със съня...нещо ни става навик напоследак...редом със заспиването около и след 12...това на Филип де....

Общи условия

Активация на акаунт