Ползвате ли съдомиялната за шишета и биберони?

  • 1 094
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 064
Да, слагам шишета понякога, не виждам проблем. Тя изплаква много добре.

# 16
  • Мнения: 4 496
Не,защото съм сложила ароматизатор,и остава миризма на лимон.

# 17
  • Мнения: 3 069
Честно казано не съм я ползвала с такава цел, но по-скоро поради причината, че не я ползвам често.
Иначе бих експериментирала Grinning

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Много често.

# 19
  • Мнения: 218
Високата температура в миялната много добре ги измива, но и аз до скоро ги изплаквах след това, за всеки случай ако има остатаци от препаратите.
След това ги стерилизирах (когато беше бебе).

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Да, мия ги - шишета, биберони, капачки. И играчки мия. Всичко мия там. До някое време и стерилизирах след това, но сега човека ходи и си хапва пясък, та отдавна спрях да се престаравам със стерилизатора.

# 21
  • Мнения: 379
все още мия и стерилизирам шишето от мляко, водата и залъгалките; в съдомиялната мия само купичките за кухнята и лъжичките

# 22
  • Мнения: 6 017
не,
много ряДко и за чинии я пускам, а какво остава за нейните шишета...
Никак не съм й фенка

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Аз определно ще я ползвам.

# 24
  • Мнения: 1 668
От 7 години имам съдомиялна и от тогава на ръка не съм измила и една лъжица. Факт е, че както мие машината никога и никой не може да измие на ръка. Така или иначе аз винаги пускам програми с високи градуси - над 65...

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Първо стерилизирах, после миех винаги на ръка.

# 26
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Докато беше малко бебе-измивах на ръка и стерилизирах,но след 1годинка-в съдомиялната,като после понякога ги стерилизирам или изплаквам още веднъж.Също периодично пускам и играчките.Определено съм голяма фенка на съдомиялната(след сушилнята)-спестяват време,а и придава блясък на съдовете...

Общи условия

Активация на акаунт