Рамки и ФотоШоп 42

  • 26 491
  • 568
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 2 161
Сега остава да ти купя рокля и да си смениш аватара  Wink /и преди така съм те наричала, ама като не се разсърди, че фамилиарнича, продължих  Party/
[/quote]

Рокля ли  newsm78
Нямам нищо против , харесва ми  Heart Eyes  Hug
Ама и ти тотално смени стила , така ми харесват рамките ти повече   bouquet

# 556
  • Мнения: 1 941
Никой ли не забеляза, че съм забравила да изтрия копчетата, които мислех да слагам като ябълки??  newsm78

# 557
  • Мнения: 4 116
Никой  Mr. Green
Момичета, ще правите ли календари? Аз още миналата година исках, ама тогава не работех на ФШ и нямаше как да стане.
Сега се чудя как да го замисля, откъде да го подхвана.... има ли някой поне месеците с хубав шрифт, че не ми се играе цифри да пиша.....

# 558
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Никой ли не забеляза, че съм забравила да изтрия копчетата, които мислех да слагам като ябълки??  newsm78
Какви копчета, какви ябълки  newsm78 Всичко си е в ред. Остави я така и си  Whistling
Моля те да качиш дънковото пиле от последната ти рамка  Praynig

Маджи, кръсницата купува рокля на кръщелницата си  Wink  Hug
Фън Ловин, благодаря!

# 559
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Тед, аз миналата година правих календар. Взех си датите и месеците от руския сайт. Трябваше само месеците да изпиша, защото бяха на руски. Тази година смятам да направя още по-хубав от миналогодишния, с който много се гореех тогава, но сега вече не ми се струва толкова хубав.

# 560
  • Мнения: 4 116
МиРа, много ясно, че сега няма да ти харесва! Толкова неща си научила.... гледаш с различни очи!
Аз реших на направя и цифрите различни на всеки месец и да отбележа по различен начин не националните празници, а рожденните дни на всички от семейството.

# 561
  • Мнения: 210
Цитат
Кош, мноо яка е рамката  А аз да питам,някой беше пуснал линк с едно фрийби (е може да не е било само  едно..), което беше с накъсани фонове, с дупка..ако ме разбирате... имам спомен,че го изтеглих,ама нещо го няма в папките 
И ако някои все пак ме е разбрал и се е сетил за какво говоря,ще ме упъти ли.. 
 

Май никой не го видя това... или просто така съм го обяснила,че нищо не се разбира Laughing
Имам предвид нещо такова

# 562
  • Мнения: 1 941
Маги, е това дето го имаш не ти ли стига??

# 563
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз реших на направя и цифрите различни на всеки месец и да отбележа по различен начин не националните празници, а рожденните дни на всички от семейството.

Да, би могла да отбележиш и именните дни, ако имате именници вкъщи. Както и интересни за семейството ти дати...

# 564
  • Мнения: 2 375
И аз искам да помоля някой, който вече има шрифтове за календар да ги качи някъде Praynig

# 565
  • Мнения: 1 941
Ариии мацки на новата тема 43-та подред

# 566
  • Мнения: 2 616
Момичета, днес цял ден съм по улиците, докато почерпя всички приятели, голямо тортоядене падна. Много ми стана хубаво и мило, че сте видели, че имам рожден ден. Благодаря ви за всички хубави пожелания. Благодаря в тази тема, да не затормозвам новичката Simple Smile

Дори виртуално - по едно парче торта и по традиция мохитце, с носталгия по отминалото лято  Whistling



# 567
  • Мнения: 274
Здравейте на всички, скоро попаднах на една програма за рамки и си свалих траял версията  , Photo Frame Show се казва.
Много ми хареса и ми се иска, ако някой има crack или генератор на серийни номера за нея да ми помогне да я имам за по-дълго време от 15 дни 
Благодаря на всички, които ще се опитат да помогнат
 

# 568
  • София
  • Мнения: 2 161
Има нова тема - Фотошоп 43. Питай там

Общи условия

Активация на акаунт