семейство "кое сте" днес?

  • 11 131
  • 338
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 227
Ние сме семейство Почивкови.Иначе през седмицата сме семейство работливови.И двамата работим до събота а неделя е ден за почивка.е със малкия знаете каква почивка е

# 31
  • Мнения: 631
Попринцип сме семейство "Разминишапкови", а днес мъж ми е "НаПътков" а аз съм "Посрещачкова - ГладГотПранекова"
Синът ми е както винаги "Глезунков"

# 32
  • под слънцето
  • Мнения: 30
Ние днес до обяд бяхме с-во Учимкови smile3529,а след обяд-Пътункови   travel

# 33
  • Мнения: 7 723
Неделята ми е ден за чистене, а от вън слагам табелата-
"Внимание! Зло куче! Хапе!"

# 34
  • Мнения: 750
Днес мога да си окача табелата " Самосиндикални". Както и във всеки друг ден.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 481
Семейство Безкрайноремонтови сме. Предиобяд ми прекипя от кочината и станах г-жа Злобарска-Прахосмукачева, а мъжът- г-н Подвийопашков.
За щастие днес бебка е г-ца Поспаланкова.

# 36
  • Мнения: 367
Вариракийков и Развейпрахчеви с малката

# 37
  • Мнения: 500
Хм..Да видим...Аз съм определено Готвачева днес,мъжо е Мърморковски(както всеки друг ден Mr. Green),а детенце....Сладункова.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 10 797
Семейство Безкрайноремонтови сме. Предиобяд ми прекипя от кочината и станах г-жа Злобарска-Прахосмукачева, а мъжът- г-н Подвийопашков.
За щастие днес бебка е г-ца Поспаланкова.

 hahaha

# 39
  • Мнения: 1 938
    Малката е Повръщокова, баткото е Ритнитопковски, таткото е Работарски, а аз - Стачковска!  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 070
Като типичен близнак Честопроменлива. Та сутринта бях Немезакачай-ева, сега ще съм Качниснимкова. До преди пет минути бях Изнервячева /Яна един час заспиваше/...
Може и Шоколадкова да стана, усещам ниски нива на кръвното или кръвната захар, пък и дремнах... Току виж пък и Разходкова може да съм до час.

# 41
  • Мнения: 1 951
До преди пет минути бях Изнервячева
Аз прочетох Изневерячева и станах  Озадаченова Mr. Green

# 42
  • Мнения: 503
Днес сме "Разпасанакомандови". Всеки си е грабнал г.за нанякъде. Но ако трябва да съм максимално точна, мъжа ми е Работаров, дребната- Спанчевска, каката- Детскокътова, а аз Висиуфорумска.

# 43
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Днес аз съм Мързеланкова - имам толкова много работа, но все не ми се захваща,
мъжът ми е г-н Работливков - пак е работа,
малкият е Послушков - поне за сега слуша цял ден, хапна, сега спи.

# 44
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
 С тази темичка ми вдигнахте настроението. Ние днес сме семейство Следсвадбови/почти Заспалови/.След малко мъжът ми Зяпалянков,аз трябва да стана Манджаркова/ако не искам да стана Синилкова/,детето е Губивремева.

Общи условия

Активация на акаунт