Русе.......

  • 9 284
  • 272
  •   1
Отговори
# 240
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
А от колко часа в неделя започват представленията на Кукления театър? Чудя се, каквито сме поспаланки с малката дали ще можем да хванем някоя постановка тази зима

# 241
  • Мнения: 410
добро утро-мен пак ме гони хормона,станала съм от 2.30ч.извинявям се за ранното честитене на първия сняг,но прочетох в интернет-после разбрах че в русе не е Embarassed,но..........поздравите остават за после.лека и спокойна седмица  bouquet

# 242
  • Русе
  • Мнения: 2 354
  nbirthday   newsm59  Честит рожден ден на Сонка!!!    newsm59    nbirthday
Здраве, щастие и само сбъднати мечти! 

# 243
  • Мнения: 280
  nbirthday   newsm59  Честит рожден ден на Сонка!!!    newsm59    nbirthday
Здраве, щастие и само сбъднати мечти! 

И от мен   bouquet

# 244
  • Мнения: 442
А от колко часа в неделя започват представленията на Кукления театър? Чудя се, каквито сме поспаланки с малката дали ще можем да хванем някоя постановка тази зима

от 11ч започват. добре е да се отиде малко по-рано /15-ина минути/, за да вземете билети по-напред, че е голям наплива. 2лв струва билетчето и за дете и за възрастен.

и от мен чрд на сонка!

# 245
  • Русе
  • Мнения: 659
Някой знае ли кога ще играят Маша и мечока отново, казаха ми, че представлението било много хубаво.

# 246
  • Мнения: 5 391
Чрд на сонка!  bouquet

# 247
  • Мнения: 14 133
 newsm59 на сонка!!!!  bouquet Heart Eyes

# 248
  • Мнения: 5 577
Сонка, весел празник!  Hug  bouquet

# 249
  • Мнения: 280
Загатката около нашето парно е разгадана, оказва се че някакъв комшия след ремонт на жилището си е прецакал вътрешната инсталация и сега докато не я оправи ще си дзиндзирикаме. Мисля да му ходя на гости довечера за да го предупредя че ще ми поеме половината разноски от тока за месеца.

# 250
  • Мнения: 5 391
Ти за тока бъди спокойна, няма да ти го плати, особено ако е някой пенсионер.
Ама поне да оправи инсталацията докато се появи бебчето.

# 251
  • Русе
  • Мнения: 278
 newsm59 Сонка!!! Много късмет и любов   bouquet

П.П. Честит Рожден ДЕН и на Вики на 5я  на патерица   bouquet

# 252
  • Мнения: 410
момичета някоя от вас знае ли къде са изместили офиса на DHL-ако може телефон или адрес.благодаря ви предварително  bouquet

# 253
  • Мнения: 516
834815 и 871118 - DHL Русе.
Маша и мечокът беше гастрол на Московския куклен театър. Изпуснали сте го.
Сонка -  Много щастие и весел празник!  bouquet

# 254
  • Мнения: 4 406
момичета някоя от вас знае ли къде са изместили офиса на DHL-ако може телефон или адрес.благодаря ви предварително  bouquet
намира се точно до здравната каса - НЗОК на ул Райко Даскалов, от Съда към х-л Рига

Общи условия

Активация на акаунт