ЗА ВТОРОТО ДЕТЕ

  • 2 797
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 416
Аз много исках второ дете и след дълги опити накрая стана.Имах много проблеми през бременността и много ме беше страх да не го изгубя.Децата ми имат 6 години разлика.И в момента ми доставя страхотно удоволствие да се грижа и за двете.Наистина е трудно,защото няма кой да ни помага,но е хубаво.

# 31
  • Мнения: 485
Имам две деца с разлика 2 години и 10 месеца. И двете деца сме ги планирали /как само звучи/. Не съжалявам нито за миг. Да трудно е, но е и прекрасно. С раждането на малката баткото толкова израстна психически и емоционално, че не е за вярване. И двете ми бремености бяха леки, работех до последно. И двете си деца родих за по два часа. Сега само с Карина ми е по-лесно в смисъл, че се чувствам по-спокойна.

# 32
  • Мнения: 4 519
Първото ни дете беше планирано. Бяхме гаджета (все още сме си Wink), деляха ни ок. 500 км - аз в София, той в Бургас, но въпреки това решихме, че искаме дете. Стана от първия път. Когато се роди Стефан, с мъжа ми започнахме да обсъждаме кога да имаме второ и решихме, че ще е най-добре да забременея, когато Стефан стане на година и половина. Да, ама не. Когато беше на 9 месеца, разбрах, че съм бременна. Малко сълзи, малко сополи, малко "Ама как, ама защо"... и след няколко дни бях най-щастливата жена на света. И сега нито за миг не съжалявам, че имам две деца. Разликата им е малка, понякога е трудно, но винаги е хубаво!

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
още нямам второ дете
но ми се иска
мъж ми не ще

Общи условия

Активация на акаунт