Есен е, а крема какъв да е???

  • 11 547
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 481

В момента ползвам този.

# 31
  • Мнения: 1 929

В момента ползвам този.
за какъв тип кожа е ?добре ли попива?

# 32
  • София
  • Мнения: 1 481
Моята кожа е суха и ми понася добре, попива и хидратира хубаво. Ползвам го, защото е против пигментни петна, а аз имам едно от лятото  Confused

# 33
  • Мнения: 7 947
И аз се загледах за Ла Рош ама се чудя още...иначе една позното мноо ги хвали...Този наистина за каква кожа е?

# 34
  • Мнения: 7 947
Оф, май пишеме в едно и също време с Bettie Laughing

# 35
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Моля не ме цитирай погрешно  Confused
Съвсем друго имах в предвид, прочети го пак може да ти се изясни  Wink

# 36
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
за зимата крема трябва да е подхранващ. Не е хубаво да е хидратиращ, защотото от студа кожата поизмръзва, крема като е  хидратиращ става на миниатюрни кашчици капчици и това води до образуването на бръчки

Анджък, тъй беше Blush
Абсолютно погрешно! Позамислете се малко...как крем ще стане на капчици и как това ще доведе до бръчки! През зимата кожата има нужда от повече хидратиране, отколкото през лятото. Представете си в каква суха среда живеем- парно, печки, климатици. Кое ще компенсира изсушаването на кожата?
За мазните кожи- хидратиращ крем, а не гел както през лятото.
Еее не аман от некоректни и застреляни консултантки, козметички и дерматоложки  Sick
На мен дерматоложката ми каза да ползвам само Биодерма 50+(който ми идва мазничък особено през зимата), кожата ми нямала нужда от крем, а въпреки че е мазна към смесена я чувствам опъната след баня и през зимата навън, консултантките пък ми обясняват или хидратиращ или подхранващ с обяснената по-горе версия. Козметичката ми разправя и тя едни...Е на кой да вярваш вече ooooh!

# 37
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
А каква е цената на Е ЛАУДЕР

# 38
  • София
  • Мнения: 7 800
А каква е цената на Е ЛАУДЕР

В Ягодката е 43 $.

# 39
Някой ще препоръча ли хубав подхранващ крем за студените месеци за 17 годишно момиче (смесена кожа с пъпки ) 
Благодаря предварително   bouquet

Enita, не съм специалист,  но пробвай нещо от серията на Apoteka  Shiler- много съм доволна от крема им с билката Арника. Трудно го намирам, питай  по аптеките ще ти доставят и цените са добри.

# 40
  • Мнения: 376
Моята кожа и тя е мазна /по-скоро смесена - Т-зона - мазна и останалата част - суха/. Не ползвам абсолютно никакъв крем нито през лятото, нито през зимата. Интересна ми е темата и ще я следя  Peace

# 41
  • Мнения: 7 201

Аз използвам този крем на Oriflame,който е за защита от атмосферни влияния и за всеки тип кожа! Peace

# 42
  • Мнения: 1 929

Аз използвам този крем на Oriflame,който е за защита от атмосферни влияния и за всеки тип кожа! Peace

има ли   SPF  фактор  и добре ли попива,или е по-мазен?

# 43
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
А каква е цената на Е ЛАУДЕР

В Ягодката е 43 $.
Hug merci

# 44
  • Мнения: 7 201

има ли   SPF  фактор  и добре ли попива,или е по-мазен?
Weather Protective Cream  
Крем за защита от атмосферни влияния
Действа като бариера срещу агресията на околната среда. Съдържа витамин Е и масло от шеа, които успокояват и съживяват кожата. 125 мл
Няма SPF фактор,не е много мазен,добре попива. Peace

Общи условия

Активация на акаунт