Нова Година в чужбина

  • 46 501
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 417
pina те работят индивидуално с клиентите, т. е избираш си дестинация някой от хотелите, които предлагат в каталозите или програмите, дати и ти правят цена. Най-голямото предимство на тези туроператори според мен  са ласт минит офертите. Понеже всички се интересуват от цена казвам от 11 до 25/12/07 бяхме на почивка в Мексико - Плая Дел Кармен /15-20 мин от Ривиера Мая/ ол инклузив /освен добрата храна, включва всякакъв марков алкохол/, 4* хотел /даже на местен стандарт 5* Wink/ 1100 евро на човек +300 евро за билета до Германия. Офертите са различни в зависимост от периода и от дестинацията.
За индивидуални пътувания с разглеждане на различни места според мен са по-ограничени в предлагането, аз си правя по-добра програма Wink, но пък само за почивка са  newsm10

# 301
  • Мнения: 7 605
Ми6и, Плая дел Кармен е на Ривиера Мая  Wink  И аz съм ходила  Sunglasses

# 302
  • Мнения: 1 417
Ми6и, Плая дел Кармен е на Ривиера Мая  Wink  И аz съм ходила  Sunglasses
Е, може и така да е, ама понеже всички, като питаха къде сте отседнали Плая Дел Кармен /даже където са хотелите беше Плаякар/ или Ривиера Мая или Козумел аз реших, че са като отделни ареи или не знам как се казва точно Peace

# 303
  • Мнения: 7 605
Ми6и, Плая дел Кармен е на Ривиера Мая  Wink  И аz съм ходила  Sunglasses
Е, може и така да е, ама понеже всички, като питаха къде сте отседнали Плая Дел Кармен /даже където са хотелите беше Плаякар/ или Ривиера Мая или Козумел аз реших, че са като отделни ареи или не знам как се казва точно Peace

Да, хотелите са в Плаякар, но ина4е целия бряг южно от Канкун си е Ривиера Мая  Wink В кой хотел бяхте? И с кой немски туроператор?

# 304
  • Мнения: 7 605
А като каzахте Ласт Минът, най много оферти с понякога смеШно ниски цени (333? zа полет до Ню Йорк и хотел zа 1 ве4ер) имат http://www.ltur.com/  Peace

# 305
  • Мнения: 11 747
Еее, много евтино излизат тези ласт минът оферти, блазе им на германците! Sad После били най-пътуващата нация, ами как няма да са?! Tired
От БГ не е удобно, според мен да тръгнеш за Египет или Тунис, през Германия. Става само за далечните дестинации. И пак зависи.
Ох, кога ще стане и в БГ така, никога! Confused Sad

# 306
  • София
  • Мнения: 1 715
Мила-мама, виждам че са показани горе-долу дестинациите, които предлагат тези оператори, но дали някъде могат да се видят подробности с точни дати и цени на пакетите? Гледам, че нямате офис във Варна? Има някои много интересни предложения! Peace

има правописна грешка на страницата към, която си дала линк Embarassed

Да, както са ти писали, трябва да решиш кога и къде искаш да отидеш. Инфото от каталозите е огромно количество, а се сменят на 3 месеца. Не ги превеждаме, тъй като търсенето в системата е по-удачно. Винаги има промоции Grinning За НГ е имало Доминикана от 1600 Е по каталог на 1000 ласт минит. Затова колегите са дали телефон - обаждаш се, казваш си изискванията и те търсят най-доброто за периода. За всяка дестинация има полети 1 или 2 пъти седмично. Тръгването, ако не греша, е от Франкфурт, Мюнхен и Дюселдорф. Не ми е много подробна информацията, понеже съм по майчинство, а това представителство се разработи след като родих Simple Smile Но няма проблем да те насоча кого да търсиш в офиса. Нямаме клон във Варна, но комуникацията става по мейл - цени, хотели, дати... Плаща се по банка или с кредитна карта и си получаваш документите с куриер. Ако имаш въпроси, може би е по-добре на лични, че да не стане реклама Hug
ПП: Сигурно вече са поправили грешките Embarassed Мерси  bouquet

# 307
  • Мнения: 11 747
Мила-мама, мерси за разяснението! Разбирам аз, че е много материал за превеждане, а в същото време едва ли има тълпи от клиенти за тези пакети, та не си струва превеждането. А дали някъде мога да ги видя на немски, ей така да поблея?

Аз в момента не се интересувам от нищо конкретно, просто любопитствах. Видях, че има и приключенска категория, а съм попадала на такива пакети на чужди туроператори с небивали идеи - чудесии, нямаше да ми хрумнат, ако не го бях прочела! Разглеждането на каталози дава и идеи, та затова също искам да гледам.
Има и друго - понякога имам еди си колко пари и проверявам къде мога да ида с тях! После си избирам от възможностите. Или пък искам да ида еди си къде, но си мисля, че не мога да си го позволя и докато разглеждам, виждам че не съм била права. Ей такива нещица.
Здраве да е!  bouquet

# 308
  • София
  • Мнения: 1 715
Честно казано не знам къде са на немски Blush Дъщеря ми сега е болна и не ми се звъни да питам. Но винаги колегите ще те насочат за възможностите при определена сума. Все пак това им е работата. А в офиса е пълно с каталози Twisted Evil Заповядай! Hug

# 309
  • Мнения: 7 605
Пина, ето http://ehg3.giata-web.de/index2.php?uid=927&com=ks&frame=1  това са каталоzите на немски тур оператори като ПДФ  Hug

А zа това къде можеШ да отидеШ с определена сума пари, в триваго (линка го дадох тук ве4е) можеШ да търсиШ до еди си коя сума  Peace

# 310
  • Мнения: 11 747
Татяна, мерси за линка, свят ми се зави! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт