Здравейте, бъдещи мамита ... Привет и на настоящите горди родители ...

  • 2 589
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 89
Аз се мазах с Гармастан след раждането и на двете деца. Определно много ми помогна. Не се мажех непрекъснато, а само като започваха да ми се разраняват гърдите. Веднага ми минаваше.
А Дефламола не ми помагаше.
Желая ти лека бременност и безпроблемно раждане. Успех.

# 16
  • Мнения: 5 401
Не бързай да си купуваш такива кремчета, понеже отсега не е ясно дали ще има нужда да ги ползваш. При нужда тати или баба ще скочи до аптеката да ти вземе.

Аз ползвах няколко месеца крема на Авент за разранени зърна, а после Лансинох. Гармастан и Дефламол са лекарства и не бих ползвала, докато другите се състоят от безвреден Ланолин и няма нужда от отмиване!

Леко раждане и здраво бебче!   bouquet

# 17
  • Мнения: 5 393
Ползвах Гармастан, когато ми се разраняваха зърната от кърменето.

# 18
  • Мнения: 10 758
Отговорих на анкетата Peace
Гармастан.

# 19
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Здравей!
Докато бях в болницата, ползвах Дефламол, но не ми помогна. Зърната ми станаха буквално в рани и като ни изписаха си купих Лансинокс. От него имаше ефект, но много бавно се оправиха. Cry
Леко раждане!

# 20
  • Мнения: 753
крема на Авент Peace

# 21
  • Мнения: 455
Добре дошла! Hug
Още през бремеността моя АГ ме посъветва да "загрубявам" зърната на гърдите си,за което съм му много благодарна.  bouquet
Беше ме посъветвал да ги търкам всеки ден с парче плат или кърпа,но това се прави само ако нямаш контракции.Дори е полезно да ги излагаш на слънце,ако времето е подходящо разбира се!Кърмих 6 месеца и нямах проблеми!
Успех!

# 22
  • Мнения: 2 197
Никога не съм се мазала. Помпата ми беше вакуумна и не съм имала никакви проблеми със зърната.

# 23
  • Мнения: 4 406
ползвах Гармастан и много ми помогна.
Никога не съм се мазала. Помпата ми беше вакуумна и не съм имала никакви проблеми със зърната.
колкото и да се напъва, една помпа не може да засмуче като бебе, едва ли някой ще се оплаче от разранени зърна заради изцеждане  Hug

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Нищо не съм използвала и аз.

# 25
  • Мнения: 3 069
Батковците съм ги кърмила но не съм се мазала с нищо.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 603
Гармастан.
Не, че е най-добър - просто само него съм ползвала и съм доволна.

# 27
  • Мнения: 4 621
Здравей и добре дошла  bouquet
Не съм ползвала крем.

# 28
  • Мнения: 4 406
тази анкета е като психотест.  Laughing Laughing

# 29
  • Мнения: 3 478
Ползвах Лансино и бях много доволна

Общи условия

Активация на акаунт