Дамски фитнес в София - западните райони или центъра?

  • 17 314
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 75
В интерес на истината,аз съм ходила в Сиконко,но не ми харесва,съблекалните са Sick,уредите са доста стари.Аз почти съм се навила за две места,но пък още не съм си намерила компания newsm78
http://www.dreamspa-bg.com/promotion.html-малко е скъпичко,но в цената ти влизало и сауна и още нещо.Но пък е много готино и няма много светофари до там(зависи от къде идваш де)  car003 newsm39
http://www.fitness-yalta.com/?language=bg&page=fitness-тука ми е малко неудобно,но пък не е лошо

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 20:46 от Люси

# 31
Да Адмирала беше як! И хорицата бяха яки.... ама не печелели добре и .... бахти хората Sad

Аз ходих в Р5, но инструктора е отблъскващ....  умира ти желанието да тренираш  Sick

искам и аз дамски фитнес Sad

# 32
  • Мнения: 35
ooo! и аз бях там веднъж. нещо не ме привле4е много....а си е и скъпо...7 лева на посещение. Confused

# 33
  • IT
  • Мнения: 3 704
Ходя в дамски фитнес Феерия-имат две зали-едната е на Бузлуджа, а другата на Казбек(до пазара Борово).8 лв. е тренировката, но тя става задължително под наблюдение на инструктор.Доволна съм.За жалост не се намира в районите, за които вие пишете.В Даниспорт каланетиката е мн хубава(залата всеки път е пълна),  има  включени и гирички, понякога топка или степер, там ходя на масаж, защото не мога да идвам точно за часовете-18:00.

# 34
  • Мнения: 912
Натъкнах се на тази тема, защото се опитвах да открия какво се случва с Адмирал и дали на негово място не са направили нов фитнес, защото посл. път като проверих там кипеше усилен ремонт...и аз все още си търся фитнес в Люлин, но Сиконко нещо не ми е удобен...а R5 май ми идва скъп

# 35
  • Мнения: 12
Здравейте, видях посочен линк на фитнес Верджини, ама моля споделете мнения, има ли достатъчно уреди, инструктурите добри ли са, доволни ли сте (тези, които са ходили там де  Simple Smile )
Търся си фитнес зала близо до метрото Wink
Моля споделете мнение. Благодарности предварително

# 36
  • Мнения: 75
Натъкнах се на тази тема, защото се опитвах да открия какво се случва с Адмирал и дали на негово място не са направили нов фитнес, защото посл. път като проверих там кипеше усилен ремонт...и аз все още си търся фитнес в Люлин, но Сиконко нещо не ми е удобен...а R5 май ми идва скъп
С една мацка ще ходим там вторник за първи път,но да си призная честно,не съм питала за цена newsm78

# 37
  • Мнения: 912
къде там- в бившия Адмирал ли, пак ли е фитнес център?

# 38
  • Мнения: 912
кво става с бившия Адмирал фитнес, някой знае ли?

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
кво става с бившия Адмирал фитнес, някой знае ли?
Минавам често от там, но няма никакви признаци на живот! Sad
 Да побутна темичката,кажете дамски фитнес близо до Люлин!Може да е в близките квартали,но да е свестен.
 До момичетата,които ходят в Сиконко- струва ли си да се ходи там?
 

# 40
  • София
  • Мнения: 17 288
Вадя я тая тема от дълбоко забвение Simple Smile да попитам какви са цените и работното време в Р5 и Сиконко?
Дано някой знае  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт