Красива и вкусна!

  • 10 005
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 641
Ето разгедай този сайт
http://www.luckybg.com/
Уникални са направо. Аз поръчах миналата седмица за рождения ден на сина ми. Страшно вкусна беше.
Ето и тема за торти
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234443.0

# 31
  • Мнения: 301
Ние за РД и разни други празници поръчваме предимно от 100 грама сладки и Двете фукли и на 2-те сладкарници са много красиви,ефектни и вкусни тортите Peace
Мисля да поръчаме идният месец за моя РД от виенски салон "Лъки"-страхотно изглеждат в сайта,а и доста мами ги препоръчват Flutter

# 32
Здравеите мами,
искам да ви предопреда да не си поръчвате от сладкарница 'ЛЪКИ', поръди няколко пречини:
1. Скъпа
2. Не отговарят на снимките( може би на близки ги правят хубави)
3. И винаги замръзени( този път дори им казах, че не искам да е така, ама уви)
Не знам сладкаря ли са сменили или какво, но тази година тортата беше грозна.
Бяхме избрали да е с понита, не ми хареса, а още повече на детето ми също.
За толкова пари трябва да се постараят повече, но за пореден път се доказа, че в България нещата се правят пет за черти.
Приятен ден!

# 33
  • Мнения: 1 883
Фуклите

# 34
  • София
  • Мнения: 718
Здравеите мами,
искам да ви предопреда да не си поръчвате от сладкарница 'ЛЪКИ', поръди няколко пречини:
1. Скъпа
2. Не отговарят на снимките( може би на близки ги правят хубави)
3. И винаги замръзени( този път дори им казах, че не искам да е така, ама уви)
Не знам сладкаря ли са сменили или какво, но тази година тортата беше грозна.
Бяхме избрали да е с понита, не ми хареса, а още повече на детето ми също.
За толкова пари трябва да се постараят повече, но за пореден път се доказа, че в България нещата се правят пет за черти.
Приятен ден!

Направо не мога да повярвам - нашите винаги са били едно към едно с тези на рисунките. Ние поръчваме с пълнеж принц Регент и не  е бил замразен. Ти с какъв поръча?

# 35
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Тортите на Лагуна са страхотни

# 36
  • Мнения: 2 663
Здравеите мами,
искам да ви предопредА да не си поръчвате от сладкарница 'ЛЪКИ', поръди няколко прЕчини:
1. Скъпа
2. Не отговарят на снимките( може би на близки ги правят хубави)
3. И винаги замрЪзени( този път дори им казах, че не искам да е така, ама уви)
Не знам сладкаря ли са сменили или какво, но тази година тортата беше грозна.
Бяхме избрали да е с понита, не ми хареса, а още повече на детето ми също.
За толкова пари трябва да се постараят повече, но за пореден път се доказа, че в България нещата се правят пет за чеРТи.
Приятен ден!
Много съжалявам за това, което ти се е случило, наистина неприятно,но тук има много хора доволни от Лъки.
Аз съм една от тях.До преди да поръчам от там, разчитах на 100 грама сладки и Двете фукли, но миналата седмица имах нужда от торта и реших да експериментирам -не само съм страшно доволна, ОЧАРОВАНА СЪМ!!!Тортата беше в прекрасен вид, точно както я исках и пълнежа беше страшно вкусен.Не беше замразена или грозна.Просто нямам забележка, а на мен това рядко ми се случва!

Общи условия

Активация на акаунт