Възможно ли е да съм бременна?

  • 9 360
  • 89
  •   1
Отговори
Здравейте,майчета!Моля Ви за помощ.Правим опити за бебе.По принцип не съм имала проблеми с цикъла ,почти редовен ми е с малки отклонения понякога,в порядъка на 2-3 дни( и то като съм била болна например).Искам да попитам,възможно ли е да съм бременна,като се има предвид,че почнахме опитите два дни след края на цикъла ми,почти всеки ден,а сега ми е 18-ти ден и не зная дали не е рано за тест.Не съм пробвала тестове за овулация,а тоя месец и цервикалната слуз не мога да я "разчитам" добре,объркана съм.След първите опити имах леки болки в яйчниците,после спряха и сега пак леки,а интересното е,че гърдите ми не са подути,но парещи и с болезнени зърна...Внушавам ли си или не,ама като че ли ми е сънливо и се изморявам от нищо,ама не е ли рано за това,ако изобщо нещо се е случило...
Надявам се да ми помогнете!

# 1
  • Мнения: 2 309
Ще откача... ooooh!
Да ти помогнем с какво!?
Много ти е рано за тест!!!

# 2
А за изобщо някакви симптоми рано ли ми е?Извинете ме,много съм объркана!В началото на месеца точно след М.бях болна,след това почнахме опитите,не успях да отчета нито Т,нито слуз,нищо.Сега може би се самонавивам,ама ми се понагадва и не знам защо,се чувствам сигурна,че съм бременна...само да не излезе едно голямо разочарование!Все още не съм имала зацапване като след имплантиране и се чудя винаги при бременност ли се получава или не,т. самото зацапване...

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
А за изобщо някакви симптоми рано ли ми е?Извинете ме,много съм объркана!В началото на месеца точно след М.бях болна,след това почнахме опитите,не успях да отчета нито Т,нито слуз,нищо.Сега може би се самонавивам,ама ми се понагадва и не знам защо,се чувствам сигурна,че съм бременна...само да не излезе едно голямо разочарование!Все още не съм имала зацапване като след имплантиране и се чудя винаги при бременност ли се получава или не,т. самото зацапване...

има  една темичка в началото за ранни признаци при бременност- там прочети .
На 18 ден от цикъла освен болест - друго не може да усети организма ти. Евентуално си бременна от 3-5-7 дни. Помисли #Crazy Как мислиш дали се усеща нeщо  на 5 дни ?

# 4
  • Мнения: 9 095
Зацапването не винаги го има, симптомите също.
Днес за пореден път се убедих, че когато жената забременее в даден месец, точно в него се чувства най-малко бременна Laughing

Виж сега, първо, за подобна чуденка като твоята не е редно да се пуска тема - в седмичната тема можеше да минеш, да се представиш, да споделиш - там всекидневно се коментират такива неща, по-удобно е да се пише там. Това е просто малко съветче от мен, с добри намерения Hug

Второ - наясно си, че ову се хваща с най-лесно с тестове, но не знаеш че тест се прави след закъснение...? Накратко: много ти е рано за тест, изчакай си закъснението и тогава прави. Желая ти да е положителен.

И трето - недей да се впрягаш много и да се замисляш дали те боли, сърби, спи и т.н. - това прекалено вглеждане във всеки детайл е изморително и скоро ще ти стане тежко...затова карай го по-айляк, гледай си овулацията, чакай си закъснението - и после тест. Желая ти най-скоро да си бременна и да не ти се налага да минаваш месеци в чакане  bouquet

И добре дошла при нас Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 196
Понякога от прекалено голямо желание да забременееш,си измисляме разни симптоми.Не е задължително да имаш и зацапване!Дано все пак всичко да е както желаеш ти!
Аз дори след 1 седмица закъснение нямах някакви сериозни признаци.Дори ходих на гинеколог,която ме прегледа /но не с УЗ/ и ми каза да отида след 1 седмица,за да видим какво става.
УСПЕХ Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 2 673
Забрави за всичко, занимавай се с нещо интересно, мисли за учение, за работа, за ..хоби ...ТОГАВА НЕЩАТА СЕ СЛУЧВАТ!!
не пренавивай пружината Peace

# 7
  • Мнения: 701
Чакай си закъснението и не превръщай желанието за бебе във фикс идея...ако това се случи става страшно.
Успех и скорошно бременеене! Peace

# 8
  • варна
  • Мнения: 256
Ой ой Ой ...какво му скочихте на момичето.....Нормално е да се вглежда във всичко случващо се с нея, след като бремеността е желана и очаквана. Hug....Отстрани ви изглежда много глупаво, но я се поставете на нейно място Thinking
Мила Margaritka666 стискам ти палци Praynig....верно че е рано още..изчай още няколко дена...е ако не те свърта винаги можеш да се заредиш с тестчета и да си правиш всеки ден Crazy
И да кажеш какво е станало Laughing

# 9
  • Мнения: 712
Майченце, точно защото се поставяме на нейно място, я съветваме всичко това... Едва ли има момиче в този форум, което да не е минало по този път, по който Маргаритка се е запътила. На всички ни, предполагам, ни се иска да и спестим най-трънливата му част, поне на мен ми се иска.
Маргаритка, правете си секс, забавлявайте се, не концентрирай живота си около идеята за бебе. Дай си поне 6-8 месеца лежерно отношение към темата. Ако след това все още си тук, ще го мислим заедно  Hug

# 10
  • Мнения: 107
Маргаритка мила, успокой се наистина!!!! Надявам се теста да е положителен. Аз преди година бях в твоето положение а сега една госпожица спи в скута ми.
 Когато се успокоиш и спреш да мислиш дали си забременяла, ще те изненадат 2 чертички
 Успех

# 11
Здравей и от мен,реших да се включа  и аз.Значи и аз като повечето ЧАКАМ,вече 5 месеца.Всеки път се побърквам преди да ми дойде М,затова си внушавам колко ми е лошо,сънливо и гладно.Казвам ти това,защото като ми дойде и се сдухвам психически CryНе се навивай да не ти е гадно  Sad когато трябва ще се случи,но трябва търпение.
Пожелавам ти скоро да се похвалиш и стискам палци да е това което искаш!

# 12
  • Мнения: 1 196
Отново ще се включа да пожелая на всички вас,мили момичета съвсем скоро да видите така желаните чертички.Да ви кажа,че аз ги дочаках след цяла година,при условие,че редовно правехме упражнения.И в най-неочаквания момент,когато сигурно бяхме правили секс 2-3 пъти през месеца  Shocked тогава стана! Hug
Черпя ви за моето слънчице,което днес става на 7 месеца и очаквам Маргаритка съвсем скоро да се похвали  Wink

# 13
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
Мила, почти всички сме били на твоето място - аз съм щастливка, че първият път стана от един опит, а вторият от вторият. Но това със симптомите наистина е така, колкото повече се вглеждаш толкова по зле. Вземи си тест за ранно диагностициране мисля Prego  newsm78 ох не помня вече, но питай в аптеката - два са в опаковка и единият се прави 7 дни след овулацията, а вторият в деня в който трябва да ти дойде.

Успех и дано се присъединиш към нас

# 14
  • Мнения: 205
Теста се казва Престо. Не е надежден. Много често дава втора, изпарителна черта, без да има бременност. На мен лично ми се случи и не го препоръчвам.

Най-добре Шуър Чек и то след закъснението.

# 15
Благодаря на всички,които ме разбраха и ме подкрепиха.Днес може така да ми се струва,ама съм убедена,че съм бременна,може и смешно да Ви звучи,въпреки липсата на всчкакви симптоми,освен недостиг на сън и малко позасилен апетит,което го има и преди цикъла.Ама ходих на гинеколог и той ме прегледа и каза,че му се струва,че е възможно да съм бременна,щото на прегледа било му се сторило нещо,вагиналния имам предвид,ама не е сигурен.Тъй че ще чакам!ПОздрави!

# 16
  • Мнения: 1 335
Дано  Hug Стискам здраво палци да има бебе

# 17
  • Мнения: 1 196
 Praynig Praynig Praynig
Чакаме добрата новина!
И аз така забременях,с подобни симптоми като твоите! Wink

# 18
Здравейте пак!Днес ми се случи нещо много странно-станах в 7.30 сутринта...да ям!След което ама така ми се приспа,че права щях да падна.Реших да изляза да се поразходя,обилно преяла с руска салата и солена туршия... #Crazy
По едно време като взе да ми прилошава,гади ми се,повръща ми се и не знам какво изобщо става...А сутринта ми беше добре.Не съм болна,щото нямам симптоми на болест...Купих си тест,въпреки,че днес ми е 27мия ден от цикъла и още нямам закъснение,щото то ми идва около ден-два след датата,на която ми е минала М.Май може и да има нещо...

# 19
  • Мнения: 9 095
Изчакай два-три дни и си направи тест. Прекалено рано е било да ходиш на лекар, защото нищо не може да се види - даже да е явидял удебелена лигавица на матката, тя си е удебелена и преди да настъпи менструация, и когато има бременност, тка че...само търпение и малко закъснение ще са категорични по въпроса Simple Smile
Стискам ти палци!

# 20
  • Силистра
  • Мнения: 288
Изчакай два-три дни и си направи тест. Прекалено рано е било да ходиш на лекар, защото нищо не може да се види - даже да е явидял удебелена лигавица на матката, тя си е удебелена и преди да настъпи менструация, и когато има бременност, тка че...само търпение и малко закъснение ще са категорични по въпроса Simple Smile
Стискам ти палци!

# 21
  • Мнения: 195
Абе, момичето си има толкова хубави симптоми, не го карайте да чака. Всички в началото сме били нетърпеливи.
Маргаритка, щом имаш тест направи си го, и ние сме нетърпеливи да чуем резултата. Дано!

# 22
  • Мнения: 9 095
Ако е отрицателен, което е много вероятно на този ранен етап - ти ли ще й бършеш сълзите?
Много силно й стискам палци, но не знам каква й е психиката, дали ще го понесе тежко ако види отрицателен тест, въпреки убежденията си че е бременна...може пък да е от жените, при които положителен тест има доста преди закъснението - но това никой не го знае. Затова не смея да я окуражавам, въпреки че ако ако бях аз - щях да съм го направила теста, защото знам, че предпочитам да знам, отколкото да не знам още няколко дни Simple Smile

# 23
  • Мнения: 145
Margaritka666 направи си теста ако чак толкова не можеш да чакаш, НО имай в предвид, че първият ми тест беше както при теб на 27 ден и беше отрицателен. След 2 дни направих нов, който се оказа с леко бледа втора чертичка а напълно ясна стана на 12 ден от закъснението! Тест на Престо не си купувай!  Naughty от личен опит ти го казвам, че при бледа втора чертичка при него в рамките на тест времето, бременност нямаше! Вземи си Шуър Чек!
УСПЕХ и дано се похвалиш  с   EFP

# 24
  • Мнения: 975
Направи го и дано ни зарадваш .И аз те съветвам да си вземешШуар чек тест.Стискаме палци!!! newsm10

# 25
И аз смятам да направя тест утре,въпреки,че е Шуър Чек,а на него пише да се направи на първия ден от закъснението.Интересното е,че не чувствам гърдите си напрегнати,само дето зърната ми са лекичко по-чувствителни...Може и да няма нищо,въпреки,че се счупихме буквално от бебеправене,на мъжа ми медал за храброст трябва да му дадат...Освен това забелязвам,че кръстът ми се изморява да го кажем,по-лесно и ме наболява като преди мензис,а дотогава има още  около 5-6 дни май...Ако се престраша утре,май ще опитам...

# 26
Здравейте пак всички!Е,направих го и както и очаквах-беше  EFN                                отрицателен,ама нали нямам още закъснение,а то на Шуър Чека пише да се изчака един ден закъснение.Както и да е ,не съм разочарована или уплашена,защото има още време,но може да не ми повярвате,сигурна съм,че него го има...Реших да чакам яко закъснение и тогава да опитам пак.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
За тестовете преди закъснение повече думичка няма да напиша, защото явно никой не си прави труда да чете ooooh! За симптомите искам да кажа специално на Symphony, че единственият наистина хубав симптом за бременност е закъснението на М.
Маргаритка, стискам палци Peace

# 28
  • Мнения: 194
Здравейте, мамчета! От доста време чета по форумите, но днес за първи път се престрашавам да пиша. Надявам се някоя от вас да може да ми помогне. Вече няколко месеца правим опити за бебе и този месец, когато в понеделник (на датата) започна някакво течение (кафеникаво), си помислих, че ми идва. Обаче това беше за кратко и вечерта спря съвсем. Във вторник нямах нищо и вчера си правих тестове за бременност. И трите бяха положителни, като втората линийка беше доста по-бледа. Температурата ми също е малко над 37 градуса. Днес веднага отидох на гинеколог, но на ехографа той не можа да види сакчето. Първо ми каза, че сигурно е така, защото закъснението ми е само 3 дни, трябвало да мине повече време. Направих си кръвен тест и излезе с резултат на HCG хормона 49.2, което значи, че е положителен. Докторът обаче ми каза, че вече съм направила аборт и за това не вижда нищо, а хормонът ми намалява след аборта  Sad Все пак ми каза след две седмици да отида пак да си направя кръвен тест.
Може ли да съм бременна и просто хормонът още да не се е покачил достатъчно? Дано Чичо Доктор греши  Praynig
Моля ви, момичета, кажете ми какво мислите по въпроса и ми помогнете, защото ще се побъркам до 30 октомври  Shocked

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Танита, здравей Hug Първо, честито - бременна си  bouquet Второ, смени си доктора. Извинявай ама при тридневно закъснение само с кристална топка може да види бременност. На преглед се ходи след поне 10-дневно закъснение на вагинален УЗ и 14-дневно за коремен УЗ. Ако много се тревожиш, повтори кръвния тест след 48 часа да видиш как нараства хормона. Ако зацапването продължи, може да се наложи да приемаш допълнително прогестерон, така че се ориентирай към свестен лекар Peace

# 30
  • Мнения: 194
Благодаря ти за куража, Goldie  Hug  Дано се окажеш права  Praynig

# 31
  • София
  • Мнения: 239
момичета искам да ви попитам нещо следихме овулацииката с доки и на 15 ден видяхме че фоликула се е спукал....2 дена след спукването му  измерих сутрешната температура 37.1 не съм болна ....по време на ову не съм следила Т
след измерването тази сутрин на температурата изчаках 30 мин станах ходих до вц и след това пак я измерих 36.6
помогнете със съвет  newsm78 newsm78 newsm78 Sick

# 32
  • Мнения: 195
Хей, момичета,

не правете трагедия от един отрицателен тест.

Който не може да търпи, и е психясал на тази тема ще направи 2-3 пъти тест ненавреме и после ще се научи да си изчаква закъснение. И защо трябва да плаче като знае, че още няма закъснение. След два дни пак ще направи.

Маргаритка, никакви сълзи, има месеци занапред да опитвате, моля мисли позитивно.
И добре знаете, че има момичета правили тест на 9 ден и то с две чертики.
Тъй, че всичко е индивидуално.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Цитат
И добре знаете, че има момичета правили тест на 9 ден и то с две чертики.
- Мдам, това го знаем добре. Толкова, колкото и че М може да си дойде на датата въпреки положителните тестове преди закъснение. И тогава става страшно, депресията е жестока Sad Затова тестове се правят СЛЕД ЗАКЪСНЕНИЕ. Всичко останало е игра на нерви.

# 34
  • Мнения: 195
Голди,
явно аз съм силен човек, щом виждам нещата по този начин.
Аз също съм виждала два пъти 2 чертички, но не съм бързала да се радвам. Сам по себе си положителен тест не крещи "бременна си на 100 %" и това всяко момиче постояло няколко месеца във форума го знае.
По-добре да знам, че има и такива случаи: т.е. некоректни тестове, прекъсване на ранна бременност, и др. отколкото да не знам какво изобщо става с организма ми.

Интересно ми е, че момичета, които всеки път казват "тест след закъснение" като усетят себе си по-особено като да е станало нещо бързат да си направят теста преди закъснението. Не ми се рови в темите за да ви кажа кои са.

Не ме разбирайте погрешно - просто, всяка от нас извървява своя път.
В началото сме нетърпеливи, после улегваме и започваме даже да даваме съвети
Не можеш да спреш момиче да не си направи тест преди М, като е психясало още след първия опит в бебеправеното  Wink

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 15:51 от Symphony

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
По-добре да знам, че има и такива случаи: т.е. некоректни тестове, прекъсване на ранна бременност, и др. отколкото да не знам какво изобщо става с организма ми.
 всяка от нас извървява своя път.
В началото сме нетърпеливи, после улегваме и започваме даже да даваме съвети
Не можеш да спреш момиче да не си направи тест преди М, като е психясало още след първия опит в бебеправеното  Wink
  202uu

# 36
Здравейте пак!Явно не съм единствената"психясала",ще ме извините за цитата...Ама не може да не се вълнува човек...!Днес ми се стори,че гърдите ми са леко като че ли подпухнали,ама не ме болят,освен леко зърната.Ама кръста ми се обажда ,краката ми леко са напрегнати ,като преди цикъл и коремът ми се чувства по същия начин.Днес ми е 28мия ден,но при мен цикълът е по-дълъг,около30-32,понякога и 34 дни...Дано не се дразни някой от това,което пиша,но може да се ползва като информация за първи признаци на бременност...или на предстоящо идване на лелката.Интересно,че от сума време капка Цслуз няма,усещам от време на време болки в левия най-вече яйчник и всеки ден имам по веднъж нещо като прилошаване,а късно вечер може пак да се случи...Като някаква гореща вълна и рязко прилошаване,понякога с гадене,друг път все едно сърцето ми ще изкочи...Сори за дългото писане... Embarassed

# 37
  • Мнения: 481
Здравейте пак!Явно не съм единствената"психясала",ще ме извините за цитата...Ама не може да не се вълнува човек...!Днес ми се стори,че гърдите ми са леко като че ли подпухнали,ама не ме болят,освен леко зърната.Ама кръста ми се обажда ,краката ми леко са напрегнати ,като преди цикъл и коремът ми се чувства по същия начин.Днес ми е 28мия ден,но при мен цикълът е по-дълъг,около30-32,понякога и 34 дни...Дано не се дразни някой от това,което пиша,но може да се ползва като информация за първи признаци на бременност...или на предстоящо идване на лелката.Интересно,че от сума време капка Цслуз няма,усещам от време на време болки в левия най-вече яйчник и всеки ден имам по веднъж нещо като прилошаване,а късно вечер може пак да се случи...Като някаква гореща вълна и рязко прилошаване,понякога с гадене,друг път все едно сърцето ми ще изкочи...Сори за дългото писане... Embarassed



Маргаритка, с най-добри чувства ти го казвам, ама какъв е смисълът да правиш тест за бременност толкова много дни преди датата на мензиса?  newsm78 - естествено че ще даде отрицателен резултат, даже и да си бременна Peace ,но аз не разбрах - какъв беше смисъла (или многото "шаблонни" постове от сорта: направи си тест, та направи си тест ,те накараха?)
И друго - за първи признаци на бременност може да се говори, когато вече си бременна, не преди това. Най-малкото защото даже и да има признаци (а много от тези които описваш ,се срещат и за ПМС), пак може да ти дойде. А относно церв. слуз - обикновено когато забременееш има кремообразна бяло-жълта гъста слуз, което също е признак Peace
Естествено пожелавам ти да си бременна , успех

# 38
Моля Ви за помощ с информация:четох за анаеробните бактерии или нещо такова ,защото ми излезе резултата от влагалищния секрет и за мой ужас,казаха ми,че имам нещо анаеробно,някакви гъбички...а е твърде възможно да съм бременна.Лекарят ми назначи,в случай,че не съм бременна,Трихомонацид и Микомакс май беше другото.Много съм притеснена,защото четох ужасни неща,вкл и аборт от такива неща,ако нещо е станало...Какво да правя?

# 39
  • Мнения: 1 196
Margaritka666 ,дори и да си чиста от долу самата бременност ще ти довлече течение и повече секрети.Това са така наречените гъбички предизвикани от бременността.Аз имах страхотно течение,което в последствие се оправи и сега нямам проблеми.Мисля си,че сега е по-добре да се успокоиш и да мислиш позитивно - особенно ако си бременна!Лекаря ти ще ти каже кое е най-добро и правилно,след като установи какво точно е положението ти!
Но ти препоръчвам да си намериш добър и сериозен лекар,който ще ти следи бременността.Да има и добър УЗ! Peace

# 40
  • Мнения: 820
Ако са минали 11 дни от овулацията можеш да направиш кръвен тест за бременност. Ако е положителен лекарят ще съобрази лечението с бременността ти. В противен случай изчакай деня за М. и пак си направи кръвен тест. Няма място за паника, често се случва и на бременни жени. Успокой се и мисли позитивно, не си пренавивай идеята, че си бременна, защото после разочарованието е ужасно.

# 41
Всъщност не съм се навила,че съм бременна,а някак го чувствам.И да не съм,това не ме притеснява при създалата се ситуация с тея гъби-поне няма какво да се притеснявам.Интересното обаче е,че нямам течение,миризма и др.такива неща,само веднъж,докато сексихме,т.е след това,почна силно парене.На мъжа ми нищо му няма,сега лекарят ми каза,че това било от отслабена имунна система.А аз мисля,че може да съм го хванала на морето от водата,щото там... Embarassed с мъжа ми...Както и да е,май ще чакам още малко и ако лелката дойде,пак ще съм спокойна...Боже,защо ми се случва всичко това?
Лекаря ми каза,че ако съм бременна,няма опасност за бебето и се лекува след третия месец,ама аз как ще ги разнасям тея мухоморки дотогава...? Cry

# 42
  • Мнения: 975
Маргаритка ,успокой се най после ,щом доки ти е казал ,значи всияко е наред и няма място за паника.Дано си имаш бебче.Желая ти го от сърце.

# 43
Проблемът е,че съм адски недоверчива,въпреки,че лекарят ми е близък...Все пак става въпрос за лекарства и евентуална бременност.

# 44
  • Мнения: 975
Важно е доки да е специалист и то доказан с времето ,а не да ти е близък.Щом се съмняваш потърси и друго мнение ,че и трето и ще решиш на кого да се довериш.

# 45
Мисля,че мога да му се доверя,все пак бременните били предразположени към такива гъбички,ако съм,естествено.Днес гърдите ми са се поуплътнили,а знаете ли какво забелязах преди седмица-за пръв път в живота ми замирисаха на гадно цигари,т.е дим от цигари,въпреки,че не пуша,но родителите ми са пушачи... Shocked

# 46
  • Мнения: 194
Здравейте, момичета! Днес ходих да си правя втори кръвен тест на ЧХГ и резултатите са 167.91 U/L (предишните бяха 49.2 mlU/ml). В първия момент много се зарадвах като видях по-високи стойности, обаче после видях, че има разлика в мерните единици.  newsm78 Тази в лабораторията не можа да ми каже нищо  Cry  Някоя от вас знае ли дали мерните единици съвпадат и дали наистина имам повишение на ЧХГ?

# 47
  • Мнения: 819
Сигурно ти е наистина притеснено с тея гъбички...ама всички такива неща се лекуват! Hug

# 48
  • Мнения: 2 171
Танита, какво става? Пиши, моля те, защото си ми на мисъл. Следя те и тук, и в другия форум и само гледам има ли новини покрай теб. Не съм наясно, но ми се струва, че мерната единица е една и съща. Дано е така и дано всичко бъде наред. Стискам палци Hug

# 49
  • Мнения: 194
Здравейте! Не пиша, защото нямам още никакви новини след втория кръвен тест в събота. Мисля в четвъртък или петък да ходя в Шейново, за да ме видят на ехограф. Преди това не знам дали изобщо има смисъл, защото чакам закъснението ми да стане поне 10 дни, за да се види нещо. Обещавам, че като ми мине прегледа, ще пиша веднага. Нямам търпение вече Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 9 095
Какъв кръвен тест си правила като още нямаш 10 дни (поне) закъснение ?

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Какъв кръвен тест си правила като още нямаш 10 дни (поне) закъснение ?
Стеф, защо са и 10 дни закъснение, за да направи кръвен тест newsm78

# 52
  • София
  • Мнения: 1 248
Не са необходими 10 дни закъснение за кръвен тест, а около 12 дни след овулацията и съответно оплождането. Според мен щом има покачване на хормона (мерните еденици са едни и същи, но едните са в L, а другите в ml), значи има наличие на бременност и лекото кървене най-вероятно не означава аборт. Консултирай се с по-добър гинеколог.

# 53
  • Мнения: 9 095
Оф, имах предвид 10 дни след овулация, не закъснение...извинявам се.
Както и да е...

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Офффф, пък аз 10 минути смятах и пресмятах да не би от толкоз повтаряне за тестове да съм се повредила нещо Laughing Ама Катето и тя сериозно взе да ми обяснява за закъснението Wink
 Hug Hug Hug и за двете ви Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 9 095
Гушки и за теб, Голденце Hug

Офф: лентичката кога ще каже дали е за пантофка или вратовръзка Flutter

# 56
  • София
  • Мнения: 1 248
Като имах предвид познанията ти Стеф, и аз мислех че си се объркала! Hug

# 57
  • Мнения: 9 095
 Crazy Crazy Crazy
Тоя ремонт ми взе акъла, че и по-зле ще става...
Извинявам се за отплесването Embarassed

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Айде и аз съвсем да оффна докато не са ни усетили Mr. Green - Стеф, надявам се след две седмици да видим дали няма да вдигам пантофките за някоя от снахите Crazy

# 59
  • Мнения: 819
Хей,момиче,как си?Прави ли си тест?

# 60
Здравейте всички пак!!!Утре трябва да ми дойде,ако не съм бременна и днес направих поредната глупост-купих си тест Шуър Чек пак,направих го и пак няма никой...А съм в село,дето няма къде да направя кръвен тест и вече не ми се и занимава...Ще си чакам кротко лелката неканена да ме посети тея дни... Cry

# 61
 Cry         Cry          Cry                Cry              Cry

Гадната лелка ме посети,след толкова затаено чакане...!Много съжалявам,извинявайте,че Ви занимавах и благодаря на всички за моралната подкрепа!

# 62
  • Мнения: 712
Нищо, мила, нов месец - нов късмет!   bouquet Ще стане, само малко търпение!  Hug

# 63
  • Мнения: 1 196
Късмет през този месец и от мен!

Ще те очакваме след месец с добрите вести! Wink

# 64
  • Мнения: 9 095
И другия месец го карай по-спокойно Simple Smile

# 65
  • Мнения: 194
Здравейте, момичета! В петък бях на лекар в Шейново и се видя малко сакче - 5,8 мм  Grinning  Много се радвам, че има бременност, след като тъпият ми доктор каза, че съм направила спонтанен аборт преди 10 дни. След 3 седмици пак съм на преглед и дано се види нещо повече. Много ви благодаря за подкрепата. Не знам какво щях да правя без вас  Hug

# 66
  • Мнения: 9 095
Хехеее, браво Танита Hug
Пази се и честито  bouquet

# 67
  • Мнения: 2 171
Танита, честито  bouquet!
Сигурна бях, че си бременна и че докторът ти греши. Лека и безпроблемна бременност ти желая и много се радвам за теб. Жалко само, че заради този "доктор" ти се наложи да изтърпиш толкова притеснения, но хубавото предстои Hug Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 975
Браво Танита,много се радвам мила.Видя ли че всичко е наред,аман от неуки доктори.Сега почивай и се пази много.

# 69
Здравейте. Четох много неща, но реших да се допитам до вас за по-професионално мнение. Значи Менструацията ми юли месец беше на 21, като не беше много продължителна и обилна. Предният ден с приятеля ми правихме френска любов само. След една седмица също, но се притеснявам случайно като ме е пипал да не е попаднал някой сперматозоид. Знам, че е глупаво, но се притеснявам защото август месец ми дойде на 23-ти, на същия ден по-рано си направих тест, който беше отрицателен. Септември месец менструацията ми доста закъсня. На 27 си направих тест, който също беше отрицателен, а М ми дойде на 28 като беше кратка- 3 дни, но нормално обилна. Този месец пак изпадам в някакви душени терзания, все още не ми е дошло, 2 дни имах напрегнатост и болки в гърдите, също така и болки в ниско в корема, но днес вече не ме болят гърдите. Не знам какво става, по принцип никога не съм имала проблеми с цикъла, чудя се да направя ли още един тест. Страх ме е да отида на гинеколог, за да не ми каже, че съм бременна. Моля ви кажете има ли възможност наистина да съм бременна и дали може тестовете да са били грешни.

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Тук специално доктори няма и професионално мнение неможеш да получиш. Иди на лекар но според мен не си бременна. Хормоните имат пръст тука Wink

# 71
  • Мнения: 9 095
Не може да са грешни тестовете, а и досега вече да си получила сума ти симптоми на бременност.
Не си внушавай глупости Simple Smile

# 72
  • Мнения: 93
Не мога да разбера на какво основание имаш някакви съмнения за бременност.Първо-има М и при това нормална на 32-35 дни (и мойта е такава).Второ-нямала си нормален сексуалем контакт.Трето-липсват всякакви симтоми на бременност.Е не те разбирам newsm78

# 73
  • Мнения: 33
Здравейте. Четох много неща, но реших да се допитам до вас за по-професионално мнение... Страх ме е да отида на гинеколог, за да не ми каже, че съм бременна. Моля ви кажете има ли възможност наистина да съм бременна и дали може тестовете да са били грешни.
Е, тук става въпрос за евентуална нежелана бременност.
Не знам това момиче как е попаднало в този форум newsm78

# 74
  • Мнения: 712
Че е попаднала - попаднала, случва се, ама като чета поста и се убеждавам как и прекаленото знаене, и прекаленото незнаене са еднакво пагубни за психиката... И сега специално да успокоя 1, не че има за какво, но... - ако имаш съмнения за бременност, настъпила при цикъла ти от 21 юли - не се притеснявай, няма нужда да ходиш на лекар, за да ти каже, че си бременна - просто бебето скоро ще започне да те подритва  Mr. Green
Сериозно сега, точно днес си мислех, че стрсът е еднакво голям както когато дойде една нежелана бременност, така и когато желаната не идва, няма да скачам срещу момичето... Тук няма да срещнеш добро отношение дори и при най-лек намек, че бременността ти е нежелана - просто ние толкова отчаяно искаме бебе, че мисълта как някой се тръшка, че е сбъднал нашата мечта, е меко казано вбесяваща. Във форум "Майки - бъдещи и настоящи" имаш повече шансове да намериш разбиране (там се случва от време на време да има по някоя нежелана бременност).
И последно - от така описаното положение не изглежда да имаш някакъв гинекологичен проблем, случва се да закъснее цикъла от време на време - смяна на сезони, стрес и т.н.... Обаче със сигурност мисълта за нежелана бременност ти счерня живота. Мислила ли си за контрацептиви? Иди на лекар, за да се успокоиш веднъж завинаги и да обсъдите най-подходящия за теб метод на контрацепция. Посещението на гинеколог не е страшно, прегледът не боли, въпрос е на добра здравна култура (профилактично цитонамазка веднъж годишно) и, не на последно място, дава възможност да реагираш навреме, ако все пак положението е излязло извън контрол.
Мнението ми не е професионално - чисто и просто препатил аматьор  Peace, дано съм ти от полза

# 75
Здравейте пак след доста време и опити...Този път подхождам по-зряло по въпроса и горе-долу мисля,че си уцелих овуто-слузта ми беше като белтък и леко все едно размекнат желиран бонбон...ама голямо сравнение.От два дни си меря сутрин базалната Т,вчера беше 36.9,днес е 37.1 и се чудя дали не е закъсняла овулация(да не съм разбрала преди) или може да е станало нещо...?Да спомена,че днес ми е 28 ден от цикъла,лелката трябва да се яви(не е обаче задължително) на 26ти...Тоя месец не смятам да правя тест,а да чакам доброто старо закъснение...Ей,пожелайте ми успех!!!
Целувам Ви всички и повече чертички!!!                  bouquet

# 76
  • Мнения: 819
Ами успех,мила.Мисля,че това е добра Т!!!  bouquet

# 77
  • Мнения: 2 422
Успех  Margaritka Praynig  bouquet

# 78
  • Мнения: 41
Стискам палци този месец да е твоя  Praynig

# 79
  • Мнения: 1 196
 EFP EFP EFP
Хайде де!!!
Heart Eyes

# 80
Здравейте пак и благодаря за милите пожелания...Ами аз трети поред ден съм си с 37.1,днес се чувствам леко като че ли влажна,ама не като при ову.Днес ми е 30ти ден при около 32-максимум 34 дневен цикъл,но забелязвам,че зърната май ме наболяват гадничко...не знам,но няма,зарекла съм се-никакви тестове вече...!Имам и съвсем леки болки,силно казано,ниско долу,вес едно днес ще ми дойде,ама грешката е,че не си мерих Т още отначало...

# 81
Прясна информация-преди малко като бях в тоалетната,забелязах  съвсем леко неменструално зацапване...олеле,не зная какво да си мисля...Цветът му беше белезникаво-светлобежово и съвсем малко...дали не е имплантиране?

# 82
  • Мнения: 9 095
Излез малко на разходка да ти се проветри главата Hug

# 83
  • Мнения: 92
Прясна информация-преди малко като бях в тоалетната,забелязах  съвсем леко неменструално зацапване...олеле,не зная какво да си мисля...Цветът му беше белезникаво-светлобежово и съвсем малко...дали не е имплантиране?
Няма вероятност на 30я ден да има имплатиране при положение че цикала ти е на 32-34 дни,по скоро е идващата менструация от колкото имплатиране.не искам да те отчайвам ,но според мен е така!Стискам палци да греша и да не ти дойде Hug

# 84
Защо да няма възможност,ако цикълът не е стандартен,т.е ову на 14тия ден.В много теми четох,че на някой жени им се случва това стечението след имлантирането няколко дни преди цикъла...
Не настоявам,че съм права,просто споделям с Вас,защото някоя може да е минала точно през такива неща и не мисля,че елементи на ирония от рода" да ида да се разходя да ми се проветри главата" имат място във форум Искам бебе.Всички  много искаме бебета,всички силно се надяваме да станат нещата и малко окуражителни думи не са излишни,ама то е въпрос на гледна точка...Извинявам се,леко се разстроих от някой постинги!

# 85
  • Мнения: 93
Не знам дали при мен беше от имплантирането,но аз получих нещо като много слабо кафеникаво зацапване точно ден преди датата на която трябваше да ми дойде.Шест дни по-късно направих тест и видях двете чертички  EFP Иначе симптоми нямах никакви, освен напрежението в гърдите,което се беше появило от датата на овулацията и продължава до сега.
Желая ти късмет  bouquet

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 19:54 от desika_

# 86
Днес Т ми е паднала от 37.1 на 37.05,но гърдите продължават адски да си ме болят,снощи като пробождания имах и в тях,и ниско долу.Е,настроила съм се вече за лелката,пък дано ме пропусне,ама не вярвам вече.И краката ми са изтръпнали,все едно ще ми идва,от вчера съм така.Трябва по изчисления утре,най-късно в понеделник,на 26ти да ми дойде.

# 87
  • Мнения: 9 095
не мисля,че елементи на ирония от рода" да ида да се разходя да ми се проветри главата" имат място във форум Искам бебе.

Марго, не съм искала да те обиждам, казах го съвсем добронамерено, защото усещам накъде вървиш.
Цяла тема за твоите симптоми - не мислиш ли, че всяко момиче, искащо бебе, не се чувства като теб:)
Ами ако всеки си пусне тема за неговите си симптоми, къде ще му излезне краят?
Има седмична тема, в която спокойно можеш да си споделяш всичко, което искаш.
Коментарът ми е съвсем искрен - наистина имаш нужда да се проветриш малко, защото ако го караш по тоя начин, скоро ще изперкаш Hug

# 88
  • Мнения: 3 675
Нека и да се включа и аз.И друг път съм казвала, че търпение му е майката.Аз този месец не мога да се надявам на бебе, защото съм болна.Пробвали сме за бебе само веднъж, май беше на 10 ден от цикъла /който е 25 дни/. С настинка съм вече цяла седмица, още не съм се оправила, тъй че съм загърбила бебеправенето. На останалите желая късмет и скоро време да се похвалят.

# 89
  • Мнения: 43
здравейте,искам да обърна към вас за съвет от няколко дни чувствам неразположение-виене на свят,повръщане,болки ниско в ячниците,имам течение,ходя често до тоалетната и ниско кръвно,липсва ми даже апетит и се чудя дали съм бременна и рано ли ми е още за тест при условие че не ми е закъсняло още но цикъла ми е доста нередовен напоследък.В допълнение ще кажа че и от постоянната отпадналост ми се спи.

Общи условия

Активация на акаунт