Бременност-ескапел

  • 37 421
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 435
Както ти казах и снощи риск винаги има. Ескапел не дава 100%-ви гаранции. В другата тема има бременно момиче, което го е изпило един час след гафа. Дали си или не си, ще покаже времето.
Съжалявам ако съм груба, но мислете малко като правите нещо де.
А то е ясно, че сама дете няма да гледаш, а ще направиш аборт, който може да ти докара много неприятности. Ценете си здравето.

# 46
na 30 juni s momi4eto s koeto sym skysahme prezervativ i stana gaf, vzehme hap4e i tq go izpi o6te na pyrviq 4as kato aptekarkata i kazala da go pie s mnogo voda, zna4i cikyla i be6e minal predi okolo 3-4 dni, i 4ak dneska na 05 juli kaza 4e i e teknalo kryv4ica i ima bolki v dolnata 4ast na korema, problema e 4e do skoro tq ima6e problemi s qi4nicite i e vzimala nqkakvi protivoza4ata4ni predpisani ot ginekolojkata i, sprqla e da gi vzima predi okolo 2 meseca, mnogo sym pritesnen i iskam da mi kajete kakvo da pravq, da se pla6a li ili...? molq pomognete!!!

# 47
  • Мнения: 4 435
Ще ти кажа какво да правиш - не прави секс, щом не сте дорасли до там да имате най-елементарни сексуални познания. Ако ги имаше, нямаше да задаваш такива въпроси сега. Направо ми е чудно как такива хора започват да правят секс. ooooh!

п.с. Тука се пише на български.

# 48
Здравейте , имам притеснение относно сигурността на Ескапел и за това се обръщам към вас за съвет. Имам си сериозен приятел от 3 год. и от няколко месеца започнахме да прави опити за дете. Но през ноември направих гаф и имах полов контакт с човек който не ми е официалния партньор /бивш/, след което взех ескапел, след това декември месец ми дойде 2 пъти /в началото и в края/. Междувременно след това продължихме да правим опити с моя приятел и ето че Януари не ми дойде и си направих тест и е положителен.
Искам да ви попитам дали според вас е възможно ескапел да не е подействал и тази бременност да е от половият контакт от месец ноември?

# 49
  • Мнения: 924
 ooooh!
Отиди на лекар, ехографа ще покаже  седмиците на плода и ще се ориентираш от кого е бебето.

Общи условия

Активация на акаунт