"Цветна снимка"

  • 21 680
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 41
Ami sajaliavam za'mamunicata' i  za tova 4e niamam kirilica.Blagodaria vse pak-mn.ste mili.  bouquet

# 61
  • Мнения: 3 154
Дидас, има Кредор за целта.
->Какво е Кредор и как се използва<-  Wink

# 62
  • Мнения: 41
Много ти благодаря за информациата. Hug


# 63
  • Мнения: 121
Здравейте момичета, в четвъртък си направих цветна снима, след като измина 1година в опити за бебче и накрая някой лекар реши да ми обърне внимание, а не само да ме съветва "ами сменете позата" както беше при предния лекар. Оказа се, че съм минала възпаление в следсвие на което матката ми се е изместила в ляво и съответно на цветната снимка се видя, че дясната тръба е запушена и придръпната заради изместването. Вие забременяхте ли по лесно след цветната снимка и след колко време, да зная дали имам шансове. Сега докторката смята да ме лекува с два антибиотика поради пораженията върху матката от възпалението. Но отделно се оказа и висок пролактин - за него ми предписа Парлодел. Някоя взимала ли го е и имали ефект.

# 64
  • Мнения: 7 716
А бе, Снежи, с антибиотик се лекува текущо възпаление. Ако си имала някога възпаление и съответно промени, дължащи се на това, лечението с антибиотик няма смисъл.

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз забременях три месеца след цветната си снимка. Но проблема не беше в мен а в съпруга ми.

# 66
  • Мнения: 240
Не се ли прави лапаро при запушени тръби ?  Мисля че при това положение трудно може да се забременее. Потърси 2 мнение. Успех !

# 67
  • Мнения: 1
Искам да те попитам много ли болеше като ти правеха цветната снимка.Защото на мен ми предстои и много ме е страх.

# 68
  • Мнения: 417
Здравейте искам да попитам, някой правил ли си е ЦС при доктор Панова,в София и знаете ли дали ползва упойки, тъй като разбрах, че различните специалисти, действат различно?
Благодаря.

# 69
  • Мнения: 213
Здравейте и от мен момичета,накой от вас може ли да ми каже колко струва цветната снимка ако се направи в някоя часна клиника?Благодаря ви предварително!

# 70
  • Мнения: 98
Сумата варира от 110 до 250 лв. Аз съм си я правила в частна клиника във Варна и ми струваше 110 лв., но после имаше повишаване на цените на услугите в клиниката и от 110 лв стана 130 лв.

# 71
  • Мнения: 417
Здравейте и от мен момичета,накой от вас може ли да ми каже колко струва цветната снимка ако се направи в някоя часна клиника?Благодаря ви предварително!
Здравей, аз правих сега в понеделник с упойка и цената на всичко беше 100лв.

# 72
  • Мнения: 213
Толкова ли е болезнена та чак с упойка си я правила?В коя клиника я прави Djani_79?

# 73
  • Мнения: 417
Толкова ли е болезнена та чак с упойка си я правила?В коя клиника я прави Djani_79?
Имам нисък праг на болка и затова предпочетох с упойка, все пак най-важното е да мине изследването както трябва, всеки сам си решава Peace

# 74
  • Мнения: 98
В клиника Олимед, д - р Монастирска ми я прави. Да молко болезнена, но търпима болка и  всичко преминава за 10 - 15 мин. Изпитах болки като при болезнен цикъл. Преди самата процедура ми биха нош па и аналгин. И мого е важно кой лекар ти я прави.

Общи условия

Активация на акаунт