Бели петънца по зъбките???

  • 7 558
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 210
Момичета, явно прекалявам с минералната трапезна вода. А какви са алтернативите на минералната вода? преварена чешмяна ли?

# 16
  • Мнения: 1 103
Здравейте и ние имаме такъв проблем .Синът ми е на 7 г.но  при нас на постоянните горни два зъба  липсва около 2 милиметра .Водих го на стоматолог в мед.академия и не можаха да ми кажат от какво се  е получило. През бременноста имах проблем и ми слагаха антибиотици и аз си мисля че може би е от това.Зъбките  постоянните се образували в 20 г.с. и аз тогава бях приета.Консултирах се с стоматолаг и ми казаха че трябва да пораснат целите и евентуално тогава да се работи по тях.Ще следя темата и за напред.Благодаря ви  Hug
И ние сме на минерална вода но гледам постоянно да я сменям Thinking

# 17
  • Мнения: 984
Момичета, явно прекалявам с минералната трапезна вода. А какви са алтернативите на минералната вода? преварена чешмяна ли?
изворна Девин

# 18
Момичета, явно прекалявам с минералната трапезна вода. А какви са алтернативите на минералната вода? преварена чешмяна ли?
изворна Девин
Да така е наистина, но аз късно се сетих, чак когато се появи петното. Явно минералната вода е причината, дори на Девин /минерал./, ако не се лъжа пишеше, че не се препоръчва за деца под 3 год. Аз до скоро редувах Девин и Горна баня, което си е горе-долу едно и също.
Основно трапезна Peace

Общи условия

Активация на акаунт