САМО за фенове на Стивън Кинг !

  • 34 048
  • 413
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 769
На 21 ноември излиза нов филм The Mist 
Чела съм Мъглата, но сега не мога да се сетя за какво се разказваше  newsm78
И аз си го спомням като в мъгла-някакви хора се бяха навряли в някаква кула/кръчма, някакво сдание, споменът ми е,че е било каменно. И някакви зли сили от мъглата ги преследваха с някакви куки, та не смееха да излязат навън...Накрая ако кажа какво ставаше, може да се окаже, че съм го сбъркала с друг разказ, защото два варианта ми се въртят из главата  Crazy Ще взема пак да го прочета Crazy Crazy Crazy

# 76
  • София
  • Мнения: 4 903
На 21 ноември излиза нов филм The Mist 
Чела съм Мъглата, но сега не мога да се сетя за какво се разказваше  newsm78
И аз си го спомням като в мъгла-някакви хора се бяха навряли в някаква кула/кръчма, някакво сдание, споменът ми е,че е било каменно. И някакви зли сили от мъглата ги преследваха с някакви куки, та не смееха да излязат навън...Накрая ако кажа какво ставаше, може да се окаже, че съм го сбъркала с друг разказ, защото два варианта ми се въртят из главата  Crazy Ще взема пак да го прочета Crazy Crazy Crazy

Аз пък си спомням, че в мъглата имаше пипала, не куки и май хората бяха наистина в кръчма  newsm78 !
Ясна работата - пак ще се чете и от мен  hahaha !
А пък вчера си изтеглих да гледам Thinner/Проклятието - хареса ми началото, ама бебо се разплака и после стана много късно за доглеждане. Ще пиша мнение, като успея да го изгледам целия.

# 77
  • España
  • Мнения: 342
В "Мъглата"хората са затворени в супермаркет,а навън има не само пипала,а и други създания.
И аз предпо4итам книгите му,някак си губи сила филмирано съдържанието.
Най_ми хареса "Сейлъм с Лот",страх ме беше да гледам прозореца след него...

# 78
  • Мнения: 803
Не знаех, че Таен прозорец, тайната градина е филмиран ... не знам обаче дали ще ми хареса. 

Филмът е с Джони Деп. Въобще не ми хареса, има разминавания м/у разказа и филма. И даже май краят беше различен. Тъй като това ми е един от любимите разкази,останах много разочарована от филма.

Доня Туфина, това което ти си спомняш с куките, е един много стар филм("The Fog"), в който една мъгла идваше от морето и в нея имаше някакви конници, които убиваха хората с куки и мечове...Не е по Ст. Кинг. Гледах го  миналото лято, ама не го помня много точно. Blush

# 79
  • Мнения: 8 769
Доня Туфина, това което ти си спомняш с куките, е един много стар филм("The Fog"), в който една мъгла идваше от морето и в нея имаше някакви конници, които убиваха хората с куки и мечове...Не е по Ст. Кинг. Гледах го  миналото лято, ама не го помня много точно. Blush
Верно, смятай как ми се размазано в главата от много филми и книги  Crazy

# 80
  • София
  • Мнения: 10 858

Най_ми хареса "Сейлъм с Лот",страх ме беше да гледам прозореца след него...

Ако можете да ми кажете от къде да намеря тази книга в интернет книжарниците, ще съм ви много благодарна. Обърнах ги и нищо Praynig
Или от къде поне да си я купя, че не съм я чела?

# 81
  • Мнения: 431
Вивиан, книгата е издадена отдавна и е изчерпана. Единствено на Славейков евентуално би могло да я има на старо, но книгите на Кинг там вървят на много високи цени.

Тук можете … а The Mist.

# 82
  • София
  • Мнения: 4 903
Вивиан,
не съм сигурна, че "Сейлъмс Лот" ще можеш да я намериш по Интернет, защото не е преиздавана скоро, но на "Славейков" със сигурност ще я намериш - дори да я няма, можеш да я поръчаш да ти я намерят. Аз така се сдобих с "Тъмната половина", кято бях забравила на кого съм я дала и така ми изчезна. Оревах орталъка за тази книга, защото ми е една  от любимите.

Изгледах Thinner/Проклятието - не е лош, бива. Поне следва книгата 1:1. А и ме разсмя в началото, тъй като и самият Стивън Кинг се появява.
Играе  hahaha аптекар !

"Таен прозорец, тайната градина" с Джони Деп =  ooooh!  Sick
Е няма да го гледам ако ще и 50 "Оскара" да му дадат!!!  Crossing Arms

# 83
  • София
  • Мнения: 10 858
Благодаря ви, жалко...
Ще я търся по сергиите, на които продават стари книги Simple Smile

# 84
  • Мнения: 431
Ето нещо ново (от 2006) за гледане - 8 кратки филмчета по разкази на Кинг. Изгледах две засега, много приятно са направени.  Heart Eyes

Nightmares and Dreamscapes: Stephen King/Кошмари и съновидения: Стивън Кинг

# 85
  • София
  • Мнения: 4 903
Ето нещо ново (от 2006) за гледане - 8 кратки филмчета по разкази на Кинг. Изгледах две засега, много приятно са направени.  Heart Eyes

Nightmares and Dreamscapes: Stephen King/Кошмари и съновидения: Стивън Кинг

Благодаря! Ей сега го дърпам!

# 86
  • Варна
  • Мнения: 672
"1408" го бях изтеглила и все не го гледах. Тая вечер го пуснах - 20 мин гледах, и мога да кажа, че не съм очарована  Naughty
Май няма да го доглеждам  Thinking

# 87
  • София
  • Мнения: 4 903
Някой прочете  ли вече последната му книга "Романът на Лизи" да каже някакво мнение. Аз си я купих преди два дена, но баща ми я взе да я чете първо, та аз ще се вредя по-късно.

# 88
  • София
  • Мнения: 4 903
Ето нещо ново (от 2006) за гледане - 8 кратки филмчета по разкази на Кинг. Изгледах две засега, много приятно са направени.  Heart Eyes

Nightmares and Dreamscapes: Stephen King/Кошмари и съновидения: Стивън Кинг

Лизбет,
изгледах ги всичките. Наистина са добре направени, харесаха ми. Благодаря за инфото и линка  Hug !

# 89
  • Мнения: 9 973
Малко ще изляза извън темата за Стивън Кинг , но знаете ли дали има филми по книгите на Джеймс Хадли Чейс? Доста съм чела, но филм не съм гледала  Hug
И аз искам да знам.Всички книги на Д.Х.Чейс съм изчела Hug

Общи условия

Активация на акаунт