Отговори
# 30
  • Мнения: 50
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН juzefina!!!!
пожелавам ти много щастливи мигове с любимите хора!!    bouquet

# 31
  • Мнения: 542
Честита годишнина на АНИ много семейно щастие и любов!!!  Hug Джузефина честит ти рожден ден много зраве и любов !!!  Hug  ГЕРИ на фона на приятните разкази изобщо не ми се пише за НОИ правя го само за да сте бдителни! #Cussing out  Значи в понеделник пак ще ходя да видя какво ще са ми отговорили на писмото-молба.В социалната служба на компютъра излиза че са ми превели 666лв повече от колкото съм взела в действителност.На всичкото отгоре това ,което ми превеждат не отговаря на осигуровките ,а е по-малко и така само ядове и разправии ,но ако трябва ще заведа и дело ,защото 1-во ги чаках 6 месеца от февруари ми ги изплатиха чак август и то не толкова колкото трябва(по-малко) и 2-ро заради това че ме карат да се подписвам под невярна информация т.е. че имам превод и юни ,което не е вярно,и немога да си подам документите в социалните. Та за мен държавните институции си остават 1 голяма пирамида и това си е! Сега чакам този отговор и спрямо него ще  отреагирам.Извинявам се ,че товаря тази хубава тема но..... и вие внимавайте!

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Добро утро и от мен! Ох как заивждам на тези, които си пийват кафенце ммм, така ми се пие, ама няма.
Жузефина
Желая ти здраве - то винаги е нужно, щастие - то никога не стига и сбъдване на мечтите, защото за това Живеем !!! Ввесел празник !
ElitsaPetrova ахаха и аз в началото не разбрах, но сега ми стана ясно  Blush Хареса ли картофчето ?
Честити месечинки на празнуващите днес !!!!

Аз бягам, че следват процедурите и после хапване. Ще се включа пак !

# 33
  • Мнения: 263
Ч Р Д, Жузефина! Желая ти да си здрава, винаги влюбена и винаги обичана!

Ох, ние се събудихме и сега ще изчакам до следващия сън, че да си изгледам филма  Embarassed Mr. Green

# 34
  • Мнения: 118

juzefina, весело изкарване на РД-то, дано бебчо слушка, че да можеш да се отпуснеш !

Та като сме започнали да се разпитваме. Да има мама раждала в Майчин дом-София в интервала от 04.04-10.06 тази година?
Е, моя милост Simple Smile От 28.05 до 04.06 - бях на седмия етаж в патологията (там са всички секцио). Само не ми е ясно защо те интересува толкова голям период от време  newsm78

Ние да ви се похвалим - нощес за сефте детето беше изкъпано, нахранено и приспано преди 22ч!!! Милата издържа до 4:30, цокна малко и после ме събуди чак в 10ч  Shocked Ето на това му викам режим, пу-пу, стискайте палци да ни остане!
 

Лек ден на всички, мен ме чака една камара работа, че баба му на Васето, дето зимно време се връща от село и зимува при нас, пристига утре  ooooh! И не ме питайте дали стаята й е готова да я посрещне  Embarassed

Та почивайте и вместо нас и после да ни разкажете как е било   Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 1 235
Честит Рожден Ден, juzefina! Да си много здрава, щастлива, обичана, ценена и желана!


Вижте какво е писала Лъвицата в едно от темите за Криско!
Иначе, новините са, че мъничето е поукрепнало в болницата и раздавало усмивки на всеки. Mr. Green.
newsm17 Дано малкото ни момчетце се чувства по-добре!

lusia, гадна работа, дано ти оправят вече нещата и не се стига до съд, че тогава що разправии ще са!

Последна редакция: сб, 13 окт 2007, 17:35 от GERY80

# 36
  • Мнения: 131
Здравейте и от мен. Да се разпиша и аз в новата тема.ЧРД на Жозефина , пожелавам ти много здраве и щастие.  Времето на вън е ужасно и не можем да излезнем , добре,че имаме баба , на която да оставим малкия и да излезнам за малко.Ох хайде да приключвам,че малкия се събуди.Чао от мен.Лек ден на всички.

# 37
  • Мнения: 199
Днес е лош ден за разходки,а всички изчезнахте на някъде.Почти никой не е писал в темичката.Няма активност както  друг път.Какво правите момичета.АЗз всички домашни задължения свърших.Поиграх си с Ивайла тя заспа и сега ми е скучно.цяла зима ще откача в къщи.Ужассссссссссссссссссс.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 167
Здравейте.

Първо да кажем за захранването.
Ние вече ядем зеленчуково и плодово пюре.
На обяд ядем зеленчуковото - картоф с морков,от днес картоф с морков и пипер, а съм приготвила и картоф с морков и карфиол. Само чист картоф не ни харесва много, но с морков става. Първоначално му купувах - морков на Гербер и картоф с морков на Хип, но сега му правя сама в къщи.

След обяд ядем плодово. Но само купешко. На Хип- ябълка, ябълка с круша, ябълка с тиква.
На  първите лъжички се мръщим, но после всичко си изяждаме.

По въпроса за НОИ да кажа, че и аз имам сериозни проблеми с тях.  #2gunfire
 Вече подадох жалба, защото ми писна от техните простотии.

Времето е лошо, но се надявам настроението ви да е добро. Hug

Много усмивки.  Grinning Grinning Grinning

# 39
  • Мнения: 50
здравейте!!!и аз забелязвам днес слаба активност,къде изчезнахте всички??? Thinking
офффф цял ден се мъча с тея снимки,който съм сложила в профила ми и направо свят ми се зави вече пред компютъра,а Мирослав мрънка ли мрънка Rolling Eyesи не заспа въобще днес Shocked
сега чакам майка ми и сестра ми да дойдат тая вечер да го гледат,а ние излзиаме на развлечение малко да разпуснем  newsm44 newsm68.....че понякога не се издържа(особенно сега след като си стоим по цял ден вкъщи)
момичета,чудя се дали да си копувам колан за след раждане(досега мислих че е излишен)но все още не ми се е прибрал корема напълно,споделете ако имате опит newsm78дали след 4 месеца ще има ефект,ако го взема сега???
айде от мен това за сега.до скоро и лека вечер  bouquet

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 972
И аз зебелязах, че няма активност днес ! Много малко са се отчели. Вики поспа малко по едно време, но сега е будна и играе активно на активната гимнастика  hahaha. Мама и тати са в къщи при нас. А времето при е ужасно, и такъв вятър духа, че одеве ми събори сушилника с дрехите и от време на време превалява. Ле-ле не ми се мисли как ще я караме зимата, така да я мразя
. Оплаках ви се набързо.
silvadge аз слагах колан от началото почти, до едно време и ми писна, ама мисля че имаше ефект от него. Е не ми се е прибрал съвсем корема, но да се надявам че и това ще стане. Може и да има ефект ако го сложиш сега, незнам...
Ставам, пак ще се включа по - късно. Целувки !

# 41
  • Мнения: 263
Давайте с романтичните истории  Flutter Hug
Аз съм тук, но цял ден има някой в нас, а и бебата голям рев му удари  Cry
Силвадже, моят корем се прибра без нищо, когато отслабнах, но все пак ти си преценяваш  Peace
Ася, ти си имаш помагачи, затова сядаш пред компа  Laughing
милейди, и ние почнахме с картоф. Ти ли си правиш зеленчуковите пюрета? Как ги приготвяш?

Отивам да направя днешната порция пюренце...

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Ася, ти си имаш помагачи, затова сядаш пред компа  Laughing

Да ами освен това, Вики ми е кротичка /пу-пу/ и за това имам време за форумчето  Heart Eyes

# 43
  • Варна
  • Мнения: 558
 newsm51  bigdance2 newsm59

Честит рожден ден, Жузефина! Желая ти мноооооого здраве, любов и късмет!

# 44
  • Мнения: 352
Привет от нас!  Grinning


Честит рожен ден на Жузефина, честита и годишнина на Ани!!!   bouquet  Много любов и на двете!  Hug 


Не ми остава време за нищо - гости имаме май до вторник и само тичам нагоре надолу - бебе оправям, къщата гледам да не е съвсем занемарена, готвя (пък гостето вегетарианче, та се поозорих малко  Mr. Green ), чистя, за себе си исках да отделя време този уикенд.. и така...

Момичета, на вас остава ли ви време за маски за лице, да си направите маникюр и други подобни глезотийки....?  Thinking Че на мен не особено...  Confused

Опа, събудихме се..  аааах  Tired

Приятна вечер!

Общи условия

Активация на акаунт