Ако ние избирахме имената си, как ще се казвате ?

  • 5 785
  • 185
  •   1
Отговори
# 150
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Може би Кристияна или Николета, но пък и Пресияна много ми харесва  newsm78

# 151
  • Мнения: 2 386
Людмила съм аз. Преди 89г изобщо не си го харесвах, сега - да, поне е различно.  Mr. Green

Бих искала да се казвам... Люси - по-лесно ще им е на х'американците, засега са ме докарвали до  'Лиьоудмийлъ' най-много.  Laughing

# 152
  • Мнения: 46 526
София  Simple Smile

Свикнала съм  с моето  си име-Наталия ...

Виж ти как ти било името  Grinning

# 153
Харесвам си името  не бих го сменила,  а само скъсила Grinning

# 154
  • Мнения: 750
Бих си избрала пак моето - обичам си го много.
Е,как би си избрала пак твоето,като хипотетично ако ти трябва да си избереш името то се предполага да си без име!От което следва,че ти самата ще трябва да се кръстиш.А кръщавайки себе си ти не знаеш как се казваш!Което означава,че ти не можеш да си обичаш името,защото нямаш такова!А когато нямаш име,ти не можеш да си го знаеш и да си го обичаш.След което се налага сама да решиш как да се казваш.И ако трябва да перефразирам казаното от мен до тук,шанса ти да избереш отново същото име което имаш сега е 1 на 1 000 000.Което е равно на нула!
За това,помисли логично и дай адекватен отговор по темата! Mr. Green
   Аз бих се кръстила-Рада! Grinning

# 155
  • Мнения: 2 386
Е,как би си избрала пак твоето,като хипотетично ако ти трябва да си избереш името то се предполага да си без име!От което следва,че ти самата ще трябва да се кръстиш.А кръщавайки себе си ти не знаеш как се казваш!Което означава,че ти не можеш да си обичаш името,защото нямаш такова!А когато нямаш име,ти не можеш да си го знаеш и да си го обичаш.След което се налага сама да решиш как да се казваш.И ако трябва да перефразирам казаното от мен до тук,шанса ти да избереш отново същото име което имаш сега е 1 на 1 000 000.Което е равно на нула!
За това,помисли логично и дай адекватен отговор по темата! Mr. Green
 

 Crazy

# 156
  • Мнения: 460
Аз се казвам Катя,но винаги съм искала да се казвам Екатерина.Това име ми е на сърце,но незнам защо??
Ако имам момиче ще се казва Владимира или Вангелия,те стават и за момче.Остава само мъжо до ги избичи!! Joy Joy Joy Joy

# 157
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Петра

# 158
  • Мнения: 6 993
Моето си. Не мога да си представя да се казвам по друг начин Laughing
и аз така

Ми да. Нормално е. И аз така  Wink
Аха, а се оказа, че доста хора искат да се казват като мен. Разбирам защо в следващото поколение е често срещано име Grinning

# 159
  • гр.София
  • Мнения: 199
Никол.

# 160
  • Мнения: 811
Харесвам си моето _Стела.
Бих си избрала Адриана,Магдалена....

# 161
  • Мнения: 6
Харесвам своето име,но ако трябваше да си избирам,бих се замислила и за името Красимира.  Flutter

# 162
  • Мнения: 2 249
много ми харесва Габриела-мисля,че би ми отивало,но не си представям да се казвам различно от сега Peace

# 163
  • Мнения: 4 371
Като малка много ми харесваше Мариета и исках така да се казвам. Сега си харесвам моето достатъчно.
Иначе харесвам и Стела.

# 164
  • Мнения: 639
Надежда съм, но бих искала да се казвам Неда.

Общи условия

Активация на акаунт