Ако ние избирахме имената си, как ще се казвате ?

  • 5 788
  • 185
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 800
Незнам как бих се казвала, но ако знаете колко имена съм избрала, ако имам един ден дъщеря ooooh!. Ако ги използвам всичките ще е като африканска принцеса с 5-6 Laughing

ТинаХрис, мислех, че ще си Естел, а не Лора Laughing

# 166
  • Мнения: 1 143
Сестра ми ми е избрала името. Като се запознавам с някого, първата му реплика е, че не може да ме забрави. Дълго време не го харесвах, но сега си мисля, че си е баш за мен.
Харесвам Стела, Габриела и Дарина.

# 167
  • Мнения: 7 837
Косара.
Хубаво е поне с името да се различаваш в тълпата.

# 168
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Флора щях да се прекръствам по едно време, но се отказах  Laughing

# 169
  • Мнения: 3 675
аз моето си го харесвам-маргарита, като имена ми харесват много калина, мария и габриела.

# 170
  • Мнения: 3 675
понеже ставаше по-горе реч за галените имена на името маргарита, мога да кажа, че на мен ми викат марги/много мразя това/, марго /това повече ми харесва/, викали са ми също меги и маргарет в по-младежките години /направо ужас/

# 171
  • Мнения: 4 841
Харесвам кратки имена - Ния, Лия, Мая... Харесва ми как звучат, но не бих се отказала от Ина, Ива, Ема...

Виж, фамилията ми при всички случаи бих искала да е Гейтс  Blush

# 172
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Грозданка.
Мъжете щяха да ме обожават!  Flutter

# 173
  • Мнения: 1 312
Косара.
Хубаво е поне с името да се различаваш в тълпата.

Косара е прекрасно име.
ДеВора също ми харесва.
Но Димана ми остава фаворита!
Има една съфорумка,чиито деца се казват Димана и Момчил.
Винаги съм се радвала като ги видя в подписа и-страхотно добре подбрани и пасващи си едно на друго имена.

# 174
  • Мнения: 1 318
Аз си харесвам името, харесват ми също Габриела и Адриана - ако имам момиче, задължително ще я кръстя Адриана, хем на баща си:)

# 175
  • Мнения: 4 358
Много си харесвам името, кралско е все пак  Laughing
Не бих искала да се казвам по друг начин.

# 176
  • Мнения: 6 315
Пак така - както си се казвам.

# 177
  • Мнения: 1 065
И аз си харесвам името,може би защото много  харесвам една от малкото жени ,която го носи-Цветана Манева. Звучи ми сериозно и респектиращо,мисля ,че ми подхожда.Не харесвам умалителните произлезли от него-разните Цветанки,,Цветета,Цветомирки,Цецки-Мецки и др.

# 178
  • Мнения: 441
Казвам се Станислава,не че не го харесвам ама много дълго....като почна да попълвам някой документ направо лошо ми става  ooooh!.Майка ми искала да ме кръсти Таня,но не са и разрешили(името било руско и не можело).Всички познати и сега си ми викат Таня.
Иначе много ми харесват имената Стела и Марина.

# 179
  • Мнения: 289
Аз бих се казвала Ралица.
Вие сте!

Аз се казвам Теодора. Харесвам си името и не бих го сменила  Peace

Общи условия

Активация на акаунт