мини парти пици

  • 6 616
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 830
Изглеждат страхотно   bouquet

С бутер тесто ще изглеждат така  Laughing



Да, има ги с бутертесто и се казват Форнетти Peace

# 31
  • Мнения: 2 741
Много се извинявам за тъпия въпрос Embarassed, но тъй като не съм месила тесто нито веднъж, а тези малки пици много ме грабнаха, ще стане ли със суха мая и колко пакетчета да взема( имам предвид тези на доктор Йоткер,на тях пише че са за 500 гр брашно, но отговарят на половин кубче мая). Много ми се иска първия ми опит с месенето да не трагичен и ще се радвам на  помощ от вас да не се изложа пред мъжа ми, които ме бъзика с месеци кога ще му меся. Предварително благодаря  Hug

# 32
  • Мнения: 2 159
точно и аз искам да питам за сухата мая, сега мисля да ги правя, но имам суха мая, ще стане ли с нея?

# 33
  • Мнения: 2 159
ами аз вече ги направих:
и с кашкавал
обаче явно много тънко съм го разточила листа, защото като гледам вашите снимки някак си са по тестени.
но тестото се опече супер, така пък не ми бяха сухи като е с повече плънка
само розмарина нещо не се тачи у нас и следващия път ще пробвам с чубрица Rolling Eyes
много са вкусни, лесни са, определено ще ги правя често, мерси за рецептата Hug

# 34
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
Изглеждат страхотно   bouquet

С бутер тесто ще изглеждат така  Laughing


един тъп въпрос от мен  Embarassed- само от едната страна ли ги печеш, с бутер тесто?

# 35
  • Мнения: 7 474
един тъп въпрос от мен  Embarassed- само от едната страна ли ги печеш, с бутер тесто?

Не ги обръщам, ако това питаш  Rolling Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 3 678
И аз ги направих преди 2 дни/ снимки няма- много бързо свършиха Mr. Green/
Направих ги с готово тесто и плънка от:
запържена кайма и Маги сос за спагети болонезе,ама 1/2 от соса с по- малко вода
Така готовата плънка намазах върху разточеното тесто,завих го на руло,нарязах ,наредих охлювчетата в тавичка и отгоре поръсих с кашкавал.Опекоха се много бързо,но другия път ще разточа тестото по- тъничко и ще ги нарежа на по- тънки парчета- около 2см,-според мен ще са по-добре така
Иначе са страхотни- скоро пак ще правя и непременно ще ги снимам
 Hug

# 37
 HugСтахотно  bouquet  bouquet  bouquet Детенце има рожден ден на 6-ти и задължително ще ги направя. Мерси за идеята Grinning

Общи условия

Активация на акаунт