Днес съм щастлив(а)/тъжен(а),защото...........

  • 17 443
  • 440
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 336
Аз пък трябва да съм весела, защото ме изписаха. Но съм тъжна, заради детето. Звънна на БНД и пита кога ще го изведе - отговор - не знам. За два месеца един път за два часа. Гадно му е на Ицко, ама какво мога да направя?
Дано утре да ми се пооправи настроението.

# 226
  • Мнения: 660
Аз пък съм щастлива,днес си направих малко шопинг и се запознах с един приятен господин и ми се вдигна настроението малко..
Купих си сладко зимно яке и съм много доволна от себе си....
Понякога малките радости в живота  ни се отразаяват много положително и ни зареждат с енергия... Hug
Сиси не бъди тъжна,макар,че знам какво ти е,бившия ти губи от това,че не отделя време за сина си,някой ден ще разбере какво е изпуснал да си отиде безъвратно и ще го боли много сърцето з амоментите които никога не е имал с момченцето с с бъдещото си детенце,няма да има по голямо накзание за него от това,незнам дали това ще те стопли,но ГОСПОД вижда всичко и идва денят ,когато всеки си получава заслуженото за грешките си.... Naughty

# 227
  • Мнения: 194
ТЪЖНА....БЕЗКРАЙНО ТЪЖНА  Cry САМОТНА,ОТЧАЯНА,РАЗОЧАРОВАНА....СМАЗАНА.........   Cry  Cry  Cry

# 228
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Петенце,пак ли?????
 Outta Joint
Браво Ира!!!!! Peace
Джема,споко той ще си получи своето от съда,тук съвети може да ти дава само Пела,слушаи нея тя ти е адвоката(за детето имам впредвид). Hug

# 229
  • Мнения: 623
Хора. Стига с този песимизъм. Ира казва:

....но ГОСПОД вижда всичко и идва денят ,когато всеки си получава заслуженото за грешките си.... Naughty

Да, всеки греши и някои получават наказание за грешките си, но пък други награда...

ГОСПОД...нямам нищо против НЕГО, но пък хората са казали "Помогни си сам, за да ти помогне и ГОСПОД"
Ако за миг, човек се изолира от миналото (не казвам да го забрави - това би било фатална грешка), би могъл да види, че всъщност света не е изцяло черен и че има още много неща в този живот, които би могъл да грабнеш и с двете си ръце и от теб зависи дали ще съумееш да го задържиш.
Но си мисля, че трябва желание (не само на думи, а наистина да го желаеш - НЕИСТОВО дори).
Мисля си, че когато човек много силно желае нещо и е готов да се бори за него - то непременно ще му се случи.

ТЪЖНА....БЕЗКРАЙНО ТЪЖНА  Cry САМОТНА,ОТЧАЯНА,РАЗОЧАРОВАНА....СМАЗАНА.........   Cry  Cry  Cry


Защо Пете? Мисля си, че разбирам какво ти е, но просто кажи: "Майната му на всичко и на всички, кои(й)то ме разочарова, отчайва и ме прави тъжна" и нещата ще започнат да се нареждат - едно по едно.

Ако човек, не спре в един момент да си задава въпроса "Дали сега, няма отново да ми се случи пак същото..." е все едно да искаш да удариш шестица от Тото-то, ама никога да не пускаш фиш...

А живота си е ТОТО - някои печелят 2-ка, други 3-ка, 4-ка и т.н., а други нищо...НО ВИНАГИ ИМА И ДРУГ ТИРАЖ И ОТ ТЕБ ЗАВИСИ ДАЛИ ЩЕ УЧАСТВАШ ИЛИ ЩЕ СЕ САМОСЪЖАЛЯВАШ, КОЛКО КОФТИ Е БИЛ КЪСМЕТА ТИ...
Може и да не спечелиш от първия път, от втория или дори от третия, но в един момент все ще уцелиш я 2-ка, я 3-ка, пък защо не и 6-ца?

НО ТРЯБВА ДА СИ ПУСНЕШ ФИША - иначе, няма начин да стане...


P.S. На някой, може да му се струва прекалено оптимистично, дори наивно, но това е нещото, в което вярвам и което мисля, че може да се случи на всеки...  Peace

А лично за себе си, аз съм щастлив, че се реших да участвам в новия тираж

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 01:31 от dannytg

# 230
  • Мнения: 1 809
От сутринта ми е едно криво и не знам тъжна ли съм,какво ми е...само знам че не ми е хубаво.Уж би трябвало да съм добре,детето ми е живо и здраво,работата ми е ок,финансите..ами не са доволно много,ама стигат криво ляво,делото което ме изтормози мина по най-добрия за мен начин...Ето всичко е ок,пък на мен ми е едно..пусто,отчаяно..май най-точната дума е..смотно.. Sad
dannytg ,много добре ми подейства това което си написал.Сега май само остана аз да се стегна и да си внуша,че трябва да гледам по-ведро и оптимистично на живота..

# 231
  • Мнения: 6 315
Днес съм щастлива, защото смених стила си на обличане и пробвам нещо съвсем ново, но се чувствам красива  Laughing. Усмихвам се и вярвам че и живота ще ми се усмихне, пък и гледам че и хората ми отвръщат с усмивка, значи всичко е наред.

Единственото, което ме тормози е това, че малкият много плаче сутрин в градината, но зная, че ще свикне и че там ще научи много нови и полезни неща.

Малвина, горе главата. Самотата е чувство, което идва и си отива.

Хубав ден, момичета и момче!

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 12:05 от Margarita

# 232
  • Мнения: 354
Аз пък съм тъжна, защото сутринта се скарах с майка ми за някаква глупост.Още ми е криво.И детето навиках, добре , че там минаваме с целувка и прегръдка и всичко е ок.
Поздрави на всички мамчета! Hug

# 233
  • Мнения: 2 336
Днес не съм толкова тъжна, колкото вчера. Предполагам, че това е добре. Мисля да се разходим с Ицко и така да разведрим обстановката.

# 234
  • Мнения: 194
Дани,прав си!!!!Знам,че е така,знам,че ако не опиташ,ако не рискуваш...няма как да спечелиш!Аз съм готова на това,но...не разбирам,защо никои не ме приема на сериозно,защо ми говорят празни приказки,мислят ли,че сега имам нужда точно от това-ПОДИГРАВКА/!!!И както вече казах...многократно съм им казвала да не ми говорят празни приказки,ако искат нещо(необвързващо) да си кажат пък...аз ще преценя...защо трябва да ми се обясняват е любов...като няма такава?!!!Не сме деца вече...мразя празните...измислените приказки,писна ми от лъжи искам истината,наи-накрая...ИСТИНАТА!НО...ВЧЕРА ДОРИ И НЕ ВДИГНА ТЕЛЕФОНА ДА МИ Я КАЖЕ...мислех,че...ще му писне да му звъна нон-стоп,но...не...така и не вдигна,писах му смс,с който питах...ТАКА ЛИ МОГА ДА РАЗЧИТАМ НА НЕГО,ТАКА ЛИ щЕ Е ДО МЕН И щЕ МЕ ПОДКРЕПЯ,попитах го...дали вече не е размислил и ,ако е така да каже,но....дори и това не направи...1 смс не прати!ДА ЗНАМ,ЧЕ щЕ КАЖЕТЕ..НЕ МУ ЗВЪНИ,А ГО ЗАБРАВИ,ДА,НО....МИ ПИСНА ДА СИ ТРАЯ..ИСКАМ ДА МИ СЕ КАЗВА ВСИЧКО..НЕ МОГА ДА СЕ ПРИМИРЯВАМ ДА МЪЛЧА...КОГАТО СТРАДАМ ЗАРАДИ НЯКОГО...ДОСТАТЪЧНО МЪЛЧАХ,СЕГА ИСКАМ ДА КАЖА И ДА ЧУЯ ИСТИНАТА!!!!

# 235
  • Мнения: 1 732
Ох, Петенце, разбирам те прекрасно, но когато не става - не става. Cry
Аз ако знаеш колко съм звъняла и съм ревала по телефоните и на живо...
Не ме е срам...не го смятам за унижение.
Мога да пиша до утре колко съм се молила и как съм се влачила...ама...
Не можеш да го накараш да те обича насила. Нито теб, нито детето.
На мен истината не ми е казана до ден днешен.
И това е лошото. Confused

# 236
  • Мнения: 194
Да Саби,разбира се,че на сила хубост не става,аз не карам никои да ме обича,единственото,което искам е ...да не казват,че ме обичат при положение,че не е така!Но...мъже...явно не могат без лъжи и празни приказки!  Hug знам,че ме разбираш...за съжаление...повечето тук вече сте се чувствали така!  Confused

# 237
  • Мнения: 1 732
Да те обича някой - означава да е с теб в добро и лошо.
Да държи на теб. Да ти помага.
Думите и празните обещания са ми до болка познати. Че и сълзи... Sick
А когато дойде време за поемане на отговорности, дим да ни няма.
Страхливци.

# 238
  • Мнения: 6 315
Не можеш да го накараш да те обича насила. Нито теб, нито детето.

Абсолютно съм съгласна с това. За жалост човек не може да промени неща, които не зависят от него. В някои случаи просто няма смисъл да хаби нерви и усилия.  Пазете се, защото това, което пропилявате ви е нужно!  Hug

П.С. Петенце, не вярвай на думи, а на дела. Много хора казват "Обичам те" твърде лесно без да влагат нищо, само защото си мислят, че другия иска да го чуе. Важното е в действителност какво прави този човек за теб и детето Simple Smile, ако прави изобщо нещо.

# 239
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Днес ми е безразлично. Нито тъжно, нито весело. На самотек съм- каквото дойде, добро или лошо, ще го преживея.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт