Стартирала ли е новата ТВ2 на Гергов?

  • 4 253
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 448
A програма къде може да се намери за тази ТВ? SmaRt вече я излъчват  Wink

# 16
  • Мнения: 4 496
Към Кейбълтел сме, но не го намирам този канал? newsm78

# 17
  • Мнения: 2 013
И в кварталната кабеларка я няма...

# 18
  • Мнения: 9 865
Към Кейбълтел сме, но не го намирам този канал? newsm78
И аз съм на Кейбълтел, но имам и цифровата им, там го има. Не знам как е при кабелната само, но ако имаш канал CTNTV, там е, ако го нямаш, очаквай скоро да я включат, не вярвам да пропуснат. Може дори да попиташ по телефона. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 417
Странно, аз нямам кабелна, а я хващам  newsm78

# 20
  • Мнения: 2 013
Странно, аз нямам кабелна, а я хващам  newsm78

Ами тя има и ефир, бившият на Втора програма на БНТ.

# 21
  • Мнения: 11 828
Както писах и аз в началото това е - национална ефирна телевизия!

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
За предаването,, Окно,, Обикновено сюжета е ,че който има притеснения ,съмнения относно роднини ,съпрузи или служители се свързва с предаването.Те наемат детективи и после канят в студиото и двете страни и казват каква е истината със доказателства.Боя обикновено е реакция след това..Има невероятни сюжети.Гледала съм го преди години.Дано да има субтитри за неразбиращи руски.

# 23
  • Мнения: 1 217
Преди малко и аз го открих,на Булсатком сме,при нас е на 48 канал след GTV.
Това предаване "Окна"-в превод прозорци,никога не ми е харесвало.
Винаги ми се е струвала ,че всичко се преувеличава,важното е сеир да има. Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 915
има ли го този канал в някой от сайтовете за гледане online, освен http://iptv.bg , че доставчикът ми на нет не фигурира в техния списък; в neterra и bgtelevizor я няма

# 25
  • Мнения: 2 013
Ха, и аз я намерих, дават някаква тъпотия в момента

# 26
  • Мнения: 355
момичета кажете от колко часа е това шоу на АЗИС,че го чакам от 9 ч. и досега го няма

# 27
  • Мнения: 453
За предаването,, Окно,, Обикновено сюжета е ,че който има притеснения ,съмнения относно роднини ,съпрузи или служители се свързва с предаването.Те наемат детективи и после канят в студиото и двете страни и казват каква е истината със доказателства.Боя обикновено е реакция след това..Има невероятни сюжети.Гледала съм го преди години.Дано да има субтитри за неразбиращи руски.
И аз го гледах по руската! Който иска да гледа сеир- за него е! Не стига, че събират скарани по различни поводи роднини и приятели, ами и водещия ги нахъсва още повече с въпросите си... Не веднъж и на него са налитали, ама той е мускулест Wink! Спряха го, защото много хора мислиха, че е предварително режисирано (не знам каква излезна истината).
Не бих го гледала пак.

# 28
  • Мнения: 2 498
Какво е логото на тая телевизия? Търся, ама незнам какво....и в кой ъгъл го пише?

# 29
  • Мнения: 4 496
В горния десен ъгъл пише ТВ2 в червено.
Намерих я и аз. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт