Стъклена маса в детски магазин

  • 4 236
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 379
вярно е, че чуждоземските деца са невъзпитани и лигави, но от кога някакъв предмет е по-важен от нас!?
А това пък защо? newsm78
Вярно било. Laughing

# 91
  • Мнения: 2 161
Аз бих платила,защото моите деца са счупили масата.Щях дори да се почувствам неудобно,че не съм ги контролирала.Все пак тази маса е била в магазина години наред,не от вчера,нали?

# 92
  • Мнения: 391
Не бих платила.Децата са се изплашили ,за тяхната уплаха някой трябва да плати.
Масата не е важна и не й е било мястото там.

Голяма част от хората ,които в момента имат магазини ,не умеят да правят бизнес.
Глупави са .Откраднали са от някъде пари и най-лесното -направили магазин ,но не мислят с главите си. Клиентът е по-важен от някаква си маса за х лв.Още повече ,че става дума за деца.
Подходът на собственика е трябвало да бъде различен .

# 93
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мястото на стъклена маса съвсем не е в магазин за детски стоки. Не е нужно детето да е хала и да е без контрол, за да стане беля. Ами ако просто се спъне?
Редно е собствениците на такива магазини да се съобразяват с това. Редно е не само да мислят за максимална печалба с минимални вложени пари и труд. И да наемат компетентен дизайнер, например.

# 94
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
За заведенията, два пъти ми се е случвало синът ми да чупи нещо, веднъж пепелник, веднъж чаша. Никога не са ми искали да ги плащам, дори втория път се изненадах, защото хората се притесниха да не се е порязал, веднага почистиха, а накрая като предложихме да платим, категорично отказаха. Определено не оставям детето без надзор, но е дете, случва се...

# 95
  • Мнения: 1 312
Не бих платила.Децата са се изплашили ,за тяхната уплаха някой трябва да плати.


ОК,аз се изказах,че не е редно да се плаща-не са си решили подходящо интериора.
Но от друга страна са ми странни такива изказвания.
Защо някой е длъжен да ми плаща нещо?
Или някой е длъжен да осигурява комфорт и удобства за моите деца?
Ами те могат да се изплашат и от домашно куче на каишка докато са на разходка с мама.
Пак ли ще си търсим правата от собственика на кучето?

И,да,Лорелай,наистина не съм виждала досега възпитани деца от породата"чужденец".
Всъщност май се сещам за едно изключение,но там има българска жилка-майката е нашенка Wink.
И проблемът не е в децата.Не ме разбирайте погрешно.Проблемът е,че родителите толерират подобно държание или просто си гледат спокойствието необръщайки им внимание.
Имам ужасно своенравно,инатесто и непослушно дете.За мен някой излизания са изтински изпитания.Но не си стоим в къщи-постоянно сме по разходки.
Синът ми е правил не една и две бели.Аз съм тази,която върви след него и оправя/плаща/щетите.
След като не мога да го контролирам,защото аз наистина не мога на моменти си плащам за поразиите му.

Общи условия

Активация на акаунт