Липсва ми "На кафе"...

  • 5 079
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • варна
  • Мнения: 1 830
Мда, и на мене ми липсва Tired.Докато бях бременна го гледах всеки ден, интересно ми беше Peace

# 31
  • Мнения: 7 418
   И на мен ми липсва това предаване.Мисля,че то беше най-успешното и най-подходящото за тип водеща ,като Гала.Не я възприемам в Имаш Поща и в Пълна Промяна.Въпреки че На Кафе винаги гледах с голямо удоволствие ,признавам ,че изявата й в последните 2 предавания  ми е чак противна на моменти.

# 32
  • Мнения: 19 296
като ви чета тука,започвам да си мисля,че аз нещо съм объркана.чак пък такова превъзнасяне за това предаване за "готвене и плетки".имало е и интересни неща ,но да ми липсва не.

# 33
  • Мнения: 491
Като се има впредвид, че на негово място пуснаха безумни сериали- да липсва ми много. Беше единственото предаване, което можеш да гледаш сутрин, без да те натоварва с чужди проблеми и без превзети представяния на театрални постановки, никому неизвестни писатели и поети и недоказали се художници (визирам канал 1). Гала поне ги представяше по чисто женски начин и не дразнеше с интелектуална превзетост.Начинът и на представяне беше по-скоро леко клюкарски. Не , че ми е било любимото предаване, но сега в сутрешните блокове е съвсем пустош.

# 34
  • Мнения: 812
на мен също ми липсва Sad

# 35
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
липсва ми, но без гала Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 460
на мен също ме харесваше това предаване, а и водещата не беше лоша! Hug

# 37
  • Мнения: 4 590
аз така се бях пристрастила по това предаване , пък и гала ми е любимка, че бях 3 дни като болна като го спряха
така и не обясниха ясно и точно истинската причина да го свалят, в последното предаване самата гала ми се стори леко изненадана, и много тъжна от това
списание на кафе някак си не успя да замени предаването
това че го спряха беше грешка според мен

# 38
  • Варна
  • Мнения: 917
А какво Ви е мнението за "Слетобед с ТВ 7", скоро не съм го гледала, но миналат година се зазяпвах по някои интересни рубрики и малко ми приличаше на "На кафе"

# 39
  • Мнения: 1 043
И на мен ми беше любимото предаване на времето.
Много го харесвах и все се надявах, че за малко са го спрели и пак ще го пуснат  Rolling Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 10 858
А какво Ви е мнението за "Слетобед с ТВ 7", скоро не съм го гледала, но миналат година се зазяпвах по някои интересни рубрики и малко ми приличаше на "На кафе"

Не го знам. Кога го дават?

# 41
  • Варна
  • Мнения: 917
А какво Ви е мнението за "Слетобед с ТВ 7", скоро не съм го гледала, но миналат година се зазяпвах по някои интересни рубрики и малко ми приличаше на "На кафе"

Не го знам. Кога го дават?

Ами спомням си, че имаше рубрика за козметика и идваха специалисти от Дерма Про и показваха разни процедури, имаха и рубрика за източна и традиционна медицина, модни тенденции, канеха гости- забавно беше. Скоро не съм гледала, но видях че в нетера го има и е в същия формат- прилича на "На кафе", две жени са водещи

# 42
  • Мнения: 107
И на мен ми липсва много това предавана.Гледах го всеки ден защото бях бременна а след това по майчинство.Гала е любимата ми водеща, много я харесвам като ли4ност, излъчване и предаването беше много разнообрано и интересно,само Варвара много не можех да я понасям.

# 43
  • Мнения: 7 418
И на мен ми липсва много това предавана.Гледах го всеки ден защото бях бременна а след това по майчинство.Гала е любимата ми водеща, много я харесвам като ли4ност, излъчване и предаването беше много разнообрано и интересно,само Варвара много не можех да я понасям.
   трудно бих я нарекла "личност"..... Stop

# 44
  • Мнения: 459
като ви чета тука,започвам да си мисля,че аз нещо съм объркана.чак пък такова превъзнасяне за това предаване за "готвене и плетки".имало е и интересни неща ,но да ми липсва не.

На същото мнение съм. Peace Grinning

Общи условия

Активация на акаунт