Липсва ми "На кафе"...

  • 5 084
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 774
И на мен ми харесваше "На кафе"-по това време на деня няма нищо  за гледане ,а дори и за слушане с половин ухо  ooooh!
Имаше си мода ,имаше гости,една сладурана правеше неща от типа"от нищо нещо',интересно си беше  Peace.Варвара играеше ролята на лошата свекърва  Joy,но имаше интересни рецепти и не бяха "завартяни" като на Ути  ,както казва мойто писи  Wink
Честно казано "Слетобед с ТВ 7" ми е страшно противно,двете водещи ме изнервят максимално  Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 649
И на мен ми липсва. Спомням си на училище ходех и си тръгвах по рано за да го гледам. Кафето с удоволствие си пиех в компанията на Гала. Много ме е яд, че го спряха.

# 77
  • София
  • Мнения: 478
И на мен много ми липсва. Така и не разбрах защо го спряха при положение, че беше много успешно ooooh!

# 78
  • София
  • Мнения: 203
И на мен ми липсва, а и Гала беше по-готина по онова време, откакто започна "Имаш поща" тази жена много се промени, дали заради възрастта ли, реши че като минава 40, се уплаши, че остарява и по тая причина трябва да се прави на по-интересна, нещо не й отива обаче, а "На кафе" беше страхотно, почти не пропусках.

# 79
И на мен ми липсва "На кафе", сутрин си пиех кафето с Гала и нейните гости.  А сега само превключвам каналите и нищо не ме грабва. Предаването на Марта не е зле като замисъл, но няма да е лошо да не си прекъсва гостите непрекъснато и да ги оставя да споделят каквото имат да споделят.. Защото малко се обезсмисля да ги кани  Laughing
Като цяло няма да е зле да помислят и за домакините и да пуснат някакъв сутрешен блок, за да ни започва добре деня и за още полезни съвети, които всички знаем са безброоой!!

# 80
  • Мнения: 55
Колкото и да не ви се вярва, но предаването наистина е спряно заради нисък рейтинг.  Фирмата на мой познат пуска реклами по Нова Тв и от там им предоставят информация за рейтинга на всички предавания. Явно аудиторията на домакините не е толкова голяма.

# 81
  • Мнения: 1 168
Колкото и да не ви се вярва, но предаването наистина е спряно заради нисък рейтинг.  Фирмата на мой познат пуска реклами по Нова Тв и от там им предоставят информация за рейтинга на всички предавания. Явно аудиторията на домакините не е толкова голяма.


И аз това знам, за съжаление Sad

# 82
  • Мнения: 4 594
не мога да повярвам , а сега сериала на негово място с по висок рейтинг ли е

# 83
  • Мнения: 55
Като знам баба ми и нейните наборки с какво настървение следят сериалите и като вземем предвид броя на пенсионерите в България  никак не ме учудва.

# 84
  • Мнения: 210
и на мен Tired

# 85
  • Мнения: 106
Въпреки, че не съм почитателка на Гала, предаването ми харесваше. Неангажиращо, интересни гости и рубрики, полезни съвети. Гледах го докато бях по майчинство, особено през студените месеци. Не ми липсва, защото сега съм на работа, но един ден, когато отново изляза по майчинство, бих се радвала да има подобно предаване.

# 86
Гала ми харесва
На кафе се изчерпа - за това го спряха

# 87
  • Мнения: 1 149
На мен също много ми липсва предаването Cry
Вечер чистих,шетах,за дамога да го гледам  на другия ден с удоволствие и чаша горещо кафе....леле колко ми липсва Cry

# 88
  • Мнения: 1 195
И мен много ми харесваше това предаване всеки ден го гледах.
Писнало ми е от тъпите сериалииииииииииииииииии  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Хайде да го върнат. Беше свежо и много интересно  Peace

И на мен ми липсва "На кафе", сутрин си пиех кафето с Гала и нейните гости.  А сега само превключвам каналите и нищо не ме грабва. Предаването на Марта не е зле като замисъл, но няма да е лошо да не си прекъсва гостите непрекъснато и да ги оставя да споделят каквото имат да споделят.. Защото малко се обезсмисля да ги кани  Laughing
Като цяло няма да е зле да помислят и за домакините и да пуснат някакъв сутрешен блок, за да ни започва добре деня и за още полезни съвети, които всички знаем са безброоой!!

# 89
  • Мнения: 1 168
Aз мисля, че Гала вече няма да се занимава с такъв тип предавания. Щом е била водеща на друг формат, по комерсиален, връщане назад няма. "На кафе" беше нещо, като старт на кариерата и. Сега вече изискванията и, от към заплащане, ангажименти са по-високи, предполагам. Но въпреки популярността и, мисля че си е все същия топъл човек Peace

Общи условия

Активация на акаунт