Имали ли сте връзка с шефа си

  • 16 089
  • 200
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 22
Не съм имала и не искам да имам, но имах колежка, която беше любовница на шефа. Много смешно и дразнещо е за останалите колеги във фирмата,особено ревността  и заради  другите жени и самочувствието и  да се мисли за велика и неотразима като си ляга с шефа!

# 196
  • Мнения: 399
По темата - преди години имах връзка с бившия си шеф за около 1г и беше много готино! Той беше обвързан ерген  Sick ,а аз волна птичка! Да не кажа "пеперуда"!  Joy Бях малка,наивна и много влюбена! Не се годрея с този период  Blush ,а като си помисля,че и моя мъж е шеф...  ooooh! ! Сега жена му (това лято се ожени!) е бременна и сигурно е нейде сред нас!

# 197
  • Мнения: 236
Нито с шеф, нито с колега. Но бяхме приятели с бившия ми шеф и работехме страхотно в екип.
Не е хубаво да се мешат тия отношения . Предполагам, че криеницата е много вълнуваща, но съм убедена, че от това страда работата. Naughty

# 198
Аз лично два пъти.Сегашният ми шеф ми е и съпруг от 2 години,но все още работя за него.То и да искам другаде не мога да отида то е голяма ревност,голямо нещо.Лошото е,че като ходиш с шефа си всичко се стоварва върху теб (като работа).

# 199
  • Мнения: 65
Шефът ми чукна  60 и...сами разбирате,че не става,а и жена му ми е шефка също. Половинката ми преди 3-4 години така ме ревнуваше от него ,че да му се чудиш какво му става,може би защото бях най-младата в колектива и по банкети шефа все с мен искаше да танцува                      

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 20:32 от mimozche

# 200
  • някъде
  • Мнения: 4 955
връзка не съм имала, просто нещо много мимолетно

Общи условия

Активация на акаунт