Парфюмите- наша страст .Тема втора.

  • 114 085
  • 1 045
  •   1
Отговори
# 1 005
Нещо за копринената Max Mara?

# 1 006
  • Мнения: 4 202
Нещо за копринената Max Mara?

Прекрасен е  Flutter
Описание обаче не мога да ти дам  Crazy

# 1 007
 Peace Така и предполагах, но все пак...?

# 1 008
  • Варна
  • Мнения: 957
Нещо за копринената Max Mara?

Много ми харесва, дори обикалях няколко пъти да душкам и тествам -  обаче за мен е нетрайна  Sad
... но някой ден все пак ще си я купя ...  Crazy

# 1 009
  • София
  • Мнения: 3 902
Страхотна е копринената Макс Мара, аз имам класическата, и тя не пада по-долу. Единствено златната нещо не ми е по вкуса. Задължително ще си я взема скоро. Да питам, съществена ли е разликата между тоалетната вода и парфюма Еден на Кашарел, защото аз съм пробвала само тоалетната вода, а искам да поръчам парфюма?

# 1 010
  • Бургас
  • Мнения: 6 521
Страхотна е копринената Макс Мара, аз имам класическата, и тя не пада по-долу. Единствено златната нещо не ми е по вкуса. Задължително ще си я взема скоро. Да питам, съществена ли е разликата между тоалетната вода и парфюма Еден на Кашарел, защото аз съм пробвала само тоалетната вода, а искам да поръчам парфюма?



Ако имаш предвид тези двете :различни са като ухание



# 1 011
  • София
  • Мнения: 3 902
Да, опитвала съм само първото, много ми допадна.

# 1 012
  • Мнения: 1 243
Момичета, ще ви върна към едни доста стари и не толкова екзотични парфюми на Версаче. Имам спомен,че съм душила само единия от тях, но не мога да се сетя кой,беше ми харесал страшно много. Става въпрос за серията Jeans на Версаче:

VERSACE BABY ROSE JEANS




Ще поръчам някой от тях на сляпо, ама все пак да видя и някой ваш коментар!   bouquet

# 1 013
  • Мнения: 4 202
Момичета, ще ви върна към едни доста стари и не толкова екзотични парфюми на Версаче. Имам спомен,че съм душила само единия от тях, но не мога да се сетя кой,беше ми харесал страшно много. Става въпрос за серията Jeans на Версаче:
.............

Ще поръчам някой от тях на сляпо, ама все пак да видя и някой ваш коментар!   bouquet

Първият е някакъв много захаросан, дори не знам дали не се води детски.
Вторият беше много модерен преди, но на мен лично не ми допада особено.
Третият не го познавам.

# 1 014
  • Мнения: 36 132
първият е доста розов, в смисъл има много роза в него /подарих моят/
вторият е жизнерадостен и весел, много пролетен и закачлив парфюм /нося си го с удоволствие/
третият го мирисах, но не бях впечатлена /не съм го имала/

# 1 015
  • София
  • Мнения: 1 783
На времето харесвах много Yellow Jeans.

# 1 016
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Със закъснение, че цяла седмица пътувах и чак сега видях питането - през септември си купих метален Пако от ДФ в Мюнхен за 20 евро.

Ако държите да си купите от Щатите, аз мога да помогна, ако намерите сайт обаче, защото този, който сте показали, няма наличност.

Ксения, обикновено се пише с едно Н. Нищо лично.

# 1 017
  • Мнения: 4 427
Страхотна е копринената Макс Мара, аз имам класическата, и тя не пада по-долу. Единствено златната нещо не ми е по вкуса. Задължително ще си я взема скоро. Да питам, съществена ли е разликата между тоалетната вода и парфюма Еден на Кашарел, защото аз съм пробвала само тоалетната вода, а искам да поръчам парфюма?

огромна е,харесвам парфюма това беше един от първите ми любими миризми,но някои го оприличавата на отрова,лекарства,билки и пр..  Crazy,а ЕДТ е гола вода за мен  Grinning

Момичета, може ли малко помощ? BlushЧудя се дали да си вземa Pure Poison, незнам обаче дали ще ми пасне? Много харесвам Адикт, Линстант, Еуфория, не обичам много свежи и сапунести ,а по-сладки и тежки миризми.Благодаря предварително! Hug


Имам ги всички изброени,би трябвало да ти хареса,по моята логика и вкус.По твоето определение-наистина е малко "сапунест",но въпреки всичко на мен много ми харесва..

# 1 018
  • Мнения: 1 045
   Здравейте, след толкова чудене днес си купих /т.е съпруга ми  Crazy/  L'instant Magic на Guerlain. Просто е невероятен. Аз си взех 50 мл., но към него имаше боди лосион и много симпатична кутия /май става забижута/.

оххх, на мен този парфюм ми е супер любим, в топ 3 листата ми е и ми се иска винаги да го имам...  bouquet

# 1 019
  • Мнения: 2 386
Помагайте, момичета!
Цяла нощ косата ми ухаеше на парфюм, който си мислех, че е Cool Water...
Отидох да си го купя на другия ден и се оказа, че нямат нищо общо и при тестването съм си пръснала нещо друго...

Сега мечтая за парфюм, който не знам кой е.. Confused Миришеше уникално свежо, на океан, на бебе.. разкошен. Нямаше флорални мотиви и не е тежък. Просто лек и свеж.
Имате ли някаква идея кой може да е бил?  Embarassed Никак не умея да обяснявам, съжалявам.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт