Внимание!! Откриха олово в червилата на известни марки!!

  • 1 717
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 6 993
Уф, аз едно червило да имам и то да е Лореал  Joy Добре, че не го слагам Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 426
да бе зад тази статия пак се крие конкуренция мисля

# 18
  • Мнения: 4 392
да бе зад тази статия пак се крие конкуренция мисля
Ти направи ли теста? Wink

# 19
  • Мнения: 6 472
Това за опасните червила го знам от поне две години. Тогава си наравих труда да проверя как стои въпроса и четах разни статии. Оказа се че трябват около 100 кг червило, за да нанесе съществени вреди на организма ми. Ще ми трябват нъкаде към... може би 250 години за да достигна тази цифра newsm78  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 392
Това за опасните червила го знам от поне две години. Тогава си наравих труда да проверя как стои въпроса и четах разни статии. Оказа се че трябват около 100 кг червило, за да нанесе съществени вреди на организма ми. Ще ми трябват нъкаде към... може би 250 години за да достигна тази цифра newsm78  Mr. Green
Първо зависи от кого са спонсорирани статиите,защото понякога платени рекламни съобщения са "маскирани"като научни статии..Уж има закон, но аз съм се натъквала точно на такива гафове... ПОсле малко олово от червилото, малко от другата козметика..не знам,във водата , дали няма.. newsm78 Събира се..."Съществени вреди" може да не нанесе, но какво значи съществени..Трябва ни само една хубава алергична реакцийка и ето ти я съществената вреда..Някои реагират и на малко количество..Пък и оловото се натрупва в организма...Мястото му определено не е вътре..

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Интересно ми е как попада това олово в червилата... или се слага нарочно  Thinking ...едва ли ... за какво , какъв е смисъла на оловото е червилата , прави червилото по- трайно ли .... според  мен това не е вярно .... 

Ооо, да дочетох статията, че се образува по естествен начин , но и това ми е странно ... как се образува олово ей така

Общи условия

Активация на акаунт