Помогнете ми в избора на матрак

  • 12 861
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 77
Екон-пенолатекс-добро съчетание на цена и качество! Peace

# 61
  • Мнения: 54
Винаги ли е необходимо да се купят матрака с подматрачна рамка?Не мога ли да ползвам пружините които бяха под дюшеците-да изпълняват функция на под.рамка?Като гледам колко струват "свестните" матраци че ако трябва да давам още стотина лева за рамки зле ми става Whistling

# 62
  • на майната си
  • Мнения: 425
Винаги ли е необходимо да се купят матрака с подматрачна рамка?Не мога ли да ползвам пружините които бяха под дюшеците-да изпълняват функция на под.рамка?Като гледам колко струват "свестните" матраци че ако трябва да давам още стотина лева за рамки зле ми става Whistling

Само за двулицевите, еднолицевите си имат дървена рамка от долу и се слагат, но не на пружините.

# 63
  • Мнения: 136
Винаги ли е необходимо да се купят матрака с подматрачна рамка?Не мога ли да ползвам пружините които бяха под дюшеците-да изпълняват функция на под.рамка?Като гледам колко струват "свестните" матраци че ако трябва да давам още стотина лева за рамки зле ми става Whistling
  Има и матраци, които се правят по технология на НАСА, заемат формата на тялото ти. Усещането било различно, лягаш и постепенно чувстваш как потъваш в него. Магнифлекс също ги произвеждат. Който е спал на такъв матрак казва, че са страхотни. И цената им е също космическа, на фона на тази цена,  цената на подматрачната рамка ще ти се види без пари.

# 64
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
матрак 2 лицев на тед - 5 години гаранция  Peace

# 65

Общи условия

Активация на акаунт