Нова тема:))Чешки мамчета и дреборанчета-5

  • 32 378
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 54
Благодаря ви момичета   bouquet
Миленче, спомням си че говорехме за това... Както каза, на някои са им върнали данъци и точно това ме обърква. Ще видя как ще се развият нещата и ще пиша пак. Както казва Ели- до края на март има време.
За сега,
поздрави от валящ Бърно и благодаря още веднъж

# 286
  • Мнения: 4 717
здравейте момичета,

имам спешно питане -
днес ми дойде позванка за контрола на туберколозната ваксина. Вие водихте ли дечицата на такова нещо и какво представлява?
Притеснява ме, че е в един и същи ден с другата ваксина и кое е по-добре да отменя, утре ще се консултирам с педиатърката и каквото стане, но никак не ми се искаше да разкарвам детето по болници в тоя студ

ето и обещаните снимки, паролата е 123456
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=197767

# 287
  • Мнения: 6 390
Миленке
не се шашкай, контролира се дали е хванала, - мисля че трябва да има белег останал, ако няма ще правят повторна - манту се казва повторението... Не е задължително да е в един ден няколко ваксини, на мен педката обаче ми го е контролирала, не в породницата...

Снимките
лелелеее голям човек вече и Ванесата станала  Hug много хубаво бебе е  Heart Eyes

# 288
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Здравейте мамчета
Миленче, снимките са супер, малката е шикулка.
За ваксината - контролира се на рамото, не се притеснявай ако няма белег. При нас се видя след 5 мес. , преди това не се виждаше, педиатърката не ни караше да я преваксинираме, просто изчака и то се появи белегчето. То и сега не се вижда кой знае колко ясно, но се вижда де.

Друго интересно, заминаваме за София на 12.05. със самолет на SKYEUROPE, Прага - София за около 5000крони за тримата, умряхме от кеф като ни каза Пети_К че са го пуснали. Mr. Green

Миленче, вие кога мислите да е първото голямо пътуване Simple Smile ?

Общи условия

Активация на акаунт