Плодове и чай с мед - 18 част

  • 11 735
  • 318
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 958
Добър вечер момичета   Heart Eyes

От цял ден учене, ето сега дойде моето време за релакс в леглото  Grinning

Да не ви уплаша много много, но днес бях точно на 1 литър чай с 3 л. мед (измерих си го и го притоплям по малко цял ден), 2 кафета. Вода НЕ съм пила, сега ще изпия 500 мл., храна не съм яла... Днеска инцидентно така ми протече деня...   #Crazy

Дано от утре съм малко повече в ''час'' в това, което се дискутира в темата  Peace

До утре   bouquet

# 286
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Здравейте,
от следващата седмица съм с вас!
Днес съм решила да се пробвам на плодов ден - ябълки, защото с тази точкова диета много ми липсват.
Ще пийвам и чай с мед, но не по схемата, а в свободен режим, но ще следя поне за 1ч и половина разлика между чая и плода.
Днес ще си пийвам и кафенце.
Теоретично съм подготвена, изчетох материала. Извадих и старите материали, които имах.
Някой ходил ли е при доктор Емилова?
Ще се отчета утре, а по-късно ако мога ще "намина" да видя как върви "седянката".
Успешен ден!

# 287
  • Мнения: 1 454
Миранди, миличка не съм свалила наистина, но...аз съм си така отдавна...нещо задържам и не знам защо..мисля, че към края ще спаднат изведнъж затова не се притеснявам много,много...
Иначе за "инцидентния" ти ден...хихихих , такива дни обичам в които инцидентно апетита ми изчезва! Wink
Браво Миранди! Hug

Аз кафе не пия даже...голям смях- не съм вярвала ,че изобщо е възможно да се живее без него...Вие чисто без нищо ли го пиете? newsm78

ivanova, спокойно според мен се свиква...,но естествено най-трудно е вечер...и наистина се възхищавам на всички майки и жени със семейства, които успяват! Защото аз като почнат с пилешките идиотии и сладки лакомства...просто си взимам една книжка и се оттеглям на релакс...Simple Smile Но според мен се свиква...моя критичен ден беше 7мия Simple Smile

# 288
  • Мнения: 68
здравейте на всички сладорани, в тази страхотна тамичка!!! Hug за постигнатите резултати.
от доста време си ви чета тайничко,но все не смеех да пиша,защото се страхувах от провал...но от днес съм с вас-трябва да ги сваляме тези килограми.моите са доста(95кг.),но трябва да  сваля поне на 82-83 до 8 декември.
р.с.ще имам нужда от голяма подкрепа,но сам сигурна че тук ще я получа
успешен плодов ден на всички

# 289
  • Мнения: 1 454
dudi87. , честит старт!
И успешен!

# 290
  • Мнения: 6 958
Добро утро сладки  Heart Eyes

Слагам чайника да ври време е за чайче, моля дайте да Ви напълня чашките

Интересен парадокс, само около 300 гр. в минус от вчера, а така лесно ги качих, че не е истина, а ще ги свалям с дни  Tired И да си призная гладна съм  Mr. Green Около мен мирише на печени филийки  #Crazy аз хляб не ям принципно - адски рядко, но сега самата миризма ми действа на корема огладняващо  Crazy Отворила съм за проветрение и след малко проклетата миризма няма да я има и готово...  Joy hahaha Joy

Диди добре дошла   bouquet Пожелавам ти успех и смело напред  Hug

Дайсичка ''последните'' кг. се свалят най-трудно, а и ти прави последно Дюкан (знам от темата, защото я чета редовно) и помня, че и там не бе свалила, нещо не ти се отрази добре..., но това не е от режимите, които подхващаш, а от това, че водата си я свалила до сега и остават мазнинки, които са доста упорити и за тях борбата е по продължителна с каквото и да се захванеш... И да след като приключиш с диетата би трябвало да отчетеш минуси. Успех   bouquet За кафето, да аз чисто го пия и по 2 на ден, може и 3, зависи  Rolling Eyes

Б. Иванова успешен плодов ден днес и другата седмица те чакаме за по дълго плодуване   bouquet

Весел ден момичета   bouquet

# 291
  • Мнения: 331
Привет плодчета,
Виждам че редиците нарастват. Добре дошли на dudi87. и b_ivanova   bouquet и успех

Миранди благодаря за чайчето, знаеш че като се издъня ми трябват 5 дни  ooooh! така че мила - действай (това ако не е кошмар- качено за 1 ден, а го сваляш 5 smile3511 )

# 292
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Здравейте момичета, благодаря ви за радушния прием. Вчера трябваше да ми е първи ден, но уви не беше и днес няма да бъде. Отново нещата отиват за *от утре* Много я мразя тази фраза, че от утре всичко ще се промени, то утре ще бъда стриктна, няма да ям като за последен път, няма да опустоша де що храна видя покрай себе си, няма да ходя 10 пъти до магазина *само за едни солетки* и да се прибирам с кутия бонбони. Ох извинете ме за лиричното отклонение, просто исках да споделя някъде. Та така, от утре надявам се (и този път наистина ще се постарая) да бъда една от вас. Ще пробвам отново на ябълки, че ги обичам много, може и някой друг банан да хапна като за първи ден.
Някой ходил ли е при доктор Емилова?
Аз съм ходила при д-р Емилова, но това беше преди доста години. Правих 20 дни гладуване с 10 дни захранване. Издържах геройски, отслабнах, но после си върнах килограмите и качих още 20 отгоре, за което разбира се съм си изцяло аз виновна.
Така, пожелавам ви успешен плодов ден и до утре   bouquet

# 293
  • Мнения: 6 958
Здравейте плодоранки   bouquet

Хапнах 2 ябълки и 2 чая пих... Момичета нервно ми е и няма да ви лъжа - ГЛАДНА съм  Cry Това не е присъщо за мен, но незнам какво ми става, всичко ми изглежда толкова трудно и сложно и вече дори невъзможно...  Confused

Шарли прочетох в темата за РХ за ''твоята история'' искрено съжалявам  Cry Подкрепа ще намериш тук винаги  Hug Да се започне и да се изкара едно плодолечение както трябва не е лесно и всяка една от нас го знае, но ти ще успееш, малко време може да ти отнеме, но ще успееш ние сме с теб   bouquet

Гери, Фрозуи, Албиета
къде сте момичета?  Cry

Самър на захранване ли си, какво правиш? newsm78

Кисче къде се запиля пак, какво става? Френския - изпита, как мина?  newsm78

Влюбена в живота, а ти?  Cry  bouquet

Надя все искаме чудеса за 5 дни плод и - 5 кила, ама не става (особено, ако плодуваш кратко и се тъпчеш безразборно после - визирам себе си тука)... Това мойто е лигавене - вече 5 месеца 76-82 кг. и един омагьосан кръг...   Tired

Дайсичка какви плодове си хапваш? Чудя се какво да ям, че да не мисля за друга храна  ooooh!

# 294
  • Мнения: 1 454
Мирандичка, аз през 10 те дни...само ябълки и сливи...и веднъж грозде, но от сливите вчера ужасно ми се поду стомаха, такава болка ниско  долу, ячниците ми направо...беше много гадно и си джаскам ябълки, защото са ми най-любими и най-ме засищат...

Мислех си за банани, но...нали са калорични много и не ми се иска- все още се дърпам...
А за цитрусите- много ми стърже стомаха и то на края си остана пак само ябълки  ooooh!

Мислех си някой ден на сушени кайсиики да изкарам, но не е дошъл още този ден
Simple Smile

Иначе и на мен вчера ми беше адски трудно...и ужасно гладно и вечерта вечерях два банана...изнервих се и си викам плодове са пък в крайна сметка!Дръж се миличка ,днес да мине ще се пооправиш утре!  Hug

# 295
 мъчи ме ужасен глад #Crazy и ще прекаля с плодовете  Confused защото иначе ще нападна хладилника newsm55  Twisted Evil  Laughing  Laughing  Laughing

# 296
  • Мнения: 331
Миранди то това с голямата издънка си е и мой патент също - направя дълга серия и хоп Половинката ме заведе на разходка в Турция за два дни и хайде всичко свалено отишло и то да се поразходи .....

b_ivanova, като споменах по-горе Половинката, заедно с него бяхме преди 3 години при д-р Емилова, той свали 14кг. и си ги върна, аз свалих 6, върнах 2 и така постепенно свалям - да си призная никога не свалям на серия повече от 6кг и задължително връщам след това 2  Thinking

Naile, Миранди - в никакъв случай не отваряйте хладилника - опостошавайте де що плодове видите без да ги смятате на кг., важното е да се излъже гладът и никакъв хладилник  #2gunfire

# 297
  • Мнения: 818
Ухх и аз май днес почвам,до сега мноого кафе,половин банан и ябълка.
четох,че чай от мента помага за притъпяване на апетита.  bouquet

# 298
  • Мнения: 68
миранди и аз съм така-много съм гладна,а ми е първи ден.до сега сам на 2 ябълки+1 банан+1 чай.но мисля,че направих една грешка-сутринта пих ябълков оцет с топла вода и мед(много гадно беше,но го изпих) и от тогава ми е едно гадно на корема и все за храна си мисля.до сега добре бях на лекции,ами сега като съм си вкъщи....направо незнам как ще издържа Praynig Praynig.я стига съм се лигавила и да се стягам,че ми омразна да съм дебела!!!

# 299
  • Мнения: 1 454
Ей, я да се стягате !!!!   Naughty Naughty Naughty

Пиите вода, дъвчете дъвки - (аз Орбит) и никакво мотаене пред хладилника...телевизор, чистене, работа, оправяне на дрехи- каквото и да е...само да ви отвлече вниманието!!!

Много ви обичам...не искам да ви виждам разочаровани, а такива ще бъдете в мига в които се нахвърлите алкомо върху поредната доза мазни,гадни, въглехидратни нездравословни неща, които ще ви затлачат прекрасното храносмилане в момента...ще ви надучт корема и после...
остава само яд, яд и пак яд на себе си!
Пак нездравословно


  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт