Почистване на горна устна?

  • 33 840
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 581
Аз пък си почиствам неприятните косъмчета над горната устна с епилатор...не боли,става за около 1-2 мин, пък и вече така са изтънели, че не се виждат много... някоя от вас пробвала ли е този метод ?
И аз така мислех да пробвам, но не мога да се реша...
Ще следя и аз дали някой ще сподели да е пробвал така, че и без това още не съм намерила време да си запазя час за козметик.

# 46
  • Мнения: 5 708
Фотоепилацията е най-сигурния начин за мен,5-6 процедури са достатъчни!

# 47
  • Мнения: 189
Последно ходих на лазерна епилация на 09.10., днес сме 23.10. и още не са поникнали. 25 лева струва една процедура само за горната устна в Престиж.

# 48
Никой ли не ползва игла (с ток) newsm78?

# 49
  • Мнения: 1 798
махам с лентичките на Taky, после .. ми е подуто,зачервено, а пъпчиците.... Close

# 50
  • Мнения: 83
Никой ли не ползва игла (с ток) newsm78?

Знам, че майка ми ползва такова....аз така и не се престрашавам newsm78

Аз бях питала каква е разликата м/у фото и лазерна епилация. Може ли някой да сподели?  bouquet

# 51
  • Мнения: 115
Май никой не е споменал за този метод-с конец.Увива се по някакъв начин с пръстите и се махат с него.Ефекта е голям.Бавно растат след това защото се махат с корените-болката е поносима-според мен по малка от лентички.Немога да дам по подробна информация как точно става но като разбера ще пиша.

# 52
  • Мнения: 982
Май никой не е споменал за този метод-с конец.Увива се по някакъв начин с пръстите и се махат с него.Ефекта е голям.Бавно растат след това защото се махат с корените-болката е поносима-според мен по малка от лентички.Немога да дам по подробна информация как точно става но като разбера ще пиша.
Прочети по-внимателно!Аз писах за този метод,на мен ми харесва.

# 53
  • Мнения: 115
pe6ka извинявай..Набързичко прегледах темата затова и започнах с въпросителното"май".Още веднъж изжинявай  Hug козметичката от която го знам също е туркиня.

# 54
  • Мнения: 982
pe6ka извинявай..Набързичко прегледах темата затова и започнах с въпросителното"май".Още веднъж изжинявай  Hug козметичката от която го знам също е туркиня.
Е,няма нужда да се извиняваш Hug
По-скоро исках да се уверя,че говорим за един и същи начин.

# 55
  • Мнения: 1 744
Може ли да ми дадете координати на тази козметичка с конеца, че и аз вече се чудя с какво да почна. Peace

# 56
  • Мнения: 982
Може ли да ми дадете координати на тази козметичка с конеца, че и аз вече се чудя с какво да почна. Peace
Аз не мога да помогна.Моята козметичка е в Асеновград.

# 57
  • Мнения: 1 744
Благодаря!  Peace
Намерих координатите на два салона - на Витошка и в Бъкстон в друга тема. Даже и клипче на процедурата. Вече съм навита за тоя метод.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 966
Благодаря!  Peace
Намерих координатите на два салона - на Витошка и в Бъкстон в друга тема. Даже и клипче на процедурата. Вече съм навита за тоя метод.

С какво този метод превъзхожда кола маската?

# 59
  • Мнения: 982
Благодаря!  Peace
Намерих координатите на два салона - на Витошка и в Бъкстон в друга тема. Даже и клипче на процедурата. Вече съм навита за тоя метод.

С какво този метод превъзхожда кола маската?
Според мен е по-щадящ за кожата.На мен точно не ми стават пъпчици след махане с конец,за разлика от кола маската. Peace

Общи условия

Активация на акаунт