Есен в Италия - 71

  • 14 182
  • 266
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 475
 Нещо последните дни активност : зеро.Rolling Eyes

   Simple Smile  Аз пък съм на стратегическо място до мен има всичко и  Икеа, и всички вериги магазини за бриколаж и мебели.  Wink
 
  Да попитам имате ли вече планове за коледните и новогодишните празници? newsm78
 Провали ни се заминаването до Бг по независещи от нас причини. Confused

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 17:12 от Astrea

# 256
  • Мнения: 1 100
Привет,

пак неаполитански среЩи се заформят, пък ние другите Ще гризнем дръвцето Mr. Green

Аааа, без Икеа не може наблизо, не си е работа Laughing Аз (ние) поне веднъж месе4но се отбиваме (по цял ден), изобЩо къЩата ми могат да я снимат за каталог икейски, по4ти вси4ко е от там....

Верно бе, никакви ни няма тия дни....


Гер4е, за Коледните и НовогодиШни планове: моите са такива, нямам търпение да минат по бързо тези дати  Grinning  Не оби4ам празници, подтискат ме коледни ураси и подаръци, бррр депресия Confused

Дано майка ми успее да дойде, 4е с тия ста4ки ве4е не се знае, билет взехме на Уизеър, доста изгоден, ма Ще видим...

Съжалявам, 4е няма да ходите до бг...Ще си спретнете неЩо тук де Hug

Обла4но. Ма сутринта доволно се разходихме с Раи4ка 2 4аса:)

Хубав ден
до после
  bouquet

# 257
  • Мнения: 2 617
И край нас е пълно с всякакви магазини, включително за обзавеждане, но Икеа няма на целия остров.
Не сме правили програма за празниците. при положение, че се очертава в най-скоро време, живот и здраве, да се върна, вероятно ще импровизираме нещо там  Peace
Аз пък харесвам много украсите, но нямам особени сентименти към Коледа.

# 258
  • Мнения: 359
Утре ще купя виагра за темата(има ли такава женска)
Анджи обадих се на Деси,сега чакам тя да ми до уточни.
Лени в др. тема беше питала как се закрепят перденца на вратата.Има една джаджа (тази бялата на втората снимка ,нагледно съм показала),която е на принципа на щракащата химикалка(това  обяснени ми дойде на ум сега).
http://images21.snimka.bg/004337860.jpg
http://images21.snimka.bg/004337863.jpg
http://images21.snimka.bg/004337865.jpg
За обяд моя мъж ми напомни,че кексът на Линдита отсъствал вече цяла седмица.Сега ще се помотам из готварския и ако не надуша нещо по лесно,ще запрятам ръкави.

# 259
  • Мнения: 438
Здравейте момичета !!!

Овчева, разбрахме се с Деси, имай късмет да се отметнеш...яко ти дупе.  Sunglasses

Гери, съжалявам за провалените ви планове. Не се сдухвай.  Hug

Цугуми, за какво кошче става въпрос? Не мога да се сетя, а ме мързи да чета назад. Относно шапките, Маттео само навън е с шапка...с пискюл.  Laughing

Чудя се какво да ям, налегнал ме е глад....голяяяям глад.  Close

Айде лека вечер, до по късно или утре директно.  Wink

# 260
  • Мнения: 750
Здравейте моми4ета коки4ета Hug
днес ми е много скапан деня,пак едно сиво и студено беше времето Confused.С дни не съм си показвала носа навън Whistling
Добре,4е поне ми пристигна колет4ето с козмети4ни продукти които бях поръ4ала от един сайт който беше споменала дунето и съм много доволна от покупката си.Има много хубави натурални продукти на прили4ни цени PeaceТака,4е днес цял ден съм се мазотила Party
Тсугуми наистина много е пораснал Габи Hugве4е тежи около 7кг,68см.Шапка му слагам понякога след баня за мъни4ко когато му е влажна коси4ката и после я свалям като го слагам да спи.Навън оба4е е по4ти винаги със шап4е,много му прили4ат Heart Eyes
За новогодишните празници и аз мисля като Дуне.Ако бяхме в България при близките ми щеше да е много хубаво,но тук както всяка минала нова година ще е пълна тъпня,особено ако съм в компания на хора които не понасям Confused
Няма да мога и да си пийна от мъка,4е още кърмя Mr. Green

# 261
  • Мнения: 1 100
ДА взема да ни избутам от 2ра страница Mr. Green

Ха привет, въпреки 4е никоой няма...

Ники, на теб ти е скапанао, но да знаеШ, 4е сутринта ме развесели, като ти про4етох писанията Hug Една солидна доза самоирония Grinning
Навле4и здравата Габи и себе си, коли4ката му покрий с всякакви възможни каппотине и дъждобрана и излизайте на разходка Hug Половин 4ас да е, ма малко да мръднете. Стига да е над нулата малко температурата и е ок Crazy
И аз слагах на Раи4ка Шапка след къпане, като беШе малка:) Сега сеШоара ве4е, 4е тя и Шапката не търпи, и косата и съхне бавно Simple Smile
Радвам се, 4е си останала доволна от Онлайн_козмети4ната си поръ4ка   Flutter

....................................
Ма елате да си пиШем моляяяяяяяя Praynig Студено стана навън, дайте да си говорим и да пием 4ай Wink
Тюююх, никой , ма никой не се вясва Sad
И Кала не е ве4е "наоколо"...

До по късно, да наминете ей
  bouquet

# 262
  • Мнения: 6 167
Точно чай пия в момента.  Laughing
И антибиотици пих, аспирини, витамини - нищо. Егати грипа.  Sad
Както Гери каза - влачи дълго.
Вече 10 дена съм се увила на топло, почти не излизам ( изключвам Икеа), гледам само да има за ядене, нямам сила за нищо друго. Правя си супички като някоя бабка , ям мед...минава ужасно бавно. Или аз вече съм стара.
Та, пазете се, пазете и дечицата.


Италина,
онзи сайт за китки ми е във favorites, но още не съм го разглеждала.  Моите луковици на нарциси мисля да ги бодна в саксия, защото предишните, които засадих в земя котката ми ги изрови и унищожи. Не знам де, ако се оправи времето е хубаво да са в градината... все пак.

ООО, голяма смешка - нашата жена - Джованна е супер скица и ми дава да дишам хрян ( и да го ям, бляк) да ми се отворели дробовете. То аромата може мъртвец да вдигне, но карай. Нарисувала ми е и една икона с мадона гушнала младенец. Непрекъснато ми прави намеци как времето ми изтича и се притеснява к'во става, че не искала вече старци да гледа само  Wink. Както и да е -  от дума на дума разбирам няколко неща -че хрян на румънски е хрян, че вишна е вишна, че целина е целина, че и те правят кисело зеле и сърми ( думата също е еднаква). Направо се прегърнахме в братска дружба между народите, а Дамиано вика ' Аз да ви оставя да си говорите"  Laughing  Правят кисело зеле 1/1 по нашата рецепта т.е никакви екзотики, пият и те сока от кацата ( хаха) и обичат кисело зеле с пържоли на Коледа. Та, достигнахме до общо решение да ... слагаме зелеее  Mr. Green  И така - българска национална кухня, дрън-дрън.   Ще си турим 5-6 зелки ние с Йоанка, ще си го претакаме, ще му се радваме и за Коледа ....   Crazy





# 263
  • Мнения: 5 475
 Ето ме и мен, с капучино в ръка. Hug

 При нас времето е още скапано, а ми се наложи да се ходя до Милано днес и се връщам премръзнала. Confused
 Ленка, ще видиш после как грипа сам ще изчезне . Rolling Eyes
 На единия ден кашлях яко, на другия се събудих все едно нищо не е имало. Peace
 Но и при мен се точи десетина дни... Twisted Evil

 Кала, къде се скри, откато се е върнала тотално ни изостави ?  Rolling Eyes

# 264
  • Мнения: 2 617
Oх, чак сега сядам и то за малко. Днес дори и кафе не успях да пия и гледам като препарирана.
Цял човек е вече Габи, а и той си имаше оформена физиономийка още от самото начало, според мен.
Аз шапка не й слагам, трябва да започнем постепенно, въпреки че не вярвам да я изтърпи  Laughing
Анджи, беше писала, че сте купили кошче на Маттео, та исках да разбера на кое се казва така.
Ние днес бяхме при педиатърката. 58 см и 5,200 кг в гладно състояние. Беше така озверяла от глад, че започна да суче пръчицата, с която лекарката се опитваше да види гърлото й  Laughing
Ще ходим на ваксини другата седмица  Praynig
Лени, ти вече се уреди с киселото зеле  Laughing
Аз тук намерих в един магазин нещо, което трябва да мине за копър (ането), но не е съвсем същото. Купих и една кутия, в която подозирам, че има имитация на кисело зеле, но още не сме я отворили.
До после  Wink

# 265
Eто ме и мен, тук вали,мра4но,кофти работа.В такива дни нямам желание за нищо.
Лени,и  аз бях болна пове4е от 10 дни,4е и по зле, с бронхит.Натъпках се с антибиотици, сиропи,4ай и мед....,днес лекарят ми каза 4е съм добре,слава богу.Каслиците са много упорити и отвратителни,но както казва Астреа ,единият ден така,на другият минава.Пий  много те4ности.
Аз съм много щастлива,родителите ми пристигат в събота   Grinning,и след 5 ноември по4вам работаааа,омразна ми да стоя в къщи.
 Току що видях прогнозата са времето,о4аква се затопляне събота и неделя.
Приятен ден на вси4ки.

# 266

Общи условия

Активация на акаунт