Усмивки пускам и се смея, като АВГУСТовско слънце грея

  • 6 949
  • 307
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 745
Здравейте и от мен.Малката заспа и аз-пред компа. Simple Smile
Да ви кажа за преварения зехтин-който има проблеми със суха бебешка кожа да не се чуди изобщо,а да го започва.  Peace Аз нали ви питах 100 пъти за козметика и мазила,до като накрая преди 2 дни не преварих зехтинче (само за проба) и кожата на малката е мноооого по-добре.В пъти по-добре.И аз малко бях с предубеждения за зехтина и маста,дето едно време са ни мазали,но ето че по някога няма по-добър лек от бабешкия.Е,миришем на пържено картофче,но се преживява.Аз се бях изплашила как се лющеше
И аз не съм качила снимки,щото скоро не съм я снимала,но имам от преди сладки.Иначе тя се променя с всеки изминал ден.  Blush
Изчезвам щото плаче-събудиха я баба й и 3 годишния й братовчед,който не спира да крещи из цялата къща и да тича като кон.  ooooh!

# 136
  • Варна
  • Мнения: 567
Здравейте!
Не съм съгласна че му се лющи кожата от къпането, целите му ушички отвътре са в люспи, като го къпя да не му наливам вода в ушите! Аз по принцип съм с много суха кожа и имам лишеи, малкия има мойта кожа, само със зехтин няма да стане!
Дано утре НОИ ми пуснат и на мен парите!

# 137
  • Мнения: 1 554
добро утро

и аз го мажа с млякото на бюбхен то олиото баси гадурията дрехите му като се исперът му миришат на гранясало Sick

 в спалните климатиците са на 25 градуса а в хола на 22 общо взето си е жега в къщи Crazy

# 138
  • София
  • Мнения: 5 729
Привет и от мен Simple Smile
Гита стискам палци Peace
Намен ми преведоха вчера 200 лв + детските Simple Smile

# 139
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

Намен ми преведоха вчера 200 лв + детските Simple Smile

Заради теб си проверих сметката. И о, чудо-превели са ми еднократната помощ. Grinning

Счетоводителката ни ме убеди да се пробвам за детските. И май е права-сега, като съм в болничен, нямам толкова висок доход, а да не говорим за бавененто на парите от НОИ. Плащат ми сега за август+3дена от септември, но ми ги плащат през октомври, т.е. не се брои, ако подам сега, тъй като ще се гледа дохода от септември една година назад. Ако не беше тя, нямаше да се замисля, че е така. Това го казвам в случй, че има и други объркани за доходите си.  Grinning  Wink

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 11:38 от Гита Ог

# 140
  • Мнения: 22 451
А, и аз си я взех вчера еднократната. )) Забравих да се похваля. ))

В тази връзка искам да ви попитам - вие какво мислите да правите с тези пари?
Ще ги похарчите за текущи нужди, или ще вземете нещо на детето?
Понеже за момента Калина всичко си има - дрехи, играчки и т.н. и се чудя какво да ги правя.
Мисля си да и взема нещо за спомен, но не знам.
Ако имате някакви идеи ще е хубаво да споделим. ))

# 141
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аз съм бясна - нямам нищо от НОИ и не вдигат телефона #2gunfire.

Е да, ама току що им изпратих БТВ и НОВА телевизия Twisted Evil.

# 142
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Мариета, правилно си постъпила. Дано да се оправят нещата при теб и други като теб.

Мирама, аз ще си върна малко заем с тези пари.

# 143
  • Мнения: 117
 Гита счетоводителката ти е права и е хубаво да опиташ, аз например юли и август нямам никакъв доход защото от НОИ ми преведоха пари едва септември, 36лв. са ама кой ти ги дава.

# 144
  • Мнения: 744
Здравейте, момичета,

За съжаление не сме снимали нашия юнак заспал, но ще го издебна след малко, за да се включим и ние. Днес ставаме на 2 месеца.
Да ви почерпя


От НОИ до момента са ми изплатили само 4 дни за юли #2gunfire #2gunfire #2gunfire.Останалите щели след 10-12 дни. За убиване са.Ако следващата седмица не ми изплатят, ще подам съдебен иск срещу тях.

Много слънчев и хубав ден на всички.

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 12:42 от Венера

# 145
  • Мнения: 1 554
А аз още не съм си подала молбата за децките в социалните Mr. Green

# 146
  • Мнения: 1 745
Аз пък не мога да се свържа с нашата счетоводителка-не вдига телефона.А до края на седмицата искам да ми прати служебна бележка за доходите,за детските и да я питам за тази декларация с болничния от педито.Добре,че някоя от вас беше дала линк и аз си ги ссвалих,изпринтих и попълних.Иначе щеше да звънне и да ми се прави на велика по телефона.  #2gunfire #Cussing out
Аз 200-те лв ще ги взема след 20-ти,но в неделя ни е кръщенето и сме поръчали люлка,столче за хранене...Та и аз не знам какво ще купим с тези пари.Може да отидат във фонда за кола за мама.  Mr. Green То нали и мъничето ще се вози в нея.  Crazy Тя главно ми е заради него де,щото зимата с количката ще е малко трудно,а да седим само вкъщи...  Sick
Иначе тия от НОИ и аз бих ги оплюла в Господари на ефира примерно.Аз не съм на работа от януари и не искам да ви казвам колко време чаках първите пари-април!!!А бях на инжекции и лекарства за задържане и ако разчитах на тия пари...

# 147
  • София
  • Мнения: 5 729
Венера честити ви 2 месеца! Heart Eyes  bouquet
Гита,радвам че че най-накрая и при теб нещо Simple Smile
Аз паричките /200 лв./ ги похарчих за люлка на беб Simple Smile е тя е 150 лв. а другите за каквото отидат не са много Party То аз все си му купувам нещо та чак се ядосвам понякога Simple Smile
Снимки и аз все още нямам спящи!Скоро  Mr. Green
 

# 148
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
...., 36лв. са ама кой ти ги дава.

Аааа, за второ дете детските са 20-21лв, така че стават цели 38-39лв Mr. Green

# 149
  • София
  • Мнения: 1 375
Днес май всички сме ощастливени от НОИ - и аз имам превод за първите 9 дни от септември вече.
Ние вчера бяхме на консултация и се оказа, че Вики е наддала много малко за месеца - около 600 гр и ще се наложи дохранване. И нали е с АБКМ уж и сега трябва да и давам Фризопеп. Снощи го взех и с триста зора и дадох 30 мл с лъжичка, а тя рева милата като луда. Та тя изобщо не признава нищо освен цица и това и се вижда нещо страшно. Днес сутринта пак и дадох 30 мл и пак беше голям рев. Просто не знам как ще я караме с това дохранване, ама на мен просто не ми стига кърмата, а и с тази диета заради нея как да ми стига - просто е ужасно и днес даже плаках.
Иначе за ваксината на не я и откложиха след 6 месеца, защото се води с вероятно АБКМ, а ваксината против коклюш дава най-големи алергии. Тогава май ще ни бият някаква ваксина Инфарикс, която била единствената с най-умъртвените клетки на коклюша. Ама до тогава има много време.
Хайде приятен ден на всички - ние отиваме да се храним и да излизаме на разходка с Персия.

Общи условия

Активация на акаунт