А ако вие сте жената на шефа?

  • 3 462
  • 76
  •   1
Отговори
# 75
Аз съм жената на шефа! Подчинените му имат страх от мене, щот съм дива и проклета! Пък ако го хвана направо ще го разпоря!
Нея ще я изкормя и ще я влача за червата от единият край до другия край на центъра на града за назидание на другите кучки, на които дори им е минала мисъл да изневеряват с моя мъж.
Ако иска да плющи чуждо, да се разведе с мене! Като му сваля три кожи и му взема детето, ще види тогава!
Направо ще му отровя животя! Нейния също!


  smile3521 Той е добрият,аз-лошата...Той е шефа,аз съм юриста и психолога на фирмата.Аз ги наемам.Аз ги и освобождавам.И аз одобрявам индивидуалното 6мес. увеличение на заплатите...  на него просто не му се занимава с тези неща.
  Е...някоя да иска да и услужа с нещо?   Twisted Evil  Със съпруг?С друго?
 
 П.П. С "друго" може  newsm10

# 76
  • Мнения: 165
С какво "друго" ? С шамари! Може!
Умрях да се смея на поста на Септембър - шамари.... с крака! Хареса ми! Брутално! Да, така трябва!
Забелязала съм че всички жени, отговарят почти едно и също - щели да свият знамената и си "вземели" децата и така щели да му накривят на шапката!
Глупости! Той- изневеряващия мъж, ще си удари задника в тавана от радост, че е свободен и то без проблеми! Ха! Никакви такива! Бой по тиквата!  fight

Общи условия

Активация на акаунт