Бихте ли изкръшкали?

  • 6 063
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
Не,не бих изневерила физически.Никога!Това не означава че не съм се влюбвала тайно в някого,което си е пак един вид изневяра,дори много по-тежка.Но въпреки всичко не съм се чувствала виновна за това,чувствата не се командват.Не можеш да си кажеш няма да изпитвам това.Ще затворя сърцето си.то просто се случва и толкова(интересно би ми било да разбера има ли други жени,които са изпадали в подобни ситуации?).Но се спира до там.Не бих предала.По-скоро първо бих се развела или разделила,преди да се реша на подобно нещо.Въпреки че съм човек,не съм подла.Не съм способна на толкова гадост.


Явно си много силна. Поздравявам те!
Била съм влюбена. Но не издържах. В един по слаб момент, отидох и го поканих на среща.А то само това е нужно веднъж да тръгнат нещата и после спирачка трудно се слага. Не че нещата не бяха тръгнали към развод. Но това звучи, като оправдание, а не искам. Просто се влюбих. Както казваш чуствата не се командват.
 В крайна сметка не се разведох. Така, че не е вярно, че някои работи не се залепват. Всичко се залепва стига и двете страни да имат желание да го направят.

# 61

Обяснимо е да има такава зависимост - за 15 години се разочароваш повече, отколкото за 3 год., или ти доскучава повече, или там каквато и да е причината, все е повече.... Laughing

Няма такова нещо.Разочарование можеш да получиш и от 1 година брак.Нищо не се знае. Wink
Аз имам брак от 11 години и не съм нито разочарована,нито отегчена за да искам да кръшкам.
Дори да реша да го направя какво по-различно ще намеря.Всички мъже са еднакви/имат едни и същи неща,там.....долу....   Mr. Green/

[/quote]

Абе не са точно едни и същи нещата там долу

# 62
  • Мнения: 9 865
Е не е само до нещата долу. Иначе хората нямаше да се разделят, да се влюбват отново и пр.
Не ща да кръшкам, струва ми се подло и нечестно, но от друга страна ненавиждам фалшивия морал, така че ако се наложи да решавам "да го направя или не" ще се опитам да помисля с главата си, а не с чатала.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 654
Изневяра е NaughtyНе бих "изкръшкала", не ми е в природата. Ако пък след време любовта изчезне пак няма да изкръшкам,а  ще се влюбя Laughing

# 64
  • Мнения: 2 427
Не,не бих изневерила физически.Никога!Това не означава че не съм се влюбвала тайно в някого,което си е пак един вид изневяра,дори много по-тежка.Но въпреки всичко не съм се чувствала виновна за това,чувствата не се командват.Не можеш да си кажеш няма да изпитвам това.Ще затворя сърцето си.то просто се случва и толкова(интересно би ми било да разбера има ли други жени,които са изпадали в подобни ситуации?).Но се спира до там.Не бих предала.По-скоро първо бих се развела или разделила,преди да се реша на подобно нещо.Въпреки че съм човек,не съм подла.Не съм способна на толкова гадост.


Явно си много силна. Поздравявам те!
Била съм влюбена. Но не издържах. В един по слаб момент, отидох и го поканих на среща.А то само това е нужно веднъж да тръгнат нещата и после спирачка трудно се слага. Не че нещата не бяха тръгнали към развод. Но това звучи, като оправдание, а не искам. Просто се влюбих. Както казваш чуствата не се командват.
 В крайна сметка не се разведох. Така, че не е вярно, че някои работи не се залепват. Всичко се залепва стига и двете страни да имат желание да го направят.

Не мисля че съм силна.По скоро не ми стиска.За да направиш такова нещо се изисква или да си голям непукист и да не си даваш сметка ,или в другия случай да си много смел човек.Пък аз съм голям бръмбъзък Mr. Green.А и съм свикнала,все пак съм Водолей,а ние Водолеите сме изключително влюбчиви натури Blush.

# 65
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Не бих, не само за да запазя достойнството на мъжа си, но и от страх от последствията.
А и още сме млади, секс правим често  Peace Кога да помисля за друг?

# 66
  • Мнения: 830
няма ли любов,няма и секс-просто правило към което се придържам и на което държа

# 67
ако се влюбиш,а това се случва и след като си вече семеен..ей така..просто те тряска като гръм,и те убива ,изгаря..не можеш да го контролираш..тогава нещата се случват и това е..затъваш в калта ,и знаеш,всичко ти е ясно..за морала..за правилата..но си безсилен...

# 68
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз лично имам една теория че подобен род изкръшкване без да узнае партньора води до заздравяване на семейните отношения.
И как по-точно, че ми стана любопитно? newsm78

Не бих, защото не искам и той да го прави! Просто помисли как ще се чувстваш ако другият го направи Thinking

# 69
  • Мнения: 10 758
без да узнае партньора води до заздравяване на семейните отношения.
Естествено за мъжете е някакси естествено, но какво мислите вие скъпи дами?  
Да, може и така да е.

Защо за мъжете да е естествено?

Не знам дали бих го направила.Когато кръшна, ще ти кажа защо съм го направила.

# 70
  • Мнения: 950
Никога не казвай"никога"Simple Smile Peace
За това не се говори. Wink
Peace
Не бих , най-вече аз няма да се чувствам добре , защо да си нарушавам душевното равновесие , но знае ли човек   -  никога не казвай никога   -  и в това има нещо вярно !
Въпрос на личен избор.

# 71
  • Мнения: 647

Аз лично имам една теория че подобен род изкръшкване без да узнае партньора води до заздравяване на семейните отношения.
Води , драга , но не до заздравяване , а до тук най-често  http://www.bg-mamma.com/index.php?board=33.0

# 72
  • София
  • Мнения: 9 111
Знам ли и аз вече  newsm78
Струва ми се все повече, че и това неизбежно ще се случи някой ден. А аз каквато съм откровена овца, първото нещо дето ще направя , е да отида да се изповядам на мъжа си, защото не искам нищо да крия от него.
Надявам се само, ако се стигне до това един ден, бракът ни да оцелее, любовта също  Rolling Eyes

# 73
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Заради единия секс - не, но ако се влюбя... не знам...

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Заради единия секс - не, но ако се влюбя... не знам...

E аз как да се влюбя, ако не съм правила секс  newsm78  Mr. Green

По въпроса - бих, особено ако нещо куца във взаимоотношенията с мъжа ми...

Общи условия

Активация на акаунт