Ruby Rose

  • 21 424
  • 125
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 335
Haresvam samo senkite,imat golqmo raznoobrazie ot cvetove,no ni6to drugo ne mi e po vkusa osobeno spiralite  bouquet

# 61
  • Мнения: 1 559
Oбожавам тези сенки!
Ползвам ги с основа на Арт Деко и не мърдат!

# 62
  • София
  • Мнения: 708
Аз съм пробвала да ползвам сенките им и ми действаха отвратително- зачервяваха ми се очит, течеше ми носа.... явно алергична реакция. и 1 ФДТ имам, и според мен е ужасен. категорично съм против такъв клас козметика, особено за хора с по-чувствителни очи и кожи.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 10 793

Одеве си взех една палитра с 48 цвята само,по големи няма и не съм и виждала в наще магазини.

Няма ли да ти стигнат 48 цвята?  Simple Smile

# 64
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ползвала съм само сенки , но не съм доволна - нетрайни са и ми се събират на клепача.

# 65
  • София
  • Мнения: 5 289

Одеве си взех една палитра с 48 цвята само,по големи няма и не съм и виждала в наще магазини.

Няма ли да ти стигнат 48 цвята?  Simple Smile
АМиии не,че няма да ми стигнат,но аз имам няколко по малки палитри и тази голямата е горе долу със същите цветове,просто от някой цвят има повече нюанси,щеше ми се още по голяма де,но и тази ще свърши работа.

# 66
  • Мнения: 917
много съм доволна от сенките им
от години само тях ползвам

# 67
  • Мнения: 4 335
Nqkoi izob6to dovolen li e ot ne6to drugo osven senkite im Rolling Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми аз други неща не съм си купувала от тази марка.За всяко нещо си имам определени марки,които си купувам.

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 11:32 от КАРЧЕВА

# 69
  • софия
  • Мнения: 290
аз съм си купувала едно време разни работи като пудри ,спирали , ама не бих казала че съм доволна .Само за сенкие мога да кажа че са много добри , като цветове и като покривност . Иначе за алергиите - това е индивидуално  Аз например съм алергична към повечето известни марки шампоани , някой кремове на лореал ми действат мн зле...

# 70
  • Мнения: 50
А може ли да кажете, които сте ползвали сенките дали са блестящи или стоят като пудра или талк? Благодаря!

# 71
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми блестящи са им сенките,аз матови не съм срещала от тая марка. newsm78

# 72
  • Мнения: 519
И аз като почти всички - имам сенки и съм много доволна - изобщо нито се събират, нито са като брашно и ми издържат цял ден. палитрата е от 30 цвята и е страхотна, струваше 4 лв. Имала съм и гланцове - също са много добри. Пудри и такива неща не ползвам и не знам за тях. А относно производството - не са ли български от Рудозем??? Някой може би ги е купил, но нещо такова ми се върти, че има и производство в Бг?
Освен на Илиянци къде другаде ги има? Аз си търсех едни гланцове и не ги намерих накрая...

# 73
  • Мнения: 235
 Днес най после намерих сенки от тази марка на едно квартално магазинче. За проба си взех едни с 2 нюанса кафяво, като ги ползвам ще пиша и моето мнение за тях.

# 74
  • Мнения: 779
И аз като почти всички - имам сенки и съм много доволна - изобщо нито се събират, нито са като брашно и ми издържат цял ден. палитрата е от 30 цвята и е страхотна, струваше 4 лв. Имала съм и гланцове - също са много добри. Пудри и такива неща не ползвам и не знам за тях. А относно производството - не са ли български от Рудозем??? Някой може би ги е купил, но нещо такова ми се върти, че има и производство в Бг?
Освен на Илиянци къде другаде ги има? Аз си търсех едни гланцове и не ги намерих накрая...
как 30 цвята са 4лв,като 2;3 са 3;4лв newsm78..не им е 4итава работата...имах 3 цвята на руби роуз и бяха към 4лв

Общи условия

Активация на акаунт