Ruby Rose

  • 21 423
  • 125
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 238
Преди време им ползвах ето тези мазните сенки и бях доволна...От известно време ги издирвам пак, но нещо не ги откривам никъде в търговската мрежа newsm78 Някой да ги е виждал скоро  newsm78

# 106
  • Мнения: 2 388
Преди време им ползвах ето тези мазните сенки и бях доволна...От известно време ги издирвам пак, но нещо не ги откривам никъде в търговската мрежа newsm78 Някой да ги е виждал скоро  newsm78

Има ги в кварталната парфюмерия до нас. Simple SmileНе, че това ти помага, но поне е сигурно, че са още в търговката мрежа. Моя приятелка е направо влюбена в тях. Simple Smile

# 107
  • София
  • Мнения: 238
Цитат на: palavata_monahinq
Има ги в кварталната парфюмерия до нас. Simple SmileНе, че това ти помага, но поне е сигурно, че са още в търговката мрежа. Моя приятелка е направо влюбена в тях. Simple Smile
Е значи има надежда, мерси Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 108
  • Мнения: 3 356
И аз  съм доволна от Ruby Rose .Даже наскоро намерих едно магазинче само с тяхна козметика.Има какво ли не.

# 109
  • София
  • Мнения: 238
И аз  съм доволна от Ruby Rose .Даже наскоро намерих едно магазинче само с тяхна козметика.Има какво ли не.
...сега остава и да споделиш къде е това магазинче, за да не обикалям по без грим из квартала на palavata_monahinq за заветните сенки  Joy Joy Joy

# 110
  • Мнения: 119
Аз имам тези и съм много доволна. Трайни са и се нанасят равномерно...

# 111
  • Мнения: 3 356
До Математическата Гимназия.

# 112
  • София
  • Мнения: 238
До Математическата Гимназия.
izabela, благодаря ти много, ще го потърся  bouquet

# 113
  • Мнения: 9 814
Аз имам тези и съм много доволна. Трайни са и се нанасят равномерно...


Наистина много са добри. А и съотношението цена-качество също е добро.

# 114
  • Мнения: 852
Аз също от няколко години ползвам сенки на тази марка и съм много доволна Peace

# 115
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Мда и аз сенки съм ползвала на Руби- доволна съм от качеството,
от разнообразието и от цената разбира се Simple Smile

# 116
Zdraveite 
Imam edin problem, koito ot mnogo vreme qko me 4ovarka... Polzvala sam kakvi li ne marki senki za o4i, predpo4itam tezi na Ruby rose, no qvno ne moga da ti nanasqm kakto trqbva-samo sled chas-dva sled kato si sloja ot tqh ne e ostanalo po4ti ni6to ...  Mnogo se nervq ot tova. Otanachalo si misleh 4e e ot senkite, no o4evidno ne e taka. Pls, daite nqkakvi saveti za ka4estveno nanasqne, koito ama naistina da sa efektivni... Blagodarq... 

P.S.-Metodat sas slaganeto na krem za lice po klepa4ite ili fon dyo ten predi senkite pri men ne pomaga...

# 117
  • Мнения: 5 317
То най-вече от слагането на крем ще се размазват.Пробвай с пудра или направо си купи база за сенки,примерно на Артдеко.

# 118
  • Мнения: 1
значи ,вчера бях на сватба...........и ходих при една приятелка да ме гримира щото си може .....................бях със сенки р.р.и при какви ли не условия ,е разбери тия сенки не мръднаха............цял ден ...........потих се от 10 сутринта до 9 вечерта бях със страшен грим............................................много е важно как се слагат...........и затова днес си купих още един комплект от тях ..............за тази цена са супер....... Wink Wink Wink Wink

# 119
  • Мнения: 2 172
Не дочетох темата докрай,но все пак да споделя,че много голямо разнообразие на палитри има в гр.Казанлък в бившия универмаг,сега нещо като МОЛ на центъра.Даже преди месец ги съзерцавах повече от половин час,избирах,чудих се,премерях,защото бяха в различни комбинации на сенки ружове и пудри и най-накрая се отказах,защото ми се сториха скъпи  Laughing НАй-голямата палитра беше 28 лв,наистина огромна,имаше най-различни видове,на етажи,без етажи,само сенки...с други неща...Въобще каквото ви дойде на ум.Но установих,че всъщност няма смисъл да давам 28 лв за сенки, ружове и пудри при положение,че няма да ползвам техните ружове и пудри,защото са кофти(и като цветове) и нищо не си взех..хахаха.А мъжът ми каза,че ще е подарък за годишнината ни  Laughing И в крайна сметка ги зарязах,защото мога да си взема палитра от 49 цвята за 7-8 лв,че и по-малко,само от сенки  Flutter
  Като качество са долу-горе добри.Не всички цветове стават,имам си такива,които са непокътнати.Общо взето през целия си живот съм купила сигурно над 100 палитри и палитрички,но в момента не ги ползвам.Лъскавки са ми за през деня.Предпочитам по-матовите.Но като тийн им се кефих много  Mr. Green

Последна редакция: нд, 30 авг 2009, 19:24 от elfi4ka

Общи условия

Активация на акаунт