Вие как бихте се почувствали?

  • 2 413
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 474
Радвай се, че си се отървала от тази кукувица Mr. Green
Peace

# 46
  • Мнения: 177
Забрави, че я познаваш.

# 47
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Ами щеше да ми стане криво в първият момент, но след това вероятно без да се замисля, щях да тегля една майна и дори ''Здравей'' нямаше да и казвам.
Въобще не се впрягайте!

# 48
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Приеми че така е станало по добре - едва ли ти трябва такава компания!
ПОДКРЕПЯМ

# 49
Не и обръщай внимание, хората като са нервни говорят всякакви глупости.

# 50
  • Мнения: 1 029
Напълно те разбирам, сигурно и аз на твое място бих се почувствала точно по същия начин. Все пак това не е момиче, което просто си срещнала в градинката същия ден, а сте прекарали толкова време заедно. Въпреки това наистина се опитвай да не го преживяваш толкова, а може би с времето тя самата ще осъзнае, че причината за нервността и агресията на детето й не сте били вие и ще съжали за постъпката си.  Peace

# 51
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не и обръщай внимание, хората като са нервни говорят всякакви глупости.
Под влияние на  стрес се говорят глупости... ConfusedАко сте приятелки ще е жалко...Ако пък ли не по- добре за теб...далеч от самовлюбени  гугутки  Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 790
Много криво щеше да ми стане... и обидно също. Но хората са различни. Кажи си карай да върви и не я мисли повече. И за детето ти не е добре да израстне сред такива индивиди.

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Много криво щеше да ми стане... и обидно също. Но хората са различни. Кажи си карай да върви и не я мисли повече. И за детето ти не е добре да израстне сред такива индивиди.


 Peace

Общи условия

Активация на акаунт