РусЕнски мадами...

  • 10 697
  • 300
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 577
другарчета, абре - разписание на 20а линия ми трябва? едно дете ми даде задача да го търся в нета  Crazy

# 136
  • Мнения: 5 299
Embarassed Embarassed Embarassed бях в криза, в депресия, хванах си любовник, и се боядисах - черно със син отенък, страх ме е да дойда в Будоар за подстригване. 
Иначе стана, много черно и навсякъде хвана, мъжо е луд по мен.  Laughing
И Бум каза, че вече приличам на жена, а не на лапе.

Не вярвам, че изглежда добре с черна коса. Черното състарява...при всички положения.
Върджил, от къде го измисли тва черното бре?

Направо съм страшна, много ми допада как хората си изкарват акъла като ме видят.

още малко да се погледам различна и трябва да дойда да видя какво може да се направи вече.  Confused
Е, мен ако питаш след това, с което си се намазала, наистина трябва да те е страх да дойдеш в салона Joy Joy Оправия има, ама едва ли ще е евтина...

# 137
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Корнишонката,магазини за платове и шивашки материали има най-много на ул."Николаевска",след з-д "Арда" по посока центъра.А точно срещу Арда има два магазина,които работят и на едро и на дребно.От страната на Арда има два магазина също,едният е Хрисмил,а другият мисля на Данини.Дано съм ти била полезна!

Самата Николаевска е успоредна на Борисова и двете тръгват от жп.гарата.
kabzimalka страшно ти благодаря, ужасно много ми помогна   Hug  Hug  Hug

# 138
  • Мнения: 1 059
Да ви се похваля и аз вече съм работеща мама Laughing .  От няколко дена съм в новоткрития зоо магазих с/у Сони център и съм много доволна  Simple Smile

# 139
  • Мнения: 14 133
Да ви се похваля и аз вече съм работеща мама Laughing .  От няколко дена съм в новоткрития зоо магазих с/у Сони център и съм много доволна  Simple Smile
Честито!!! Продавате ли рибки, аквариуми и разни подобни аксеоари за отглеждането им? Моят малчо иска домашен любимец рибка, като Франклин. Laughing

# 140
  • Мнения: 758
Да ви се похваля и аз вече съм работеща мама Laughing .  От няколко дена съм в новоткрития зоо магазих с/у Сони център и съм много доволна  Simple Smile

Честито и от мен за работата! Река и доходоносна, както си казват таксиджиите  Laughing ама няма лошо да го приложим за всички професии.

Аз пък да ви се оплача  Cry В пронеделник вечерта Гого падна от една люлка, която поставяме на касата на вратата. Братовчед му го люлееше, той си беше взигнал предпазната дъска, и без да го гледа братовчед му  го бутна и той по лице на прага. Като шурна една кръв от устата .... добре че не се паникьосах. С лед спря сравнително бързо, той също бързо се успокои и важното е че не посиня и само леко се е наранил. Сабо се поду устничката (която днес е мноооого добре) и малко ожулено има отвън.
Изкара ми акъла, защото го видях с очите си как се простря по очи, ама така това ме чака от тук нататък. Това ни беше първото сериозно контузене

# 141
  • Мнения: 442
исе, къде е сони център?

магиА, не се шашкай! от устната тече най-много кръв и изглежда най-батално. някои жени силикон си слагат, за да постигнат тоя ефект в устата  Laughing

# 142
  • Мнения: 14 133
исе, къде е сони център?



На ул."Николаевска".

# 143
  • Мнения: 758

магиА, не се шашкай! от устната тече най-много кръв и изглежда най-батално. някои жени силикон си слагат, за да постигнат тоя ефект в устата  Laughing

Така е, ама той е малък за силикон  Mr. Green
Всичко ни е наред, надявам се до рожденния му ден другата седмица да няма помен и да не се "гримира" наново, че няма да е хубаво по снимките си да е "разкрасен" така.

# 144
Мамита и аз да се разпиша в темичката. От известно време ви чета ама все не пиша та си казах дай най накрая да се обадя. С бебе Ади сме във Възраждане разходките си ги правим предимно в парка а ако е хубаво временцето и по центъра и си търсим компания. Лека вечер ви желая Grinning...

# 145
  • Мнения: 696

...много ми допада как хората си изкарват акъла като ме видят.


много ми допада онова качество, което хората наричат "скромност"...  Whistling

# 146
  • Мнения: 3 216
Добре дошла на bebe_to  Hug

# 147
  • Мнения: 410
Мамита и аз да се разпиша в темичката. От известно време ви чета ама все не пиша та си казах дай най накрая да се обадя. С бебе Ади сме във Възраждане разходките си ги правим предимно в парка а ако е хубаво временцето и по центъра и си търсим компания. Лека вечер ви желая Grinning...
добре дошла и тук се намерихме Joy

# 148
  • Мнения: 14 133
bebe_to , привет и от мен!!!!   bouquet  welcome

# 149
Ами да Ася всъщност аз от доста време се подвизавам в бг мама само че си пиша в отчетните при септемврииките по редовно.
chibi и теб съм те засичала даже май ми прави консулт когато си търсих кой да ми следи бременоста.
Благодаря ви момичета за посрещането на всички ви желая ползотворен и усмихнат ден и много усмивки за вашите съкровища...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт