Какво се крие в АПРИЛското коремче - момиченце или момченце?

  • 13 064
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 439
Малии, момичета видях снимките на коремчетата ви, ми вие сте си истински бременни бе  Grinning...а аз нямам корем  Embarassed - приличам на преяла и то само с по-тесни блузки..ако е по-широчка хич не си личи дори че съм бременна. Никой не ми дава предимство и като търся "бременни" дрехи все ей така ме гледат  Shocked

# 241
  • Мнения: 13
Здравейте,всички и привет на новите мамчета!!!     bouquet

Деси,относно варицелата-първо разбери със сигурност дали ти си преболедувала,освен това болният е заразен от момента на избиване на първата пъпка и не по-рано от 12 часа преди това.

Аз самата бях в подобна ситуация и съм взела мнение от двама лекари...

Така че не се тревожи напразно.    Peace

# 242
  • Мнения: 139
Здравейте и от мен! Simple Smile Много благодаря на вси4ки ви за хубавите пожелания,пожелавам и на вас вси4ко най-добро! Wink Гледах корем4етата ви в албума и ми стана много хубаво,моето е големи4ко,но някак си не седи така стегнато,по-скоро прили4а на преяло,отколкото на бременно.На мен идеята за сре6та много ми харесва и определено трябва да се организираме.
hrispi,4естито и от мен за близнетата,и аз много исках,но ми е едни4ко,да е живо и здраво!   bouquet

# 243
  • Мнения: 60
Момичета , изчетох цялата тема от ...до. Доста от вас споделят, че Бебоците ги подритват... В кой месец се случва това чудо? Или в коя седмица - аз съм примерно съм в 14 г.с. Мога ли да се надявам вече да усетя малкото ми щастие да рита? Доки ми каза последния път като бях при него (преди 2 седмици), че съм щяла да усетя бебето да рита чак Декември  newsm78  Има ли значение , че моя Бебо върви с една седмица напред по размери....?
затова много ще ме зарадвате, ако ми кажете, че просто е объркал месеците  Laughing
И какво е усещането? Едва ли е някой ритник, дето да ви посини реброто  Thinking
Много ме е страх да не би да не усетя , че ще си помисля че ми къркори стомаха или нещо подобно....  Confused

много   bouquet  и  Grinning   от мен

# 244
  • Мнения: 139
И само да ви питам,знаете ли някъде да има табли4ка,която да показва коя седмица то4но на кой месец отговаря,за6тото ве4но се обърквам и не знам в кой месец съм Thinking

# 245
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Аз имам такава, ще я кача в албумчето.  Peace Готово, сложих я при табличката за определяне на пола.

Момичета, ама вие вярно вече сте напред с материала. Моето коремче никакво го няма, все едно съм перманентно преяла и толкова. А и малкото, което имам се появи миналата седмица.

polinita, казват че при първа бременност се усещало по-късно. Аз нищо не усещам все още.  Rolling Eyes Очаквам да стане най-рано през 17-18 седмица. Иначе за усещането съм чела, че е като газове или пърхане на пеперуда.

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 16:43 от Жабче

# 246
  • Мнения: 139
Мерси много!  smile3525

# 247
  • Мнения: 354
Ейййй! Добре дошли на всички априлски мами!
Аз в събота обикалях по магазините за дрехи - в Конти след 1/2 часово мерене си купих един готин панталон, малко скъпо ми се срува 43 лева, но няма как иначе Simple Smile
Като заваля този сняг и вече нямам търпение да дойде Рождество Христово - любимият ми празник. Поздравявам ви и вас с някоя хубава рождествена песен - ей така за настроение  madnoel

# 248
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Леле roska_ps, супер сладурско коремче си заформила, пу да не ти е уроки. Браво!  Hug 

И мен още не са ме преглеждали вагинално. Даже и с вагинален ултразвук се разминах. Лекарката от ЖК не настоява и аз си пасувам. Ще помоля следващия път да ми огледа шийката с ехографа дали няма разкритие. Не че това е достатъчно, ама все пак.

tanzen - мерси за коледното настроение. Чак тук на морето се усети.

Най-накрая и аз си купих панталон от Блага Благоева. Тоест, платих го и ще чакам 1 седмица да ми го преправят.
Много съм доволна, днес си направих инвентаризация на гардероба и се установи, че до Нова година имам поне 4-5 тоалета, които мога да нося. Според мен вече ми личи корема, но никой още не ме е заподозрял. Хи-хи и аз си кротувам. Другия месец обаче няма как, ще трябва да съобщя на работа.


# 249
  • Мнения: 354
Ясмина,   bouquet

Аз се извинявам за глупавия ? ама къде ги гледате тези албуми?

# 250
  • Мнения: 25
Момичета страхотни коремчета!!!
 pregnant
И аз вече ги видях и доста завиждам! Даже се чудя куде ги побирам моите две сладуранчета,до миналата седмица нищо ама нищо не личеше,ама сега всеки ден мъжа ми ми прави комплименти че ми е много хубаво коремчето и то сигурно затова расте! наистина като се почна след 12 та седмица то просто не спира да расте всеки ден е по голямо! Ама вашите са страхотно огромни и сладки!!! Heart Eyes

# 251
  • Мнения: 6
И какво е усещането? Едва ли е някой ритник, дето да ви посини реброто  Thinking
Много ме е страх да не би да не усетя , че ще си помисля че ми къркори стомаха или нещо подобно....  Confused

много   bouquet  и  Grinning   от мен
Много готино го каза!!!
Но и аз имам същите опасения ...
А вагиналния преглед ми го направиха още на първия преглед когато доки констатира, че съм бременна, тогава и ми взеха и секрет и цитонамазка.
Хубав и весел ден на всички!

# 252
  • Мнения: 410
аз като усетих бебо си усетх ритниче,и таткото усети-и то в 15-тата седмица.сега всеки следобед ме ритва.роска твоето коремче ми прилича да е на момченце,така казват,а аз мисля че ще е момиче и съм се разляла настрани-така ми се струва.ще сложа снимка тия дни.лека вечер.

# 253
  • Мнения: 139
Момичета , изчетох цялата тема от ...до. Доста от вас споделят, че Бебоците ги подритват... В кой месец се случва това чудо? Или в коя седмица - аз съм примерно съм в 14 г.с. Мога ли да се надявам вече да усетя малкото ми щастие да рита? Доки ми каза последния път като бях при него (преди 2 седмици), че съм щяла да усетя бебето да рита чак Декември  newsm78  Има ли значение , че моя Бебо върви с една седмица напред по размери....?
затова много ще ме зарадвате, ако ми кажете, че просто е объркал месеците  Laughing
И какво е усещането? Едва ли е някой ритник, дето да ви посини реброто  Thinking
Много ме е страх да не би да не усетя , че ще си помисля че ми къркори стомаха или нещо подобно....  Confused

много   bouquet  и  Grinning   от мен

 не се притеснявай изоб6то! моето беб4е и то върви с 1 седмица напред! и аз исках да е объркване, но не е-това е нормално!  Wink А ина4е и аз съм в 14 седмица и е доста рано да се усети бебо! За първа бременност нормалното е 18-20 седмица! newsm51

# 254
  • Popovo
  • Мнения: 571
Здравейте момичета и добре дошли на новите майчета   bouquet
Май наистина април ще е месеца с най-много бебета.
При нас нищо ново, вече не ми се гади, изключение правя само когато прекаля с храната.
Коремче си имам още от края на 2 месец, ще гледам да намеря време и да кача снимки.
На 5.11. съм на преглед и се надявам всичко да е наред и да разберем пола на бебето.

Общи условия

Активация на акаунт