Кафемашини - с дози кафе?

  • 113 889
  • 176
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 21 275
Шефката ги взима от брат й - той е дистрибутор.
Ето тези са :
-предпоследните две  Peace

# 166
  • Мнения: 1 465
Шефката ги взима от брат й - той е дистрибутор.
Ето тези са :
-предпоследните две  Peace

Благодаря за инфото! Мисля ,че видях такива в магазин HIT.  Peace Просто като видях,че пише БГ и реших,че няма да е хубаво това кафе...

# 167
  • Мнения: 21 275
Хубаво е , особено златистото  Peace

# 168
  • Мнения: 29
все пак може ли някой да помогне с избор на марка кафе машина- с ръкохватка. всичко изчетох до тук, разбрах, че GAGIA са уж оригинални италианско производство, но ме притеснява дали има сервиз  в ст.загора (все пак може да се наложи-да не чуе дявола). ако някой знае моля да ме светне по въпроса и приемам препоръки за други марки. Thinking newsm78

# 169
  • Мнения: 31
Аз имам и Сенсео и Неспрессо. Сенсеото ми харесва много,но някои видове ми идват блудкави.
Неспрессото точно месец я ползвах,прекалено силно и скъпо,само светло кафевите капсули ми допаднаха. Стои си нова от 3г в склада.
Накрая се отказах и от Сенсеото и преминах на старото и любимо Нескафе.
И от време на време на кафе от кубинската кафеварка.
Имам и преки наблюдения и в/у Долче густо бива не е лошо,но за мен всички тия машини са безсмислени хвърлени пари на вятъра. Традиционалист съм  Joy

# 170
  • Мнения: 741
все пак може ли някой да помогне с избор на марка кафе машина- с ръкохватка. всичко изчетох до тук, разбрах, че GAGIA са уж оригинални италианско производство, но ме притеснява дали има сервиз  в ст.загора (все пак може да се наложи-да не чуе дявола). ако някой знае моля да ме светне по въпроса и приемам препоръки за други марки. Thinking newsm78
Немога да кажа нищо за тази марка кафемашини,но мога да ти препоръчам и DELONGI-то.Ние сме с ето този модел: http://www.technomarket.bg/products/09061029/delonghi-ec-155 и прави хубаво кафе със страхотен каймак.

# 171
  • София
  • Мнения: 3 414
Здравейте,търся хубаво зареден магазин за кафе,препоръчайте моля за София

# 172
  • Пловдив
  • Мнения: 996
Здравейте
Някой възползвал ли се е от "промоцията" да ти дадат безплатна кафемашина в замяна на определен брой капсули, закупувани всеки месец?
В сайта има много машини, много капсули, много добре изглежда всичко.
На мен ми предложиха за 50бр. на месец, Лаваца, да ми дадат безплатна кафемашина, като капсулите ще ми струват около 40лв на месец с доставката.  newsm78

# 173
  • София
  • Мнения: 11 703
Би ли споделила коя е фирмата и каква е промоцията?

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 996
Да, разбира се. Просто писах в сайта на http://espressimo.bg/. Там има анкета. Колко дози на месец можете да купувате, какво кафе и т.н. И ми се обадиха.

# 175
  • Мнения: 105
Здравейте майка ми си купи такава кафе машина Еспресо машина Bosch Tassimo Vivy TAS1203, Автоматична, 1300 W, 0.7 л, Капсули, Червена и сега не знам какви капсоли трябва да си вземе.дай те съвет

# 176
  • Мнения: 132
на делонги имаме незнам кой модел, има отделна дръжка с цетка за такива пакетчета или чай
Може ли снимка?

Общи условия

Активация на акаунт