Кафемашини - с дози кафе?

  • 113 969
  • 176
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 572
Shocked
Ами в такъв случай пиенето на сутрешното кафе става егати гъзарията , явно ще си поръчваме от чужбина 36 дози за 2.50 евро.
Мерси  Hug

# 121
  • Мнения: 1
LAVAZZA BLUE
  дози за този модел има ли  някъде по магазините. много нередовни доставки има от дистрибутурите. 

# 122
Цитат
Ами в такъв случай пиенето на сутрешното кафе става егати гъзарията , явно ще си поръчваме от чужбина 36 дози за 2.50 евро.

Тази цена за какво кафе я видя??Защото не че няма ,ама марката и съответно кафето ще са оле мале......За дозички,специално за Бургас препоръчвам магазин "абсолют" до ресторант "Златна котва".Има поне 3-4 вида кафета на дозички включително и оригинални Senseo.

# 123
  • Мнения: 1 572
Цитат
Ами в такъв случай пиенето на сутрешното кафе става егати гъзарията , явно ще си поръчваме от чужбина 36 дози за 2.50 евро.

Тази цена за какво кафе я видя??Защото не че няма ,ама марката и съответно кафето ще са оле мале......За дозички,специално за Бургас препоръчвам магазин "абсолют" до ресторант "Златна котва".Има поне 3-4 вида кафета на дозички включително и оригинални Senseo.
Коя цена?2.50 евро ли?В Белгия например , т.е грешката е моя цената за 36 дози е 3.60 евро , а 16 дози за 8 лв видях в Пикадили във Варна , някаква марка дето аз не съм я чувала , мисля че беше италианска

# 124
  • Мнения: 248
Записвам се да следя темата, че и аз съм им хвърлила око на тези машинки!

# 125
  • София
  • Мнения: 478
Заинтригува ме рекламата на кафемашината с капсули, която рекламира Нескафе, но никъде я няма в магазините, а в нета инфото е оскъдно за България. Някой има ли повече инфо по върпоса... къде мога да я видя/купя? Мога ли да пробвам някъде кафето на капсули преди това, за да видя дали ще ми хареса и къде продават тези капсули и на каква цена. Въобще приемам всякако инфо по върпоса.

Може и малко инфо за същата на Лаваца, но май като гледам имат по - малко видове кафе.

# 126
  • Мнения: 23 034
Бразилка,по-напред в темата бяхме писали за тези машини.Аз имам,но се снабдявам от чужбина с кафе,като пътуваме.Но ние не пием много кафе и ни стига за доста време,като накупим.

# 127
  • Мнения: 128
Заинтригува ме рекламата на кафемашината с капсули, която рекламира Нескафе, но никъде я няма в магазините, а в нета инфото е оскъдно за България. Някой има ли повече инфо по върпоса... къде мога да я видя/купя? Мога ли да пробвам някъде кафето на капсули преди това, за да видя дали ще ми хареса и къде продават тези капсули и на каква цена. Въобще приемам всякако инфо по върпоса.

Може и малко инфо за същата на Лаваца, но май като гледам имат по - малко видове кафе.
Ето ,това май беше!
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09051434

# 128
  • Мнения: 23 034
Заинтригува ме рекламата на кафемашината с капсули, която рекламира Нескафе, но никъде я няма в магазините
Ето ,това май беше!
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09051434
А да,тези са новите.Дано,обаче,зареждат и капсули,че големи парадокси с 'резервните' консумативи има в нашата родина. Crazy

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Има, има вече капсули по магазините!  Peace

# 130
  • София
  • Мнения: 478
Заинтригува ме рекламата на кафемашината с капсули, която рекламира Нескафе, но никъде я няма в магазините
Ето ,това май беше!
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09051434
А да,тези са новите.Дано,обаче,зареждат и капсули,че големи парадокси с 'резервните' консумативи има в нашата родина. Crazy

Ехааа, супер. Преди два дни я нямаше на сайта Crazy

А между тази и Лаваца коя бихте ми препоръчали?

Капсулите за Лаваца, стават ли за тази на Нескафе и обратно?

# 131
  • Мнения: 23 034
[quote author=brazilka link=topic=232677.msg12899965#msg12899965 date=1256639431

Ехааа, супер. Преди два дни я нямаше на сайта Crazy

А между тази и Лаваца коя бихте ми препоръчали?

Капсулите за Лаваца, стават ли за тази на Нескафе и обратно?
[/quote]Аз харесвам повече на Нескафе.Мисля,че Лаваца е с друг вид капсули и май не стават една за друга.
Дано зареждат редовно с капсули,обаче.За Коледа купих ел.четка за зъби на малкия,която е със сменящ се накрайник.Като отидох да купя накрайници-няма и нямали внос от много време.Обиколих цяла София,за да открия и то с 300 зора.Имам и други случаи на подобни парадокси и гледам да не купувам нищо,което има нужа от текущи консумативи.

# 132
  • Мнения: 23
Заинтригува ме рекламата на кафемашината с капсули, която рекламира Нескафе, но никъде я няма в магазините, а в нета инфото е оскъдно за България. Някой има ли повече инфо по върпоса... къде мога да я видя/купя? Мога ли да пробвам някъде кафето на капсули преди това, за да видя дали ще ми хареса и къде продават тези капсули и на каква цена. Въобще приемам всякако инфо по върпоса.

Може и малко инфо за същата на Лаваца, но май като гледам имат по - малко видове кафе.
Ето ,това май беше!
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09051434
Тази машина в английския Амазон е 77 лири Peace

# 133
  • Мнения: 31
Аз лично съм много доволна от Philips Senseo .Кафето е стахотно,но за съжаление в бг няма подчета

http://www.senseo.nl/Products/Coffee%20Pods/Pages/PodsOverview.aspx

Аз пия mocca gourmet и съм много доволна пия кафе само сутрин и то слабичко. С един пакет от 36 подчета си изкарвам 36 дена Simple Smile цената му тук в холандия е 3.13 евро. едно кафенце излиза около 9цента и си заслужава и като цена и като качествено кафе все пак е Douwe Egberts.

Също така си правя и чай

Последна редакция: ср, 09 дек 2009, 21:45 от hia

# 134
  • Мнения: 1 243
Заинтригува ме рекламата на кафемашината с капсули, която рекламира Нескафе, но никъде я няма в магазините, а в нета инфото е оскъдно за България. Някой има ли повече инфо по върпоса... къде мога да я видя/купя? Мога ли да пробвам някъде кафето на капсули преди това, за да видя дали ще ми хареса и къде продават тези капсули и на каква цена. Въобще приемам всякако инфо по върпоса.

Може и малко инфо за същата на Лаваца, но май като гледам имат по - малко видове кафе.
Ето ,това май беше!
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09051434
Тази машина в английския Амазон е 77 лири Peace

Какъв е курса на лирата? И колко е доставката?

Общи условия

Активация на акаунт